TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,224
Puanı
1,061
Hakan, Seda & damlanın gözüne girebilmek için her fırsatta Nagi & Merve kötüleyip kavga ediyor :F tescilli patates adam ya :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,224
Puanı
1,061
Mavi takım nagihanın atış denemelerine laf ettikleri için Hakan ın 150 tane fazla denene yapmasına laf edemiyorlar , bu eziklik şaka mı :F

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,569
Puanı
280
Acilen, Yunus, Nagihan, Sercan ve Nefisenin Survivordan gönderilmesi lazım. Sizin kıro muhabbetleriniz çok sıktı. Yamanda öyle. Daha dünkü cücesin. Açık arttırma oyununda bir halt yaptığını sanıyor Nefise ile beraber. Ezik misiniz bu kadar anlamadım ki. Saçma saçma hareketler..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,224
Puanı
1,061
  • Beğendim
Reactions: Angelica

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,815
Puanı
710
arada seda ya da berna da yumruk yiyor ogedaydan , tüm sene kadın duyarı yapıp da sadece yunus emreyi diskalifiye etmezler bence ya ikisi de gider ya da 10 ar ödül ceza alıp otururlar
İkisi de gitmeli zaten. Ama sezon başından beri o kadar çok şeye göz yumuldu ki artık adalet nasıl işleyecek bilemiyoruz.

Bu haftaki eleme iptal olur diyeceğim ama Murat story paylaşmış düellodan.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,569
Puanı
280
Sadece Yunus defolup gitmeli. Yanına Aleynasınıda alsın. Programın kaliteyi yerle bir ettiler.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,224
Puanı
1,061
İkisi de gitmeli zaten. Ama sezon başından beri o kadar çok şeye göz yumuldu ki artık adalet nasıl işleyecek bilemiyoruz.

yav tam bu hafta da yaman gider yarışmaya rekabet gelir diyordum , yine çer çöpler kalacak bu gidişle.ss

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,697
Puanı
1,060

Sonradan editler yapıyor macun görüntülere :X mesela nagi Aleyna’yı yolarlen “nagihan nagihan” diye bağırdığı kısım montajmış :X
Sezon başında kadronun %80'i bu yılın yarışmacılarından oluşuyordu. Geldiği hale bak, sezonun rezilliği ve reytingler düşmesine şaşırmamalı...

• Güldürdün
Reactions: dreamy and xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,224
Puanı
1,061
Sezon başında kadronun %80'i bu yılın yarışmacılarından oluşuyordu. Geldiği hale bak, sezonun rezilliği ve reytingler düşmesine şaşırmamalı...

Reytingler mavi takım ön plana çıktığı için düştü, ilgi çekici değiller :) poyraz be elenmesi çok da halkın umrunda değil

2015 all starından az kişi kalmasına şaşırmamak gerekiyor çoğu 35+ insanlar , performansları çok düşük

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,325
Puanı
264
Reytinglerin düşme sebebi Mavi takım falan değil. Ya da Poyraz'ın elenmesi hiç değil. Leş oyunlar. Bu sezon kısa kısa parkurlar sonda 500 lü atışlar seyir zevkini son derece aşağı çekiyor. E ada hayatı da olmayınca reytingler bu yüzden düşüyor bana kalırsa.

Yunus Emre'yi ödül cezasıyla terbiye etmeye çalışırsan böyle olur. Çoktan ipi çekilip dehlenmesi gereken bi yarışmacıydı. Bu kadar taviz verilirse olacağı bu. Daha önce de yazmıştım bu adam, bu diliyle girdiği hiç bi tartışmada haklı değildir gözümde. Olması da mümkün değil. Umarım diskalifiye olur.

Son düzenleme:
  • Aynen
Reactions: Hobbit

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,224
Puanı
1,061
Reytinglerin düşme sebebi Mavi takım falan değil. Ya da Poyraz'ın elenmesi hiç değil. Leş oyunlar. Bu sezon kısa kısa parkurlar sonda 500 lü atışlar seyir zevkini son derece aşağı çekiyor. E ada hayatı da olmayınca reytingler bu yüzden düşüyor bana kalırsa.

Yunus Emre'yi ödül cezasıyla terbiye etmeye çalışırsan böyle olur. Çoktan işi çekilip dehlenmesi gereken bi yarışmacıydı. Bu kadar taviz verilirse olacağı bu. Daha önce de yazmıştım bu adam, bu diliyle girdiği hiç bi tartışmada haklı değildir gözümde. Olması da mümkün değil. Umarım diskalifiye olur.
Parkuru uzatamaz; nagihan oynayamaz, özgür ve Damla yarı sakat, yunus emre dikişli, Furkanın bacak sorunlu vb. Kalanları bir bir kaydibeder sakatlıkta

Oyunlara farklı şeyler ekleyebilir puzzle, sonda farklı atışlar vb

Mavi takım uzun süredir genel izleyiciye hitap etmedi ; bir önceki all starda da öyleydi , 2021 ve 2023 de de:) kavgacılar, baskın tipler , kaos vb.işe beslenenler hep kırmızı takım oldu. Seda, ogeday,yağmur,Yasin vb. 2022 all starda da vardı ama takımı evrim, hikmet, Berna vb
izletiyordu o takımı kalan reytingi tüm isim ve olaylar kırmızıdaydı

Bu sene de aynısı zaten yunus emre ve nagihan ın davranışlarına müsaade edilme nedeni de reytinglerinin olması, aynı şekilde hilmicem acunun oylamasında 1. Çıktı, Aleyna’nın öyle ta da böyle bir karşılığı var vb.

