The Walking Dead'ın Jesus'u Diziye Kırgın!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hayır bambaşka bir hikaye var bu sezon 7 ve 8. sezonlara benzemiyor, bunların kafaları da zombi kafası gibi. :Z

@MasacRE- ’yi zorla başlattık o da memnun bence sen de başlayabilirsin :A
Hayır mantıgı anlayamadiğim. Rickler ilk sezon zombiler bizi koklayarak buluyorlar diyip üzerlerine kan sürüyorlardi. Şimdi deri giymelerinin anlamı ne? Derilerde kokuları gizliyor. Kan da gizliyordu. Karakterlerdeki kimse bunu dile getirmedi mi:A @Çiğdem- dediği zaman ne saçmalıyor dedim de baktim çizgi romanda da böyleymiş tuhaf:T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahahaha Jesus'a daha çok acıdım :A Zombiler konusuyor ne bee:F

İnsanlar zombi derisini kuşanıp hayatta kalıyorlar. Yani tıpkı zombi gibi görünüşleri. :D

@Çiğdem- bildiğin konuşuyor gibi söyledi :F
İlk sezonlarda da Rickler zombi kanı sürüyorlardı her yerleine ne farkları var :A Dizi başa mı dönmüş. Yeni macera bu mu yani:F @MasacRE- cidden bırakıp tekrar buna mı başladin:X
@dreamy Basit anlatıyor :A Fısıldayanlar deniliyormuş konuşan zombiler gibi düşün :A @Harunnn60 sana anlatır o konuda uzman o :A :A :A @MasacRE-

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Hayır mantıgı anlayamadiğim. Rickler ilk sezon zombiler bizi koklayarak buluyorlar diyip üzerlerine kan sürüyorlardi. Şimdi deri giymelerinin anlamı ne? Derilerde kokuları gizliyor. Kan da gizliyordu. Karakterlerdeki kimse bunu dile getirmedi mi:A @Çiğdem- dediği zaman ne saçmalıyor dedim de baktim çizgi romanda da böyleymiş tuhaf:T:
Görünüşleri böyle bu sana yardımcı olur. :A

1-2.jpg

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu fısıldayanlar hakkında bir konu açmam lazım herkes tam bilgili olsun şöyle :A

@Forumdash 5 yıldır hepimiz burada izliyoruz öyle bırakmak nedir :confused: Ki bu sezon senarist değişti, yeni senaristten umutluyuz. :Z @dreamy @MasacRE-
Dizi 9.sezonda değil mi ya(b) Ne 5 yılı?
Yola cıktıgım adamlar bırakmiş, sonradan yolda bulduklarım olmuş demek:A 9 senenin son 4 sezonu zor dyaanıyordum. Sanırım miladim doldu. Artık emekliye ayrılacağim:A

Görünüşleri böyle bu sana yardımcı olur. :A

1-2.jpg

Tamam görsel olarak insanı heycanlandırabilir ama senaryo tekrara dönmuş.
Şimdi video atayım size de bundan ne farkı var diye yine sorayım:A @Çiğdem- @MasacRE- @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yola cıktıgım adamlar bırakmiş, sonradan yolda bulduklarım olmuş demek:A 9 senenin son 4 sezonu zor dyaanıyordum. Sanırım miladim doldu. Artık emekliye ayrılacağim:A

Şimdi video atayım size de bundan ne farkı var diye yine sorayım:A @Çiğdem- @MasacRE- @Harunnn60

Bu sefer başka ama ayoll zombileri yönetiyorlar şöyle yapalım şurdan şıkıştıralım diyorlar zombiler dediklerini yapıyor gibi :F Daha net bilmiyoruz özelliklerini güncele yetiş 2 ay var nasılsa yeni bölüme :A :A :A @MasacRE- @dreamy @Harunnn60

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710

Hayır ya bunlar tamamen zombi görünümünde ve büyük bir topluluk. Başlarında iki tane insan var dsah dizide görünmediler ama çizgi romanda mevcut bunlar. Baya güçlü bir düşman yani :A @Çiğdem- @Harunnn60 @MasacRE-

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hayır ya bunlar tamamen zombi görünümünde ve büyük bir topluluk. Başlarında iki tane insan var dsah dizide görünmediler ama çizgi romanda mevcut bunlar. Baya güçlü bir düşman yani :A @Çiğdem- @Harunnn60 @MasacRE-
Ama bu anlattıkların kana bulanmakla deri giyinmekin bir farkını görmuyorum:X Ayrıca kana bulanan Rick'te fısıldıyordu :A @Çiğdem- @Harunnn60

Şaka bri yana demek istediğim olay iki yöntem de kendilerini zombilerden korumak için yapılıyor. İlk yöntem ilk sezonda yapılırken 2.yöntem yeni birşeymiş gibi sunuluyor seyirciye. Bunu eski ekipten kimse dinlendirmedi mi dizide? Darly Carol Maggie gibi zeki sandiğimiz insalar. Demediler mi cidden:X