vadikızı'nın Forumda 5. Yılı ve Kraliçe 25.000'ler Klubünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Forumumuzun gözbebeği, kraliçesi ve duygusal meleği ve foruma geldiğinde ayak seslerini bildirimleriyle anladığımız pırlanta kalpli biricik arkadaşım @vadikızı 'nın forumda 5. yılı.
Birtanem ayrıyetten 25.000'ler klubüne de girmiştir. Kendisini tebrik ederim :)
Benim için kıymetli bir şarkı ve içindeki yazılarıda manalı olan bu videoyu aşkıma hediye ediyorum :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Canım mobilden ayarladım ve resim hediyeni ekleme yapamıyorum. Neyse onu sana önceden vermiştim zaten :D tebrikler

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
tebrikler teyzeciğim :X bu da hediyelerin senin gençliğinin adamları hepsi:A
000%20%2812%29.jpg
upload_2017-3-31_0-6-29.jpeg

ibooooooooo_d.jpg

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Vay vay benim ablam beş yılı da geride bırakırmış [emoji4] tebrik ederim abla umarım daha nice seneler buralarda olursun [emoji4]

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler arıliçe pardon kraliçe.:F Nice yıllara..

Şöyle telefonuma baktım sana gidecek güzel hediye yok. Sağlık olsun diyelim.:)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Kız sana da söylüyorum Zaten :F
:D ilk kutlama konumda ozaman söz etmiştik ardından 3 tane oldu hiç birinde gelmedi bide ne hediye etsem diye duşünürdün aslinda basit düşünecektin :D
Gerçi sen bana ben sana en iyi hediyeydik demi :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:D ilk kutlama konumda ozaman söz etmiştik ardından 3 tane oldu hiç birinde gelmedi bide ne hediye etsem diye duşünürdün aslinda basit düşünecektin :D
Gerçi sen bana ben sana en iyi hediyeydik demi :A
Aynen haklısın biz birbirimize hediyeyiz. Sana özel günlerde değil her daim hediye veriyorum bence daha çok sevinmelisin :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Aynen haklısın biz birbirimize hediyeyiz. Sana özel günlerde değil her daim hediye veriyorum bence daha çok sevinmelisin :A
Bu yüzden seviliyorsun zaten tatlı belam :D aa uzun zamandir seni övmemiştim . Messengerdekileri saymiyorum :D millette görsün burda :D şuan bizim ilişkiyi hep diline getiren kişiyi etiketleyecemde hatirlayamadim nickini :A neyse illa görür

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
@Dosi canımın şarkı çok bayıldımm tutuyorum kendi ağlamama az kaldıı :Tçok tşk ederim çok sağol cnm iyiki varsın ve iyiki tanıdım seni o kadar mutluyum ki kelimelerle anlatamam cnm kendimi o kadar güçlü hissediyorum ki anlatamamm :love1:iyi yanımdasın iyikii:love1:

Birde bir kaç birşey söylemek istiyorum 5.yıla girdim forumda acısıyla tatlısı ile bir yıldı benim için @china_shangai abimi saygıyla anıyorum onun ablaların ablası geldi demesiyle forumda aktif olmaya başladım vadi konusuna girer çıkardım sadece..

önce o unutmadığım olay var küfür olayı hiç bir suçum olmamasına rağmen yedim o küfürleri ve çok üzüldüm hastanelik oldum kimse sormadı sebep ne diye sebep foruma gelme sebepleride ben değildim yapılan bir paylaşım üzerine gelmişlerdi sebep benim hala vadiyi sevmemdi vadiyi sevene kadar ben o forumda ablalarıydım ne zaman vadiden nefret ettiler düşmanları oldum düşünceleri şuydu VADİKIZI da vadiyi artık beğenmiyor tartışma çıkarmak adına beğeniyorum diyor dediler ben beğenmeye devam edebilirim ve kimsenin karışmasına izin vermem ve ben forumdan uzaklaştım çiğdem sayfa açmışlar diyene kadar yine girmedim uzatmıyım ama şu var aylar geçmesine rağmen hala hakaretlerini küfürlerini duymaya devam ediyorum forumda olmama rağmen geliyor bana ben duymamazlıktan geliyorum öylede devam edeceğim istedikleri kadar küfüre hakaret devam etsinler umrumda değil artık..;)

ben asla kalbinde kötülük taşımayan biriyim ben değer verdimmi tam veririm sanal ortam olsun gerçek hayatım olsun öyleyim ben balık burcuyum duygusalımdır küçüklerime öz ablaları gibi davranırım bana bir adımla gelene ben on adımla gelirim değer verdimmi tam veririm ben ablada olurum kankide farketmez ama bi şekilde değer verdiklerimi görür bunu kaan sıklıkla görüyor zaten :D denizde zeynebimde..

diğer olay itiraf programı beni çok güldüren bir programdı:D aklımın ucundan geçmeyenleri
duydum vadikızı maşallah herşeyin içinden çıktı kıskandı taklitci oldu duvarında göndermeler yaptı yumucuğum dedi hakaret oldu ben sevdiklerime isim takmayı çok severim bu yüzden isim takarak severim bonişim yumucuğum derim vadikızı herşey oldu son olarakta yine gülerek izliyorum :Darkadaşı sevdiği için şarkıcı seven vadikızı var :D olsun varsın vadikızı ordada olsun ben kendimi biliyorum ya gerisinin hiç önemi yok :D hiçte önemli değil çokta tın uzatmıyım benim amacım eğlenmek kafa dağıtmak ablanız arkadaşınız olmak bu forumda olduğum için çok mutluyum...:D