Survivor 2017'ye Katılacak Son İki İsim Netleşti!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Arkadaşlar gönüllülerin yeni tanıtımı yayınlanmış. Tanıtımda Berna Keklikler, Erdi Ünver, Eser West ve yeni isim Yiğit İzik yer alıyor, böylece takımlar eşitlenmiş oldu. :D

@EFE UYSAL @halukerogluFOX @MayısKralı @dosimosi @destere @Bully

İlk elenen bu olur, tanıtımda da demiş zaten soyadımın hakkını verip uçmaya geldim diye ilk hafta uçururlar bunu yazın bir kenara :A @EFE UYSAL @MayısKralı @Bully

FULYA%20SAHN.png

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Arkadaşlar gönüllülerin yeni tanıtımı yayınlanmış. Tanıtımda Berna Keklikler, Erdi Ünver, Eser West ve yeni isim Yiğit İzik yer alıyor, böylece takımlar eşitlenmiş oldu. :D

@EFE UYSAL @halukerogluFOX @MayısKralı @dosimosi @destere @Bully

Mesajını şimdi gördüm halbuki az önce konusunu açtım youtubede görünce. :D

İlk elenen bu olur, tanıtımda da demiş zaten soyadımın hakkını verip uçmaya geldim diye ilk hafta uçururlar bunu yazın bir kenara :A @EFE UYSAL @MayısKralı @Bully

FULYA%20SAHN.png

2013 Fatmagül Fakı
2014 Müge Uzel
2015 Merve Oflaz
2016 Nihal Candan
2017 Fulya Şahin

:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mesajını şimdi gördüm halbuki az önce konusunu açtım youtubede görünce. :D

2013 Fatmagül Fakı
2014 Müge Uzel
2015 Merve Oflaz
2016 Nihal Candan
2017 Fulya Şahin

:A

Aynen tam o tiplerden işte ama onların bazıları tanındığından bazıları sessiz falan durup göze batmadığından bir süre kaldı. Bunun da tek şansı o yani kendi çabasıyla hiçbir şey yapabileceğini düşünmüyorum ancak güçlülerin yanına sığınıp kalabilir yarışmada :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Aynen tam o tiplerden işte ama onların bazıları tanındığından bazıları sessiz falan durup göze batmadığından bir süre kaldı. Bunun da tek şansı o yani kendi çabasıyla hiçbir şey yapabileceğini düşünmüyorum ancak güçlülerin yanına sığınıp kalabilir yarışmada :A

Ben Survivora gitsem asla sessiz kalmazdım. :A Zaten sessizleri pek sevmiyorum ama bu sene Seda'yı tatlılığından dolayı destekliycem. Belki sessiz değildir orası ayrı :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Göz6ninda yarismasina katilmasi cok iyi oldu ama gönüllüler yan gözle bakar ünlü diye Bernaya :A
Baksınlar zaten Göz6'da tek başınaydı 4 ay burada da olur sıkıntı yok :D

FULYA%20SAHN.png
Yok ya bence gitmez ilk haftadan bana Burçak zayıf geldi biraz

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben Survivora gitsem asla sessiz kalmazdım. :A Zaten sessizleri pek sevmiyorum ama bu sene Seda'yı tatlılığından dolayı destekliycem. Belki sessiz değildir orası ayrı :A
İşte bazılarının tek şansı da o ama ne yapsınlar :A Mesela Müge, Fatmagül sağa sola saldıran tipler olsa anında yollarlardı zaten yarışma performansları yerlerde ne işe yarayacaklar. Bu arada onlar en azından biraz göze hitap ediyordu bu Fulya'da o da yok ne demeye getirdi bunu acaba merak ettim :A

Baksınlar zaten Göz6'da tek başınaydı 4 ay burada da olur sıkıntı yok :D

Yok ya bence gitmez ilk haftadan bana Burçak zayıf geldi biraz

Evet Burçak da zayıf görünüyor ikisinden birinin elenme ihtimali yüksek genelde ilk gönüllüler kaybediyor ve kızlardan biri yollanıyor zaten. Ama benim tahminim yine de Fulya bakalım ne olacak :D

Son düzenleme:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
İşte bazılarının tek şansı da o ama ne yapsınlar :A Mesela Müge, Fatmagül sağa sola saldıran tipler olsa anında yollarlardı zaten yarışma performansları yerlerde ne işe yarayacaklar. Bu arada onlar en azından biraz göze hitap ediyordu bu Fulya'da o da yok ne demeye getirdi bunu acaba merak ettim :A

Evet Burçak da zayıf görünüyor ikisinden birinin elenme ihtimali yüksek genelde ilk gönüllüler kaybediyor ve kızlardan biri yollanıyor zaten. Ama benim tahminim yine de Fulya bakalım ne olacak :D
Bakalım :D

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Fırtınadan önceki sessizlik :A Şakşuka reis ile havuç ittifak halinde olabilir adadaki hal ve hareketlerine göre desteklerimiz sürecek :A
Kızlarda sekil biri gözümüze batıyor :A
Güldürür güldürmesine de işte önemli olan yarışabilecek mi :A
Yeni Nihal Erdi olacak yeni Yılmaz Şakşuka Yeni Atakan Adem olur :A Yeni Damla Şahika :A Yeni Nagihan Pınar olur :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Yeni Nihal Erdi olacak yeni Yılmaz Şakşuka Yeni Atakan Adem olur :A Yeni Damla Şahika :A Yeni Nagihan Pınar olur :A
Üstteki fotolarda en önemli iki kozumuz Serhat'la İlhan yok :A Serhat'ı tutmam mümkün değil zaten Fenerli olduğu için, bakalım kimi destekleyecez :D Adem, İlhan ve de performansına göre Furkan'ı tutabilirim gibime geliyor.

Ama bakarsın pek yapmadığım bir şeyi yapıp bu sefer bir kadın yarışmacı desteklerim :D

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Üstteki fotolarda en önemli iki kozumuz Serhat'la İlhan yok :A Serhat'ı tutmam mümkün değil zaten Fenerli olduğu için, bakalım kimi destekleyecez :D Adem, İlhan ve de performansına göre Furkan'ı tutabilirim gibime geliyor.

Ama bakarsın pek yapmadığım bir şeyi yapıp bu sefer bir kadın yarışmacı desteklerim :D
Onlar çok daha ünlü oldukları için bunlardan sonra giderler adaya :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Her sene bir önceki seneyi aratıyor :A Acun seçmelerde güzel olmama kriteri arıyor zaar? :A