TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
Önüne gelene yapmıyor karşıdaki insan Yunusun neye kızdığını çok iyi biliyor bilerek laf söylüyorlar oda sinirleniyor sürekli yapıyorlar çünkü adamın yaptığı şakayı bile gerçek sanıp üstüne gidiyorlar
Sadece Ogeday'la değil ki..Poyraz, Seda, Berna ilk seferde aklıma gelen kişiler. Kadın erkek demeden ağzınının ayarını kontrol edemeyen, sözle tartışma yeteneği olmayan sığ bi adamın savunulacak tarafı yok. Sinirleniyor ne demek ya. 😄😄

Evet daha önce de böyle tipler oldu Turabi, Hikmet vs ki onları da sevmezdim ama en azından ceza alınca ehlileşen tiplerdi. Yunus'u iflah olma şansı sıfır.
------

Bu arada takımların karılması yarışmanın başından beri gündemde vardı zaten. Kaldı ki takımlar son halini aldığında Acun en azından birleşmeye kadar bu şekilde gidecek demişti. Yani takım değişikliği Mavi takım dağıldı, bitti yok ilgi çekmedi vs diye olan bi şey değil. Üstelik mavilerden de kimse böyle bi talepte bulunmadı. Çünkü hala kırmızıya göre daha iyi anlaşan bi takım. All Star senesinde farklı rekabetleri izlemek adına takımların değişmesi öngörülen bi şeydi. Zaten olacaktı. Birleşme yaklaştığı için gündeme getirildi.

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Sadece Ogeday'la değil ki..Poyraz, Seda, Berna ilk seferde aklıma gelen kişiler. Kadın erkek demeden ağzınının ayarını kontrol edemeyen, sözle tartışma yeteneği olmayan sığ bi adamın savunulacak tarafı yok. Sinirleniyor ne demek ya. 😄😄

Evet daha önce de böyle tipler oldu Turabi, Hikmet vs ki onları da sevmezdim ama en azından ceza alınca ehlileşen tiplerdi. Yunus'u iflah olma şansı sıfır.
------

Bu arada takımların karılması yarışmanın başından beri gündemde vardı zaten. Kaldı ki takımlar son halini aldığında Acun en azından birleşmeye kadar bu şekilde gidecek demişti. Yani takım değişikliği Mavi takım dağıldı, bitti yok ilgi çekmedi vs diye olan bi şey değil. Üstelik mavilerden de kimse böyle bi talepte bulunmadı. Çünkü hala kırmızıya göre daha iyi anlaşan bi takım. All Star senesinde farklı rekabetleri izlemek adına takımların değişmesi öngörülen bi şeydi. Zaten olacaktı. Birleşme yaklaştığı için gündeme getirildi.
geçen sefer 18 kişi kaldığında takımnları karmıştı all starda; hatta peş peşe elenen kişiler önce gizem sonra yağmurdu tesadüf :X 2018 de zaten çok daha erken karmış

bu sene şu an 17 kişi var bugün biri diskalifiye olursa üstüne perşembe de biri düelloda gidecek kişi sayısı çok azalacak ; oyunlarda durum 2-2 devam etseydi takımları karmayacağı açık acunun ya da max. mavi takımın anlaşacağı özgür ve kırmızı takımın anlaşacağı Batuhan yer değiştirirdi ama planladığı gibi olmadı

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
geçen sefer 18 kişi kaldığında takımnları karmıştı all starda; hatta peş peşe elenen kişiler önce gizem sonra yağmurdu tesadüf :X 2018 de zaten çok daha erken karmış

bu sene şu an 17 kişi var bugün biri diskalifiye olursa üstüne perşembe de biri düelloda gidecek kişi sayısı çok azalacak ; oyunlarda durum 2-2 devam etseydi takımları karmayacağı açık acunun ya da max. mavi takımın anlaşacağı özgür ve kırmızı takımın anlaşacağı Batuhan yer değiştirirdi ama planladığı gibi olmadı
Evet daha önceki yıllarda kadro kalabalıkken karıldı çünkü birleşme olduğunda da daha çok yarışmacı vardı. Bu yılda birleşme sonrası takımların karılacağı en baştan söylenmişti zaten. Son yıllarda sürekli olan bi şey bu ilk defa olmuş gibi davranıp mavilere mal etmek anlamsız.

