Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ödüle de bu arada dokunulmazlıktan sonra gidilecekmiş. Yani eğer Gönüllüler'den biri elenirse o isim ödülden faydalanamayacak...

Saçma olmuş ama, sonuçta o kişi de puan kazandırdı bu ödülün kazanılmasında. İnşallah Mustafa Kemal gidiyordur. :Z
Yok artık :eek:
Gerçekten saçma olmuş. Yağmur sıradaki elenen kişi olur bence ve kendiside ilk oyunda katkı sağladı.
Mustafa'da toplu oylamadan sonra bozdu kendini. Şimdi oylanma olsaydı rahat sonunculuğa oynardı :A
Iki dokunulmazlığıda gönüllüler kazansa net elendi deriz. Bir ünlü bir gönüllü olunca emin olamıyor insan.
Bu sezonun en şaşırtan ismi Mustafa oldu :A
Senin Adem'de Murat'a takık olan hareketlerinden dolayı tepki almaya başladı.
Ben son 3 haftadır Hakan'ın sampiyon olacağını hissediyorum @MasacRE- sende gör tahminimi. Biraz erken tahmin ama öyle bir fikir oluştu bende, en azından final koltuğunda olur. Kayıtlara geçsin :A:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Ödüle de bu arada dokunulmazlıktan sonra gidilecekmiş. Yani eğer Gönüllüler'den biri elenirse o isim ödülden faydalanamayacak...

Saçma olmuş ama, sonuçta o kişi de puan kazandırdı bu ödülün kazanılmasında. İnşallah Mustafa Kemal gidiyordur. :Z
Zaten elenen Türkiye'ye dönmeyecek mi adamlar istediği yere gidebiliyorsa elenen arkadaşı yanlarına alabilirler. :A Kuralda boşluklar var :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gerçekten saçma olmuş. Yağmur sıradaki elenen kişi olur bence ve kendiside ilk oyunda katkı sağladı.
Mustafa'da toplu oylamadan sonra bozdu kendini. Şimdi oylanma olsaydı rahat sonunculuğa oynardı :A
Iki dokunulmazlığıda gönüllüler kazansa net elendi deriz. Bir ünlü bir gönüllü olunca emin olamıyor insan.
Ben son 3 haftadır Hakan'ın sampiyon olacağını hissediyorum @MasacRE- sende gör tahminimi. Biraz erken tahmin ama öyle bir fikir oluştu bende, en azından final koltuğunda olur. Kayıtlara geçsin :A:A
Ben Damla, Hilmi, Adem ve Turabi'li Kıbrıs finali bekliyorum. :D Damla şampiyon olacak, kadın şampiyon gelecek bence artık. :Z

Adem'e sinir oldum ben de, sempatisini kaybetti. Murat gibi birine takması hoş değil..

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben Damla, Hilmi, Adem ve Turabi'li Kıbrıs finali bekliyorum. :D Damla şampiyon olacak, kadın şampiyon gelecek bence artık. :Z

Adem'e sinir oldum ben de, sempatisini kaybetti. Murat gibi birine takması hoş değil..
Şimdi belki diss atarsın ama ben Damla'yı nedense sevemiyorum :A:F Hafif sinsilik var bence onda :A @MasacRE-
Hakan Kıbrısta olur. Ünlülerden Turabi hariç kimseye şans vermiyorum :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Damla kadar güzel, asil, başarılı ve iyi bir kadın yarışmacı gelmedi. :bhr: Çatlayın. :Z
Daha başarılısı geldi, daha asili geldi, daha güzeli geldi ama güzel olupta daha başarılısı yok haklısın.
En asil Birsen
En güçlü Nagihan
En güzel listem uzar ama Damla'da var o listede :A
Bu arada diss için teşekkürler. Diss yarışmamda makbule geçiyor :A @MasacRE-