Mavidekiler max. Sosyal medyada varlar zaten çoğu bir önceki all starda da ilk ya da 2.girdikleri oylamada elenen isimlerdi

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,325
Puanı
264
Parkuru uzatamaz; nagihan oynayamaz, özgür ve Damla yarı sakat, yunus emre dikişli, Furkanın bacak sorunlu vb. Kalanları bir bir kaydibeder sakatlıkta

Oyunlara farklı şeyler ekleyebilir puzzle, sonda farklı atışlar vb

Mavi takım uzun süredir genel izleyiciye hitap etmedi ; bir önceki all starda da öyleydi , 2021 ve 2023 de de:) kavgacılar, baskın tipler , kaos vb.işe beslenenler hep kırmızı takım oldu. Seda, ogeday,yağmur,Yasin vb. 2022 all starda da vardı ama takımı evrim, hikmet, Berna vb
izletiyordu o takımı kalan reytingi tüm isim ve olaylar kırmızıdaydı

Bu sene de aynısı zaten yunus emre ve nagihan ın davranışlarına müsaade edilme nedeni de reytinglerinin olması, aynı şekilde hilmicem acunun oylamasında 1. Çıktı, Aleyna’nın öyle ta da böyle bir karşılığı var vb.

Mavidekiler max. Sosyal medyada varlar zaten çoğu bir önceki all starda da ilk ya da 2.girdikleri oylamada elenen isimlerdi
Maviler zaten seyir zevki veren isimler değil orası ayrı. Hatta seyirci nezdinde itici bulunan tipler ama zaten başından beri yarışmanın reyting kaynağı bi kaç kişiydi. Yani maviler hep bu şekildeydi. O yüzden yarışmanın reytingine etkileri yok. Düşmesini de onlara bağlayamayız.

Parkurları şu an uzatamaz haklısın ama yarışmanın başından beri sakat ve yaşlı isimlere tolerans geçilmesi için resmen atış yarışmasına dönen bi sene izliyoruz performans adı altında. Parkurun uzamasını geçtim adam gibi güç oyunu, beceri oyunu, puzzle bile yok. Yani hızın, gücün becerimin zekanın, sıfır etkisi olduğu bi sezon izliyoruz. Bu yıl takım oyunu bile oynandığını hatırlamıyorum. Yıllardır izlerim yarışmayı. 2019 ve 2023 sezonları hariç. Fakat ilk kez Bi sezonun ortasında sıkılmaya başladığımı hissediyorum bununda sebebi oyunlar.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,224
Puanı
1,061
Bu arada ogesu bu akşam diskalifiye olursa nagi de sakat Seda zaten hep bireysele doğru çöker bu durumda nefise şampi olur gibi , o yüzden ogesu mecbur devam eder :A

------

Maviler zaten seyir zevki veren isimler değil orası ayrı. Hatta seyirci nezdinde itici bulunan tipler ama zaten başından beri yarışmanın reyting kaynağı bi kaç kişiydi. Yani maviler hep bu şekildeydi. O yüzden yarışmanın reytingine etkileri yok. Düşmesini de onlara bağlayamayız.

Parkurları şu an uzatamaz haklısın ama yarışmanın başından beri sakat ve yaşlı isimlere tolerans geçilmesi için resmen atış yarışmasına dönen bi sene izliyoruz performans adı altında. Parkurun uzamasını geçtim adam gibi güç oyunu, beceri oyunu, puzzle bile yok. Yani hızın, gücün becerimin zekanın, sıfır etkisi olduğu bi sezon izliyoruz. Yıllardır izlerim yarışmayı. 2019 ve 2023 sezonları hariç. Fakat ilk kez Bi sezonun ortasında sıkılmaya başladığımı hissediyorum bununda sebebi oyunlar.
Son 15-20 güne gelene kadar maviler bu kadar ön planda değildi ; 2 gafta önceden akılda kalan poyraz un ağırlık açıklaması; bu haftadan akılda kalan mavilerin depresyonu yani reytingsşz kişileri ön plana çıkarırsa düşmesi normal.

Kırmızıda Aleyna & nagihan kanka oldu ; Merve & Atakan kaosu olmadı ; Nefise & y.emre kavgalarda yoktu hemen takım karışmasına getirdi acun konseyleri :X bu şekilde Reyting düşmeye devam eder yapım da biliyor mesela Seda nagi Merve damla karışsa sadece bu bile reytinge etki eder

Bu sene uzun parkur olmayacağı Sena,Atakan,hilmicem,Batuhanı sıfır hazırlıkla getirmesinden belliydi , bu isimlerden yararlanmak için ona göre oyun koymalıydı öyle de yaptılar ama beceri isteten birkaç farklı atış yapabilirler zaten Reyting böyle devam ederse atış, beceri, puzzle değişikliği yakın

Son düzenleme: