Survivor 2018 Kadrosuna 3 Yeni İsim Daha Katıldı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sherlock yeni bir haber konusu açtı

Survivor 2018 Kadrosuna 3 Yeni İsim Daha Katıldı!

maxresdefault-1-1024x576.jpg

Survivor 2018 kadrosuna 3 yeni isim daha katıldı.

Acun Ilıcalı, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıççı ve Hakan Hatipoğlu'nun Survivor 2018 All Star kadrosuna dahil olduğunu açıkladı.

Acun Ilıcalı daha önce Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Merve Aydın'ın da kadroya dahil olduğunu açıklamıştı.

Survivor 2018, 10 Şubat Cumartesi 20.00'de TV8'de!
Orijinal formatta oku

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Adem'e hiç kanım ısınmamıştı ve iticiydi. Hakan'ın da çok dayanacağını düşünmüyorum ama belki sunduğu program nedeniyle oylaması iyi olabilir.
En çok Hilmicem'e sevindim önceleri Gönüllüleri desteklediğim için, keşke Murat da gelse.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Adem'e hiç kanım ısınmamıştı ve iticiydi. Hakan'ın da çok dayanacağını düşünmüyorum ama belki sunduğu program nedeniyle oylaması iyi olabilir.
En çok Hilmicem'e sevindim önceleri Gönüllüleri desteklediğim için, keşke Murat da gelse.

Murat Ceylan katıldı zaten, Acun Ilıcalı duyurmuştu daha önce. Konuya yazmayı unutmuşum. Hilmi ve Murat ikilisini yeniden yan yana izleyeceğiz. :)

https://fav10.net/forum/threads/survivor-2018-yayın-tarihi-belli-oldu.273629/

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hakan Hatipoğlu bee :Z 3. defa gönülden ve fiili olarak destekleyeceğim tek kişi :) Keşke @Bully kardeşim de olaydı :T:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sırasıyla Hakan, Murat Ceylan ve Hilmicem'i destekliyorum. Hakan önceki 2 Survivor'da favorimdi. İlkinde sms sistemi olsa şampiyondu zaten, ikincisinde ise o kadar iddialı yarışmacı arasında muhteşem bir strateji ile sona kadar götürmüştü. Aynı performansı yine bekliyorum kendisinden.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Bu sene izlemeyecektim. Hele Merve ve Nagihan'ı görünce kesinlikle izlemeyecektim. Ama Hilmicem ve Murat'ı görünce işler değişti. Bu sene tarafımız belli oldu. Keşke bir sürpriz yapsa da 3T veya Turbo yine yarışsa.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Hem Hakan hem Adem olacak bakalım kim kimi götürecek.

Ayrıca Nihat Doğan, Turabi gibi isimlerle de anlaşıldığı söyleniyor ama Acun daha açıklamadı. Tahminimce Nihat Doğan'ı açıklama işini sona bırakıyor ki tepki almasın.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Ayrıca Nihat Doğan, Turabi gibi isimlerle de anlaşıldığı söyleniyor ama Acun daha açıklamadı. Tahminimce Nihat Doğan'ı açıklama işini sona bırakıyor ki tepki almasın.

Nihat Doğan katılırsa o elenene kadar izlemem yarışmayı. Birçok kişinin de benim gibi düşündüğünü biliyorum.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060

Bu sene izlemeyecektim. Hele Merve ve Nagihan'ı görünce kesinlikle izlemeyecektim. Ama Hilmicem ve Murat'ı görünce işler değişti. Bu sene tarafımız belli oldu. Keşke bir sürpriz yapsa da 3T veya Turbo yine yarışsa.
Turabi zaten kendini açıkladı resmi instagram hesabından, Acun da Gel Konuşalım programında doğruladı

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
hayatım boyunca 1 kez hatta toplasanız 3-4 dk cık bile izlemediğim bir yarışma bunun yerine FEAR FACTOR - BİG BROTHER ı 100000 kez izlerim tekrar tekrar...!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Hafta sonu dizileri yandınız!

All Star'da olmayan Taner, Nihat, Murat ve Yiğit ayrıca ilk haftadan elenen Duygu'yu görmek isterim.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
neyse ki haftasonu dizim yok sadece KADIN-FOX-BİZİM HİKAYE izliyorum ha bir de şu ÇukurluolanDere yi merak ediyorum acaba hangi gün olacak ? gerçi benim için hiç fark etmez de.. :D

Sende benim gibi Medyapım'cısın demek. :D Bende Çukur, Kadın, Bizim Hikaye ve Fazilet'i izliyorum. Kalp Atışı ve Dolunay'ı bıraktım. Çukurdere'ye gelirsek 3 ihtimal var. Ya Pazartesi yayınlanır, yada Nerdesin Birader'in reytingleri düştü onun yerine Çarşamba yayınlanır yada umarım Cumartesi yayınlanır ama Kalbimdeki Deniz'in orantısız reytinglerine bakarsak şuanda final yapacak gibi gözükmüyor, ama Cumartesi yayınlansın bence.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu adar isim aynı kadroda olacak. Karşı tarafa kim gelirse gelsin kazanamaz.:F

Murat Ceylan iyi olmuş. Hilmi ve Turabi ile iyi anlaşır.:Z