Bu yıl yedeklerden toplamda 10 kişi geldi ama Turabi, Sahra, Sema, Gizem, Yağmur, Nihat (7 kişi) gibi sakatlanma veya diskalifiyelerle beklenmeyen vedalarda olduğu için yarışmacı sayısı birleşme öncesi daha hızlı azaldı olan bu.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Evet daha önceki yıllarda kadro kalabalıkken karıldı çünkü birleşme olduğunda da daha çok yarışmacı vardı. Bu yılda birleşme sonrası takımların karılacağı en baştan söylenmişti zaten. Son yıllarda sürekli olan bi şey bu ilk defa olmuş gibi davranıp mavilere mal etmek anlamsız.

Bu yıl yedeklerden toplamda 10 kişi geldi ama Turabi, Sahra, Sema, Gizem, Yağmur, Nihat (7 kişi) gibi sakatlanma veya diskalifiyelerle beklenmeyen vedalarda olduğu için yarışmacı sayısı birleşme öncesi daha hızlı azaldı olan bu.
Valla acun istese 20 kişi kalınca da karardı

Maviden peş peşe poyraz ve Hakan gitti bu hafta da Yasin ya da yaman giderse o takımdan hem realite hem performans olarak bir cacık olmaz acunun işine gelmez

Geçen all starda 36 kişi yarışmış toplam bu sene 35, üstüne diskalifiye sayısına bakınca yarışmacı sayısı bu kadar azalmadan birleşme partisini yapması daha mantıklıydı ; takımları karacak 1-1,5 ay sonra bireysele geçecek , yeni takımların bir anlamı kalmayacak ; geçen all starda yeni takımlar 2,5 ay yarışmıştı

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
Valla acun istese 20 kişi kalınca da karardı

Maviden peş peşe poyraz ve Hakan gitti bu hafta da Yasin ya da yaman giderse o takımdan hem realite hem performans olarak bir cacık olmaz acunun işine gelmez

Geçen all starda 36 kişi yarışmış toplam bu sene 35, üstüne diskalifiye sayısına bakınca yarışmacı sayısı bu kadar azalmadan birleşme partisini yapması daha mantıklıydı ; takımları karacak 1-1,5 ay sonra bireysele geçecek , yeni takımların bir anlamı kalmayacak ; geçen all starda yeni takımlar 2,5 ay yarışmıştı
Daha önce karması tepki çekerdi çünkü takımlar zaten ancak 1 1 buçuk ay sonra dengeye ulaştı. Sürekli takviyeler yapıldı vs. Kırmızı tam güçlenmişken hadi takımları karıyoruz diyemezdi. O yüzden birleşmeye kadar böyle gidecek dedi. Karışma olayını birleşme sonrasına bıraktı. Hatta Extra da Hilmicem Atakan mücadelesini, Seda Damla mücadelesini de görmek ister seyircilerimiz vs şeklinde konuşmuştu haftalar öncesinde. Ama birleşme bence de daha önce yapılmalıydı zaten şu an 15 kişiyle birleşme yapacak ve dediğin gibi zaten 1 ay sonra bireysele geçecek. Pek Bi anlamı kalmayacak. En büyük sorun başta takımların dengesiz kurulmasıydı. Yarışmanın bu yılki en büyük handikapı bu oldu bence. O yüzden tüm takvim belki de değişti.

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,649
Puanı
1,060
Takımlarla alakası var. İlk 1 ay en çok izlendiği dönemdi, şu anda reytingler erimiş durumda. Bunun nedenlerinden biri de kırmızı takım gibi kaos makinesi bir takım yok.

