Survivor 2018 Kadrosuna 3 Yeni İsim Daha Katıldı!

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
539
Puanı
215
Hafta sonu dizileri yandınız!

All Star'da olmayan Taner, Nihat, Murat ve Yiğit ayrıca ilk haftadan elenen Duygu'yu görmek isterim.
bende seni görmeyi istiyorum

Sende benim gibi Medyapım'cısın demek. :D Bende Çukur, Kadın, Bizim Hikaye ve Fazilet'i izliyorum. Kalp Atışı ve Dolunay'ı bıraktım. Çukurdere'ye gelirsek 3 ihtimal var. Ya Pazartesi yayınlanır, yada Nerdesin Birader'in reytingleri düştü onun yerine Çarşamba yayınlanır yada umarım Cumartesi yayınlanır ama Kalbimdeki Deniz'in orantısız reytinglerine bakarsak şuanda final yapacak gibi gözükmüyor, ama Cumartesi yayınlansın bence.
hayır aslında ben yapımcı değilim yani MF yi de seviyorum MED ide SÜREÇ ide ama AY YAPIM ın hiçbir dizisini izlemedim ben :D hiç ilgimi çeken bir dizisi olmadı.. bence Pazartesi yayınlıcak FOX ve böylelikle 3 dizi m de sadece tek 1 kanal da FOX ta toplancak ;)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Murat Ceylan, Sahra Işık, Turabi ve Nihat Doğan'ında kesinlikle katıldığı bildirildi. Acun yakında açıklar.

Avatar Atakan şuan için maalesef yok [emoji17]

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
bende seni görmeyi istiyorum

Valla işim gücüm yok survivira katılacam. 2025 gibi düşünebilirim. Sen katil ayrica... :D

hayır aslında ben yapımcı değilim yani MF yi de seviyorum MED ide SÜREÇ ide ama AY YAPIM ın hiçbir dizisini izlemedim ben :D hiç ilgimi çeken bir dizisi olmadı.. bence Pazartesi yayınlıcak FOX ve böylelikle 3 dizi m de sadece tek 1 kanal da FOX ta toplancak ;)

Ay yapımın dizileride fena değildir. Ama ben Med'ciyim :D Çukurdere Pazartesi yayınlanırsa pek şansı yok. Ha birde Furkan Palalı ve Su Kutlu hic olmamış yaa :S Aha buraya da yazıyorum Çarşamba yayınlanacak derdi dersin.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
539
Puanı
215
Ay yapımın dizileride fena değildir. Ama ben Med'ciyim :D Çukurdere Pazartesi yayınlanırsa pek şansı yok. Ha birde Furkan Palalı ve Su Kutlu hic olmamış yaa :S Aha buraya da yazıyorum Çarşamba yayınlanacak derdi dersin.
Furkan ı No:309 da zaten çok beğenmiştim SU yu da zaten beğeniyorum bir de o gerçekçi tokat sahnesi için bakıcam ilk bölüme bakalım devamı gelecek mi ? :) Hadi o zaman seninle bir iddia ya girelim Pazartesi olursa sen bana telefon numaranı vereceksin Çarşamba olursa da ben anlaştık mı ?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Furkan ı No:309 da zaten çok beğenmiştim SU yu da zaten beğeniyorum bir de o gerçekçi tokat sahnesi için bakıcam ilk bölüme bakalım devamı gelecek mi ? :) Hadi o zaman seninle bir iddia ya girelim Pazartesi olursa sen bana telefon numaranı vereceksin Çarşamba olursa da ben anlaştık mı ?

Anlaştık. E başka gün yayınlanırsa?? :D :bhr: Cumartesi mesela..