The Walking Dead'ın Jesus'u Diziye Kırgın!

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Asıl şu turuncu kafa bence isyan etmesi lazım :A Çizgi romanın asıl klası oymuş ne umutlarla gelmişti diziye ve çizgi romanda Negan sadece japon adamı öldürüyormuş ama turuncu kafayıda yazık ettiler :A :A :A
Glenn'i seviyordum ben ya. :( Ayrıldığı bölüm kesinlikle en duygusal TWD bölümüydü. :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kesinlikle en cool karakterdi ama nasıl birden ortaya cıktıgı taktiklerini görünce bütün havası kaçti :F:F Zombilerin yaşadiği bir dünyada işinlanabilen birisinin olması şaşirtmazdi bizi aslında:A Ama sıradan bir insan gibi gizli saklı giriyormus:A

@Forumdash naptı acaba yeni sezonu izliyormu Rick , Maggie yorumu alalım oda Darylci sonucta :A :A :A @MasacRE-

İzliyordur bence :A
Hayır daha bakmadım. Başka konuda dediğim gibi Rick ölene kadar ölene kadar ölümüne Rick :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok daha yuzune bakmadım:X Ama Rick reyiz ölene kadar bakıcam. Sonrasının Allahü Teala belasını versin :A
Rick ayrıldıktan sonra da devam edersin ya sezon sarıyor zaten merak etme o kadar kötü değil :A
Rick ile Maggie çoktan gitti ama hangi bölüm demiyelim :A @Harunnn60 @MasacRE-

Yok zaten lider olsun dedim :A

Bu arada forumdash'a da direk spoilerlı konudan soruyoruz izleyip izlemediğini :A Bir spoiler yemiş oldu böylece ama pek umurunda olmaz herhalde :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Rick ayrıldıktan sonra da devam edersin ya sezon sarıyor zaten merak etme o kadar kötü değil :A

Bu arada forumdash'a da direk spoilerlı konudan soruyoruz izleyip izlemediğini :A Bir spoiler yemiş oldu böylece ama pek umurunda olmaz herhalde :A
Yok etmem, sanmıyorum.Gerçekten zul geliyor artık bana:X Rick son sezonda gelirse bakarım yine:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok etmem, sanmıyorum.Gerçekten zul geliyor artık bana:X Rick son sezonda gelirse bakarım yine:A

Dizi Rick gidince şaha kalktı ayoll izle :A :A :A @Harunnn60

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İnsanlar zombi derisini kuşanıp hayatta kalıyorlar. Yani tıpkı zombi gibi görünüşleri. :D
@Çiğdem- bildiğin konuşuyor gibi söyledi :F
İlk sezonlarda da Rickler zombi kanı sürüyorlardı her yerleine ne farkları var :A Dizi başa mı dönmüş. Yeni macera bu mu yani:F @MasacRE- cidden bırakıp tekrar buna mı başladin:X

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
@Çiğdem- bildiğin konuşuyor gibi söyledi :F
İlk sezonlarda da Rickler zombi kanı sürüyorlardı her yerleine ne farkları var :A Dizi başa mı dönmüş. Yeni macera bu mu yani:F @MasacRE- cidden bırakıp tekrar buna mı başladin:X
Hayır bambaşka bir hikaye var bu sezon 7 ve 8. sezonlara benzemiyor, bunların kafaları da zombi kafası gibi. :Z

@MasacRE- ’yi zorla başlattık o da memnun bence sen de başlayabilirsin :A