Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Hakan, bireysel doku kazanan Hilmi'ye 'Beni söyle' dedi. Oylama kimi çıkarır onu bilmiyorum, o önemli. :D
Adamın iq seviyesi başka bir seviyede :D Kendi ismini çıkartarak Yağmur'u sonuna kadar korumuş olacak. Diğer taraftan Yağmur oylamadan %100 çıkacağı için zayıf rakibine karşı elenme ihtimali de yok. Kralsın Hakan :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
2. dokunulmazlığı 10-7 Ünlüler kazandı yine.

Birsen yolcu gibi... @Dosi
erken başladı galiba oyun. Ben avrupa yayınını açtım ilk maça denk gelmiştim. Hemen tr yayınına baktım reklamdı. Burda yazdım kaç kaç diye. Sizi etiketlemeyi unuttum. 10 dakika sonra cevabımı alınca sildim mesajımı:A
Kıl payı kaçırdıkları sayı oldu. Alabilecekleri bir oyundu ama kısmet değilmiş.
Umarım giden Birsen olmaz. Son haftalarda kazanma oranı çok yüksekti.
Yağmur çok pota atlattı ve sırf güzel diye oy veriyor bu millet :T: @MasacRE- gibiler yüzünden Birsen'e yazık olmaz umarım.

Elenen Yağmur olursa ozaman aslında bu haftanın kazananı gönüllüler olmuş olacak.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
erken başladı galiba oyun. Ben avrupa yayınını açtım ilk maça denk gelmiştim. Hemen tr yayınına baktım reklamdı. Burda yazdım kaç kaç diye. Sizi etiketlemeyi unuttum. 10 dakika sonra cevabımı alınca sildim mesajımı:A
Kıl payı kaçırdıkları sayı oldu. Alabilecekleri bir oyundu ama kısmet değilmiş.
Umarım giden Birsen olmaz. Son haftalarda kazanma oranı çok yüksekti.
Yağmur çok pota atlattı ve sırf güzel diye oy veriyor bu millet :T: @MasacRE- gibiler yüzünden Birsen'e yazık olmaz umarım.

Elenen Yağmur olursa ozaman aslında bu haftanın kazananı gönüllüler olmuş olacak.
Birsen elenir %90, Yağmur son oylamadan önce baya ön plana çıkmıştı. Hem Birsen'in bu kadar kalması bile mucize. :D

Hakan çıkar gibi oylamada, sence Nagi sürprizi olur mu? :A 3 kadın yarışmacıyı koymazlar umarım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Birsen elenir %90, Yağmur son oylamadan önce baya ön plana çıkmıştı. Hem Birsen'in bu kadar kalması bile mucize. :D

Hakan çıkar gibi oylamada, sence Nagi sürprizi olur mu? :A 3 kadın yarışmacıyı koymazlar umarım.
Bu oyunda Nagi 3te 3 yaptı galiba. Kafayı yemiş olurlar öyle yaparlarsa. Murat aday olur tabiki. Nagihan ve Birsen herzaman performansa verdiler oy. Hakan ve Yağmur'dan da Murat'ı yazmalarını bekliyorum. Nagihan bile elenme riski olur aday olursa.
Sema ve Ümit elenmeden elenmesin Nagihan'ım :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu oyunda Nagi 3te 3 yaptı galiba. Kafayı yemiş olurlar öyle yaparlarsa. Murat aday olur tabiki. Nagihan ve Birsen herzaman performansa verdiler oy. Hakan ve Yağmur'dan da Murat'ı yazmalarını bekliyorum. Nagihan bile elenme riski olur aday olursa.
Sema ve Ümit elenmeden elenmesin Nagihan'ım :A
Az önce fragman geldi. Konseyde Nagi ve Murat-Hilmi kapışıyor. Ünlüler ful gülüyor, fena ortalık karışıyor hem de. :eek: Nagi aday oldu da ona mı sinirlendi acaba? Başka açıklama bulamadım ben. :D

3'te 2 yaptı galiba, son 2 oyunu kazandı ama ilkini hatırlamıyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Az önce fragman geldi. Konseyde Nagi ve Murat-Hilmi kapışıyor. Ünlüler ful gülüyor, fena ortalık karışıyor hem de. :eek: Nagi aday oldu da ona mı sinirlendi acaba? Başka açıklama bulamadım ben. :D