Bu düşüşü tek bir şeye indirmemek gerek aslında. Benim için en büyük nedeni, artık yarışmanın reyting kasmak uğruna kurgusallığını hissettirmesi… Bence tüm saydığımız nedenler de buna çıkıyor…
Ada hayatının gösterilmemesi, parkurların sıkıcılığı, çok fazla atış odaklı olması başlı nedenler bence. Tabii 4 aydır da takımlar aynı kaldığı için monotonlaştı.

Hepsi Yunus Emre, Aleyna gibiler yüzünden. Yarışmanın kalitesini yerle bir ettiler. :A

• İlginç
Reactions: dreamy

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Ada hayatının gösterilmemesi, parkurların sıkıcılığı, çok fazla atış odaklı olması başlı nedenler bence. Tabii 4 aydır da takımlar aynı kaldığı için monotonlaştı.

Hepsi Yunus Emre, Aleyna gibiler yüzünden. Yarışmanın kalitesini yerle bir ettiler. :A
Alamancı dedikoducu mikser berna peki :A

• Harika
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,649
Puanı
1,060
Gizem i bilmem yağmur ayağı alçıda gitti yarışmadan, kalsa finale kadar düzelme şansı yoktu :)

Acun kendi dedi sakatlığı azaltmak için parkurları düzenlediğini, mesela 7 kadın var sakatlığı olmayan bir Berna bir Nefise kaldı yarışmada olimpiyat gibi parkur koysa yarışma nisan sonu biter

Kırmızı takım bir şekilde izlettiriyor kendini 2 gündür nagihan Seda ve hakana oynuyor mesela ya da atakan sürekli temas, laf dalaşı vb. Peşinde
Bu Nagihan'ın torpilli olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama. Oynadığı ilk gün onlarca bal petekli küpler yerleştirilmişti ne tesadüfse. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
"Ben kaybedince oyun alanını terk etmiyorum" dedi. Kaybedeceğini bildiği oyuna çıkmayan ya da Murat'ın düdüğüyle birlikte bırakan Sercan 😄😄😄

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Son düzenleme:

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
Bayrak çıkmadan atlayan Yaman niye geri gelmek zorunda ki daha önce düdükle beraber 3 ya da 5 saniye bekletilmiyor muydu haksız avantaj sağlayan kişi? Ben mi yanlış biliyorum.

Yalnız 2022 de Hikmet tarafından yerlere çalınan Yunus Emre'ye de bu sezon Ogeday tarafından yumruk şoku 😄😄😄

Ogeday şiddet uyguladıysa ki öyle görünüyor. Muhtemelen diskalifiye olacaktır diye düşünüyorum. Yazık olacak makine gibi performansına. Umarım Yunus Emre de bu şekilde postalanır. Adamın küfürsüz bi cümlesi yok.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Aaaaaa böyle ballı sayı olmaz :eek: 2 oyun üst üste önce çıkma

------

Bayrak çıkmadan atlayan Yaman niye geri gelmek zorunda ki daha önce düdükle beraber 3 ya da 5 saniye bekletilmiyor muydu haksız avantaj sağlayan kişi? Ben mi yanlış biliyorum.

Yalnız 2022 de Hikmet tarafından yerlere çalınan Yunus Emre'ye de bu sezon Ogeday tarafından yumruk şoku 😄😄😄

Ogeday şiddet uyguladıysa ki öyle görünüyor. Muhtemelen diskalifiye olacaktır diye düşünüyorum. Yazık olacak makine gibi performansına. Umarım Yunus Emre de bu şekilde postalanır. Adamın küfürsüz bi cümlesi yok.
Görebildin mi sen ya fragmandaki kadar gösterdiler sanki :X

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Yok net göremedim tabi ki ama fragmanda da zaten Ogeday'ın yumruğu isabetli gibi gelmişti. Ki bombeli atışlarda isabeti iyidir 😄😄Kavga sonrası da dikkatli bakarsan Yunus Emre'nin sol gözünde de bi kızarıklık vardı. O yüzden öyle söyledim.
Seda yumruğu yedi mi sapasağlam devam ediyor :X

• Güldürdün
Reactions: soo