The Walking Dead'ın Jesus'u Diziye Kırgın!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
TWDJesus_side.jpg

The Walking Dead 9.sezonuyla tam gaz devam ediyor. Bu sezon ayrılan oyuncularla gündeme gelen dizi yine bir habere konu oldu. The Walking Dead'ın ''Jesus'u'' Tom Payne dizide ki karakteri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

The Hollywood Reporter’a konuşan Tom Payne, son iki sezonda hayal kırıklığına uğradığını ve bu yüzden fazlasıyla bıkkın olduğunu söyledi ve ekledi: “Karakter, çizgi romanda olduğu gibi klas değil. Neyse ki klas bir son yazdıkları için mutluyum. Karakter yüzünden çokça kez hayal kırıklığına uğradım. Hikayeye çok havalı bir şekilde dahil oldu ancak sonrasında debelendi. Bu harika bir dizi ve ben de bir parçası olduğum için gururluyum ancak aynı zamanda böylesine sürprizsiz bir karakteri canlandırmak moral bozucuydu. Karakteri seviyorum. Ona veda etmek üzücü ancak potansiyeli keşfedilemedi.”

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok gereksiz karakterler var ben bunu hep diyorum. Çok içi boşları doldurlar. Neyse ki yeni senarist diziyi toparladı bence. Bu sezon gereksiz başı boş karakterleri çıkaracağından eminim. :)

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Dizide, karakterin çizgi romana göre biraz geride kaldığını duymuştum. Ve bu sezonun öne çıkanlarından olacağını düşünüyordum. Ki bence de daha önce çıkmalıydı. Ama dizinin temposu için artık sürpriz birinin harcanması gerekiyordu ve o harcandı.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizide, karakterin çizgi romana göre biraz geride kaldığını duymuştum. Ve bu sezonun öne çıkanlarından olacağını düşünüyordum. Ki bence de daha önce çıkmalıydı. Ama dizinin temposu için artık sürpriz birinin harcanması gerekiyordu ve o harcandı.
Aaron ile bunlar napıyorlardı acaba gizli gizli :A @Çiğdem- @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaron ile bunlar napıyorlardı acaba gizli gizli :A @Çiğdem- @MasacRE-
Çizgi romanda klas olabilir ama bu adam kalas olunca gride kalması normal olmuş :A :A :A Yanlış oyuncuyla harcamışlar ozaman karakteri ayrıca gebermez diyede korkuyordum sevindim :Z:Z:Z @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok gereksiz karakterler var ben bunu hep diyorum. Çok içi boşları doldurlar. Neyse ki yeni senarist diziyi toparladı bence. Bu sezon gereksiz başı boş karakterleri çıkaracağından eminim. :)
@Forumdash naptı acaba yeni sezonu izliyormu Rick , Maggie yorumu alalım oda Darylci sonucta :A :A :A @MasacRE-

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çizgi romanda klas olabilir ama bu adam kalas olunca gride kalması normal olmuş :A :A :A Yanlış oyuncuyla harcamışlar ozaman karakteri ayrıca gebermez diyede korkuyordum sevindim :Z:Z:Z @MasacRE-

İlk girdiğinde ne kadar şaşalı girmişti sonra karakter resmnen çöktü :A Senin tabirinle içi geçmiş gibiydi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk girdiğinde ne kadar şaşalı girmişti sonra karakter resmnen çöktü :A Senin tabirinle içi geçmiş gibiydi :A
Asıl şu turuncu kafa bence isyan etmesi lazım :A Çizgi romanın asıl klası oymuş ne umutlarla gelmişti diziye ve çizgi romanda Negan sadece japon adamı öldürüyormuş ama turuncu kafayıda yazık ettiler :A :A :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Asıl şu turuncu kafa bence isyan etmesi lazım :A Çizgi romanın asıl klası oymuş ne umutlarla gelmişti diziye ve çizgi romanda Negan sadece japon adamı öldürüyormuş ama turuncu kafayıda yazık ettiler :A :A :A
Abrahamı diyorsun sanırım bence de evet hiç parlamadı o karakterde haklısın :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Abrahamı diyorsun sanırım bence de evet hiç parlamadı o karakterde haklısın :D
O evet adı aklıma gelmedi :F Çizgi Romanın en ünlü karakterlerinden biriymiş sen bir de onu kaç yıl önceden duyuru yapmıştın forumda konusunu açıp :A Negan tarafındanda ölmüyormuş Negan sadece japon adamı öldürmüş çizgi romanda :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
O evet adı aklıma gelmedi :F Çizgi Romanın en ünlü karakterlerinden biriymiş sen bir de onu kaç yıl önceden duyuru yapmıştın forumda konusunu açıp :A Negan tarafındanda ölmüyormuş Negan sadece japon adamı öldürmüş çizgi romanda :A
Aynen öyle dediğin gibi iş yoktu :A Şu negan liderliği eline alsa keşke :A Carol, michonne sıktı :A