Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
fft99_mf10718619.jpeg

Türkiye'nin en çok izlenilen ve sevilen programı ''Survivor''da yeni sezon başlıyor!

Programın ‘All Star’ kadrosunda Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can, Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Adem Kıllıççı, Nagihan Karadadere ,Hakan Hatipoğlu ve Ümit Karan yer alıyor.

Programın ‘Gönüllüler’ kadrosunda Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu ve Marcus yer alıyor.

''Survivor 2018'' ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Berna yoksa bende yokum. Asla izlemem. FHK ve YD etkilenmez umarım.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen adamsın :Z :A 8 buçukta başlayacakmış galiba neden 8'de değil :A

Hangi Berna'dan bahsediyorsun :A
Klasik Acun, Survivor'un ilk bölümünden önce film koymuş. :F Reytingi iyi gelsin diye Survivor'un ilk bölümünden önce hep film koyuyor. :D

5 dakikaya Recep İvedik 4 başlayacak, izle. :Z

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
Gündemi her daim geriden takip eden @S.G.A.T. 2018 yılında 2015 yılının all star konusunu açmış :A @Sherlock @Dosi @eskici @Yiğitt

Edit: Değiştirmiş be tüh keşke ss alsaydım, neyse zaten önce Yiğit açtı bu konu silinecek :A
Hiç sorma, 2015'i gördüğüme mi All Star'ı gördüğüme mi yanayım? :F
Tesadüfen saati farkettim, açayım dedim :D Net zayıftı başlığı yazarken imdadıma @Yakamoz-Asi nin konusunun linki yetişti :D Açıp sonra düzenlerim dedim yakalanmışız :A:A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tam açacakken internet dondu :eek: Adamda nasıl bir konu hakimiyeti var :A @Yiğitt @eskici @MasacRE-
@Yiğitt reyiz kaçırmaz böyle şeyleri :A sen yanlış açmışsın zaten :F
Klasik Acun, Survivor'un ilk bölümünden önce film koymuş. :F Reytingi iyi gelsin diye Survivor'un ilk bölümünden önce hep film koyuyor. :D

5 dakikaya Recep İvedik 4 başlayacak, izle. :Z
O filmi çok izledim ya Survivor başlasın geçerim ekran başına :A Acun işini biliyor tabi hep çakallık peşinde :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt reyiz kaçırmaz böyle şeyleri :A sen yanlış açmışsın zaten :F

O filmi çok izledim ya Survivor başlasın geçerim ekran başına :A Acun işini biliyor tabi hep çakallık peşinde :A :A
Favorimiz hani takımdan? All Star mı Gönüllüler mi? Ben bilemedim şimdi, bekleyelim belki Gönüllüler'den seçerim sonra. :D