Survivor 2017'ye Katılacak Son İki İsim Netleşti!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Doğru :D Şu gönüllülere kim katılacak çok merak ediyorum bir erkek eksikler şu an, geçen seneki gibi yine oylama olabilir ilk bölümde yeni 3 aday gelir falan
Tek dileğim hemen elenmeyecek yarışmacı olsun geçen sene biliyoruz Yağmur Seda ve Mehmet erken gittiler Acun düzgün kişiler bulsun :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Sedaya çok üzülmüştüm bence sakatlanmasaydı baya ilerleyebilirdi yarışmada :(
Aynen Seda kızların en iyisiydi %60 küsür galibiyet yüzdesi vardı aslında devam edebilirdi ama Acun eledi maalesef.Sedanın daha az kalıp Mehmetin daha çok kalması.ss

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Aynen Seda kızların en iyisiydi %60 küsür galibiyet yüzdesi vardı aslında devam edebilirdi ama Acun eledi maalesef.Sedanın daha az kalıp Mehmetin daha çok kalması.ss
Umarım bu sene sakatlanmalar olmaz çok çünkü oyunları çok etkiliyo, Damlam da aynı şekilde iki defa sakatlandı ve uzun zaman keyif alamadım oyunlardan olmadığı için :(

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Yarışmacılarımızda netleşti siteye yüklendi geri sayım başlasın :A

C10GNWbXgAEx47m.jpg:large

@sürgünüm @Billy Kane @Bully @MayısKralı @Maskeli Fedai @Doğu @destere @sokak sanati @Forumdash @Polat Şaşmaz @dosimosi @vadikızı @papuleoo @eskici

Umarım bu sene sakatlanmalar olmaz çok çünkü oyunları çok etkiliyo, Damlam da aynı şekilde iki defa sakatlandı ve uzun zaman keyif alamadım oyunlardan olmadığı için :(
İnşallah sakatlığı az bir sene olur geçen seneyi hatırlıyoruz herkes sakatlanmıştı nerdeyse herkeste nazar vardı.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Yarışmacılarımızda netleşti siteye yüklendi geri sayım başlasın :A

C10GNWbXgAEx47m.jpg:large

@sürgünüm @Billy Kane @Bully @MayısKralı @Maskeli Fedai @Doğu @destere @sokak sanati @Forumdash @Polat Şaşmaz @dosimosi @vadikızı @papuleoo @eskici

İnşallah sakatlığı az bir sene olur geçen seneyi hatırlıyoruz herkes sakatlanmıştı nerdeyse herkeste nazar vardı.

İyide bunlar çok daha önce yüklenmişti, geriden geliyorsun :A Sanırım ünlülerden 1 kişi gönüllülere geçecek :A