3'te 2 yaptı galiba, son 2 oyunu kazandı ama ilkini hatırlamıyorum.
İlkinde Merve'yi yendi.
Ben şuan izlemiyorum burda yorum yapıyorum diye :A
Nagihan Murat'ın perfoemansına laf ettiği içinde olabilir.
Bak merak ettim şimdi. Birazdan canlı yayını açayım yine

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlkinde Merve'yi yendi.
Ben şuan izlemiyorum burda yorum yapıyorum diye :A
Nagihan Murat'ın perfoemansına laf ettiği içinde olabilir.
Bak merak ettim şimdi. Birazdan canlı yayını açayım yine
Survivor'un en büyük ödülünü açıklayacak birazdan. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10-9 ada oyununu Gönüllüler kazandı. :Z

İkinci ödül oyunu başlıyor. Ödül makyaj + müzikli akşam yemeği. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaaa kaç gündür sessiz buralar, siz yazmayınca benim de yazasım gelmedi. Türkiye ödülünün ilk oyunu 10-7 Gönüllüler kazandı, büyük ihtimal ikinciyi de biz kazanıp Gönüllüler'i getireceğiz İstanbul'a. :Z @sokak sanati @MasacRE- @Dosi @S.G.A.T.

Bu arada bu hafta Mustafa Kemal gitti deniyor. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aaaa kaç gündür sessiz buralar, siz yazmayınca benim de yazasım gelmedi. Türkiye ödülünün ilk oyunu 10-7 Gönüllüler kazandı, büyük ihtimal ikinciyi de biz kazanıp Gönüllüler'i getireceğiz İstanbul'a. :Z @sokak sanati @MasacRE- @Dosi @S.G.A.T.

Eskiden Survivor yorum ve üye bakımından rekor kırardı :A Şimdi yok o ortam .ss

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Mustafa senin etin ne budun ne Hakan'la tartışmaya çalışıyorsun. :( Seni iki dakikada harcar onlar bırak kendi sikletinle uğraş. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060

Ya ben dün yazıp etiketleme yapacaktım ama konuyu bulamadım :F sırf ilk oyunu alınca ondan dolayı girdim foruma ama bulamayınca pes ettim :F yorgunlukta zirvede bu aralar :D
Dünkü ada oyunu ve Türkiye ödülü çok zevkliydi izlemek.
Ada ödülündeki bereket ödülüde harikaydı.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eskiden Survivor yorum ve üye bakımından rekor kırardı :A Şimdi yok o ortam .ss
Eee herhalde, hatırlıyor musun 2014 yılını? :( Bully, KayıpSehir, sokak sanati, Sen, Ben, eskici, Revan, ABAY_06, Yakup daha sayamadığım dolu kişi vardı. Tartışmalarımız çok zevkliydi, beni foruma bağlayan da Survivor tayfası olmuştu. Özledim o günleri...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ya ben dün yazıp etiketleme yapacaktım ama konuyu bulamadım :F sırf ilk oyunu alınca ondan dolayı girdim foruma ama bulamayınca pes ettim :F yorgunlukta zirvede bu aralar :D
Dünkü ada oyunu ve Türkiye ödülü çok zevkliydi izlemek.
Ada ödülündeki bereket ödülüde harikaydı.
Ya konuyu bulmak için bilgisayar veya telefon nereden giriyorsan arama yerindeki linki silip survivor 2018 yaz zaten bizim link geliyor. Şahsen ben öyle giriyorum, yoksa bende bulamıyorum yani. :F

Aynen çok zevkliydi, ada oyunu baya güzeldi. Onu da kazandık şükür. :Z

Şimdi ilk villa oyunu var, ardından İstanbul oyunu. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ya konuyu bulmak için bilgisayar veya telefon nereden giriyorsan arama yerindeki linki silip survivor 2018 yaz zaten bizim link geliyor. Şahsen ben öyle giriyorum, yoksa bende bulamıyorum yani. :F

Aynen çok zevkliydi, ada oyunu baya güzeldi. Onu da kazandık şükür. :Z

Şimdi ilk villa oyunu var, ardından İstanbul oyunu. :D
Sadece mobilden giriyorum. O açtığım tüm konular telefondan :A
Aa şimdi google amcaya yazdım ardınada fav10 yazınca bulabildim.
Teşekkürler :Z

Bu oyun gidiyor gibi :D Türkiye bizim olsun :Z