vadikızı'nın Forumda 5. Yılı ve Kraliçe 25.000'ler Klubünde!

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Tebrik ediyorum ve devamını diliyorum. :) Forumda en sevdiğim kişilerdensin bunu belirteyim :D
Sana hediye olarak Cecelinin belkide tek sevdiğim şarkısını gönderiyorum. :) :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,474
Puanı
1,060
Tebrik ediyorum ve devamını diliyorum. :) Forumda en sevdiğim kişilerdensin bunu belirteyim :D
Sana hediye olarak Cecelinin belkide tek sevdiğim şarkısını gönderiyorum. :) :D

:love1:Ayy fatihh çok güzel çok tşk ederim sevdiğin kişilerden olmak çok güzell çok sevindim ya bende seni çok seviyorum tanıştığımız günden beri hep çok iyi anlaştık senle sağol adını sevdiğim :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Kız sesimi beğenmiyor ondan öyle yazıyor anla İşte :A
:FHaa tmm @destere selim bey denizim sesine kurban ol emi senn bana söyleyecek zaten sen duymucann korkmaaa

aslında savaşlarda karşı tarafın psikolojisini dumura uğratıp savaşı kendi lehine çevirmek için deniz in şarkıları mükemmel bir kimyasal silah yerine geçebilir :) düşman cephesinde öyle bir sesin yankılandığını düşünsenize:) düşman ordusu çil yavrusu gibi dağılıp kendi kendine denize dökülür :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
aslında savaşlarda karşı tarafın psikolojisini dumura uğratıp savaşı kendi lehine çevirmek için deniz in şarkıları mükemmel bir kimyasal silah yerine geçebilir :) düşman cephesinde öyle bir sesin yankılandığını düşünsenize:) düşman ordusu çil yavrusu gibi dağılıp kendi kendine denize dökülür :)
Bir gün sen de söyle de bu eleştirilerin bir anlamı olsun :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
aa bana özel sarki yollar hep :D cokta begenirim sesini :Z