Fav10 Haftanın Üyeleri | 13 Mayıs - 19 Mayıs 2024

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,614
Puanı
1,061
Foruma sahibinden daha çok ilgi gösterme gerçeğim kalp ben. Uslanmam ben.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,765
Puanı
410
Finaller finaller :)
Yok alakası yok 😂 Yurt dışında olduğum için finallerle alakası yok canım :)
Hadi bakalım inşallah bekliyoruz 🤣
Merak etme abla

Daha çok bekler abla. 4 hafta üst üste 1/2 olduk @xemrexxx ile sonra bir rolantiye aldık o kadar. Yoksa bizi geçmesi çok zor. 😂
Direk bana gel başkalarını kullanma basamak olarak :)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
Kimseden korkma benim gibi ol olacaksan, direk gel çat çat söyle. Ama senle yarış zahmetini giricek miyim diye bir sor bana 😂
Senle yarışa girmiyorum ki. Sen diyorsun 2 haftaya gecerim. Benim dediğim de aktif zamanlarımızda @xemrexxx ile birlikte bir Allah'ın kulu geçemez bizi. 😎 Belki @serhatt . O da emre ile muhabbetinden dolayı. 😎😂

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,765
Puanı
410
Senle yarışa girmiyorum ki. Sen diyorsun 2 haftaya gecerim. Benim dediğim de aktif zamanlarımızda @xemrexxx ile birlikte bir Allah'ın kulu geçemez bizi. 😎 Belki @serhatt . O da emre ile muhabbetinden dolayı. 😎😂
İyi de sen aktiftin ben değildim ondan geçtin diyorum 😂 Yani ikimizin aktif olduğu bir haftada görecez, eğer ki sen haklı çıkarsan tebrik eder otururum.

Ama sen sen ol, ne yapıp et bu hafta beni geç. Geçemezsen eğer heralde forum sana dar gelir 😂 Bu aralar gerginim böyle rekabet koymakta yanlış yaptın :)

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
İyi de sen aktiftin ben değildim ondan geçtin diyorum 😂 Yani ikimizin aktif olduğu bir haftada görecez, eğer ki sen haklı çıkarsan tebrik eder otururum.

Ama sen sen ol, ne yapıp et bu hafta beni geç. Geçemezsen eğer heralde forum sana dar gelir 😂 Bu aralar gerginim böyle rekabet koymakta yanlış yaptın :)
Sorun değil. Normal bir şekilde takılıyorum forumda. Perşembeyi bekliyorum ama Hudutsuz için değil. :)