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daha başarılısı geldi, daha asili geldi, daha güzeli geldi ama güzel olupta daha başarılısı yok haklısın.
En asil Birsen
En güçlü Nagihan
En güzel listem uzar ama Damla'da var o listede :A
Bu arada diss için teşekkürler. Diss yarışmamda makbule geçiyor :A @MasacRE-
En asil: Duygu Çetinkaya
En güçlü: Nagihan
En güzel: Damla. :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En asil: Duygu Çetinkaya
En güçlü: Nagihan
En güzel: Damla. :bhr:
En güçlü Nagihan deyip adaletli tarafsız oyundan dolayı harikamı verdim.
MS oylamalarındada senin oylamaların dikkatimi çekmişi, kişiye göre değil müzik zevkine göre oylamalar yapıyordun orda :clapping:. Belirtmiş olayım :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şimdi belki diss atarsın ama ben Damla'yı nedense sevemiyorum :A:F Hafif sinsilik var bence onda :A @MasacRE-
Hakan Kıbrısta olur. Ünlülerden Turabi hariç kimseye şans vermiyorum :D
Ben de verdim disini, bu hafta zaten şansım yok yarışmada çok sessiz kaldım çünkü :A

Hakan'ı en çok seven benim, ben bile şampiyonluk ihtimali vermiyorum adama, sen nereden çıkardın onu :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de verdim disini, bu hafta zaten şansım yok yarışmada çok sessiz kaldım çünkü :A

Hakan'ı en çok seven benim, ben bile şampiyonluk ihtimali vermiyorum adama, sen nereden çıkardın onu :A
Bekle ve gör :A :A
Kıbrıs garanti bence, sampiyonlukta uzak değil :A Favorim değil ama kazansın isterim.
Gerçi kimse favorim değil aslında :F:F

Bu arada yarışmamız aylık. pes etme hemen. Ben bir günde 5-6 diss aldım bile :F:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nagihan favorin değil miydi senin, son iftiralarından sonra soğudun mu yoksa :A
editledim mesajı hemen damlamışsın "Bu arada yarışmamız aylık. pes etme hemen. Ben bir günde 5-6 diss aldım bile :F:F"

Nagihan'a gelince, tabiki hala aynı en desteklediğim ama ben herzaman dedim kazanma şansı yok.
survivorda herkes saçmaladı ve Nagi öyle diyorsa öyledir :A:A
Favori derken yani kim kazansın denilirse öyle oooo şu olsun bu olsun diyeceğim pek kimse yok. Anıl ve Hakan bir tık önde sanki benim için, yani kazanırlarsa sevinirim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
editledim mesajı hemen damlamışsın "Bu arada yarışmamız aylık. pes etme hemen. Ben bir günde 5-6 diss aldım bile :F:F"

Nagihan'a gelince, tabiki hala aynı en desteklediğim ama ben herzaman dedim kazanma şansı yok.
survivorda herkes saçmaladı ve Nagi öyle diyorsa öyledir :A:A
Favori derken yani kim kazansın denilirse öyle oooo şu olsun bu olsun diyeceğim pek kimse yok. Anıl ve Hakan bir tık önde sanki benim için, yani kazanırlarsa sevinirim
Yok ben kazanamam zaten görmüyor musun @mrt-06 yı dis almak için elinden geleni ardına koymuyor. Rekor dis alır o, onunla başa çıkamayız :A

Yani bütün saçmalıklar unutuluyor bir süre sonra, Turabi'yi bile son zamanlardaki tutumları nedeniyle bir melek ilan etmedikleri kaldı :A Ama Nagihan çok gereksiz bir çıkış yaptı orada. Doğru söylediyse bile kanıtlayamayacağı için yalancı konumuna düştü :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Yiğitt izliyormusun?
Ada oyununu 10-5 kazandık.
Dokunulmazlık erken başladı baya :eek: iftardan önce biter :A Benim için iyi oldu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ada oyunu güzel oldu. :D

Ama dokunulmazlık gidiyor gibi, dediğin gibi erken başladı baya. Konseyde olay falan var mı acaba? :A
Belki ikinci dokunulmazlığıda izleriz bugün :A çok uçtum ama bakalım.

Oyun başa baş gidiyor ne gitmesi :A Ama evet ne olacağını kestiremiyorum :D Belkide başa baş gidecek diye erken çıktı. Bayrak öncesi reklamla tamamlanır süresi :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Belki ikinci dokunulmazlığıda izleriz bugün :A çok uçtum ama bakalım.

Oyun başa baş gidiyor ne gitmesi :A Ama evet ne olacağını kestiremiyorum :D Belkide başa baş gidecek diye erken çıktı. Bayrak öncesi reklamla tamamlanır süresi :D
6-4 Ünlüler önde, gidiyor işte. :(