Ufak Tefek Cinayetler'de Kim Ölür? | Tahmin ve Teoriler

Sizce kim ölecek?

• Oya

Oy: 1 8.3%
  • Merve

• Arzu

Oy: 0 0.0%
  • Pelin

• Elif

Oy: 6 50.0%
  • Serhan

Oy: 0 0.0%
  • Edip

Oy: 2 16.7%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061

Eline sağlık @Aserat baya uğraşmışsın.
Ben katili değilde Mehmet ve Burcu'nun evliliği hakkında tahmin yürütecem. Bence Arzu birşeyler yaptı ve Burcu bu durumu koz olarak kulanıp tehtit etmiştir Mehmet'i onunla evlenmesine zorlayarak :D
Bakalım nasıl bir sezon finali izleyeceğiz.

Eline sağlık harika bi yazı olmuş.

Ben 4 kadından birinin öleceğini hiç sanmıyorum,bu 4 kadından biri ölecekse de ya Arzu ya da Oyadır.

Ama hislerim Elifin öleceğini söylüyor ve bu da biz seyircileri hiç tatmin edecek bi ölüm olmaz

@Aserat emeğine sağlık güzel analiz olmuş:clapping:;) bende 4 kadından birinin ölmeyeceğini düşünüyorum ölen kadın ve bencede Elif

Ben 4 kadından birisinin düşeceğini düşünüyorum...... çünkü elif ölecekmiş ama düşen değilmiş burcu zaten ölmedi denizden cesedi çıkan olabilir geriye ana cast kalıyor

Videoda Elif yok o zaman Edip gidici. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Arzu yada Merve camdan düşen kişi ama ölen kişi farklı bence.
Avukat oburun hastanede sahnesi vardı. Merve ve Arzu'nun avukatı oldu hep o yüzden onların birinin camdan düşüp hastanelik olduğunu ama ölen kişinin Elif olduğunu düşünüyorum başka bir cinayet ile.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Ana karakterlerden birini öldürmemek için Elif veya Burcu

Şu çok konuşan ayaklı gazete Ayşe'yi de atabilirler bonus olarak :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Harika olmuş yazı ellerine sağlık @Aserat
Elif'in ölmesiyle işler daha da karışır. Yeni sezonun da olacağını varsayarak bence de esas kadınların hiç biri bu sezon ölemeyecek. UTCinayetler zaten dizinin ismi. Gelecek sezon da cinayet olacaktır :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Teoride ölen Elif diye konuşuyoruz ama bence Elif değil bugün bölümü izledim tekrarı vardı starda Elif bölüm sonunda partide aşağıdaydı hala yukarı Merve Arzu çıktı Elif ne ara yukarı çıkıp düşen olacak ki öyle değilmi deniz kenarında bulunan cesed Elif bence
@Aserat @Dosi @xemrexxx @Yiğitt @serhatt @vadikızı @ozmoturk @kerem @yatutarsa @S.G.A.T. @Gizmen @anniegrant
Bence doğru tuttursak bile olay tamamen başka türlü yaşanmış olacak. Ters köşe olma ihtimali bir hayli yüksek.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Bence doğru tuttursak bile olay tamamen başka türlü yaşanmış olacak. Ters köşe olma ihtimali bir hayli yüksek.

Ters köşe olacağımızı açıkcası bende düşünüyorum bugün izleyince bölümü emin oldum diyebilirim elifde emindim bu teorilere göre izlediğim için Elif değil diyorum ben

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Teoride ölen Elif diye konuşuyoruz ama bence Elif değil bugün bölümü izledim tekrarı vardı starda Elif bölüm sonunda partide aşağıdaydı hala yukarı Merve Arzu çıktı Elif ne ara yukarı çıkıp düşen olacak ki öyle değilmi deniz kenarında bulunan cesed Elif bence
@Aserat @Dosi @xemrexxx @Yiğitt @serhatt @vadikızı @ozmoturk @kerem @yatutarsa @S.G.A.T. @Gizmen @anniegrant
Ablam Pelo da yok ama daha,o da gelecek Burcuyla,Elifte çıkabilir yani yukarı