Ufak Tefek Cinayetler'de Kim Ölür? | Tahmin ve Teoriler

Sizce kim ölecek?

• Oya

Oy: 1 8.3%
  • Merve

• Arzu

Oy: 0 0.0%
  • Pelin

• Elif

Oy: 6 50.0%
  • Serhan

Oy: 0 0.0%
  • Edip

Oy: 2 16.7%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Teoride ölen Elif diye konuşuyoruz ama bence Elif değil bugün bölümü izledim tekrarı vardı starda Elif bölüm sonunda partide aşağıdaydı hala yukarı Merve Arzu çıktı Elif ne ara yukarı çıkıp düşen olacak ki öyle değilmi deniz kenarında bulunan cesed Elif bence
@Aserat @Dosi @xemrexxx @Yiğitt @serhatt @vadikızı @ozmoturk @kerem @yatutarsa @S.G.A.T. @Gizmen @anniegrant
Cinayet bölümün sonundaki an işlenmeyecek zaten 2 saat içinde elli defa yukarı çıkıp inerler. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Cinayet bölümün sonundaki an işlenmeyecek zaten 2 saat içinde elli defa yukarı çıkıp inerler. :D

:DValla bilemiyorum ama ben bugün izleyince Elif olmadığına emin oldum onu diyim dedim sizlere sezon finali bayağı kafamızı takılacak sorular olacak gibi duryor

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beynim yandı @Aserat :eek:

Bence ölen kişi Edip, kıyıya vurulmuş kadın cesedi de Elif olacaktır. Eğer partide Elif ölürse benim için fazla şok olmaz, izleyici için de öyle olur. Sezon boyu bekle, bekle sonra sezon finalinde 4-5 bölüm kala biri girsin ve o ölsün. Böyle bir saçmalık olacağını da düşünmüyorum.

Dediğim gibi Edip ölür, Elif de ikinci ölüdür. Kızlardan biri ölecekse de bu isim Arzu olur. :X