Survivor 2017'ye Katılacak Son İki İsim Netleşti!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Üstteki fotolarda en önemli iki kozumuz Serhat'la İlhan yok :A Serhat'ı tutmam mümkün değil zaten Fenerli olduğu için, bakalım kimi destekleyecez :D Adem, İlhan ve de performansına göre Furkan'ı tutabilirim gibime geliyor.

Ama bakarsın pek yapmadığım bir şeyi yapıp bu sefer bir kadın yarışmacı desteklerim :D
İlk oyun bitmiş son 2 gün :A @Doğu @sürgünüm @dosimosi
C2e1_BEXcAArWgh.jpg

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
umarim tiryakisi olmam :A
basta oyunlara bakarim belki.
bu arada etiket gelmedi :D ama konuya yazdigin bildirimi geldi
İzlemicen mi abla sensiz olmaz bu yarışma geçen sene çok tartıştık ama zevkli geçti yorumlarınla yarışma sensiz olmaz yoruma bekliyorum cumartesi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İzlemicen mi abla sensiz olmaz bu yarışma geçen sene çok tartıştık ama zevkli geçti yorumlarınla yarışma sensiz olmaz yoruma bekliyorum cumartesi :A
izlememeye calisacam ama ben kesin yine izlerim. Gecen senede ayni düşüncedeydim ve baslarda tek oyunlara bakiyordum sonralarda ada hayatinida izledim.
bu sene tek yarisma bakarim. bizimki sizden geride oluyor oyuzden yine yorumlarinizdan skor okurum. gecen sene interneten canli bakiyordum.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
izlememeye calisacam ama ben kesin yine izlerim. Gecen senede ayni düşüncedeydim ve baslarda tek oyunlara bakiyordum sonralarda ada hayatinida izledim.
bu sene tek yarisma bakarim. bizimki sizden geride oluyor oyuzden yine yorumlarinizdan skor okurum. gecen sene interneten canli bakiyordum.
İnternetten canlı bak abla sende aç tv8'in sitesini rahat rahat izle canlı canlı heyecanlı olur :A Öbür türlü zevksiz bölüm tekrarı gibi olur düşün :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İnternetten canlı bak abla sende aç tv8'in sitesini rahat rahat izle canlı canlı heyecanlı olur :A Öbür türlü zevksiz bölüm tekrarı gibi olur düşün :A
Şener Şene iyi puan ver :F
@sokak sanati gibi konulardada oy istemeye basladim hemde ilk haftadan :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Oyunlu fragman nerde.ss

O her sene 1 gün önce çıkıyor. Bu sene baya heyecanlıyım, tüm sezon izlerim bence. Geçen sezon kadrodan dolayı biraz isteksizdim. Bakıcam dedim ilk bölümler çok güzeldi Yağmur denen o güzel kız elenince bıraktım ama şimdi hangi takımı tutacağıma karar vermedim. (b)

Ünlülerdeki Seda çok tatlı ama Tuğçe Melis Demir...

Burçak'ta tam Sahra Işık tipi var o kız elenmez adayı o karıştıracak emin olun ve Volkan denen keltoşla takılır muhtemelen :F Ama ben desteklerim onu ya. Senin Berna'yı pek sevemedim ama Erdi'den ilk görüşte nefret ettim onlar anlaşamıyormuş galiba o yüzden Berna'yıda tutabilirim. :A

Takımda olmayan kişiler var :A

Üstteki fotolarda en önemli iki kozumuz Serhat'la İlhan yok :A Serhat'ı tutmam mümkün değil zaten Fenerli olduğu için, bakalım kimi destekleyecez :D Adem, İlhan ve de performansına göre Furkan'ı tutabilirim gibime geliyor.

Ama bakarsın pek yapmadığım bir şeyi yapıp bu sefer bir kadın yarışmacı desteklerim :D

Sende kadın düşmanlığı var ama dur Serenay'la yarıştın sen.ss

Bak benim desteklediklerimi Seda,Sabriye,Pınar,Şahika'yı destekleme. :A

Son düzenleme:

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
O her sene 1 gün önce çıkıyor. Bu sene baya heyecanlıyım, tüm sezon izlerim bence. Geçen sezon kadrodan dolayı biraz isteksizdim. Bakıcam dedim ilk bölümler çok güzeldi Yağmur denen o güzel kız elenince bıraktım ama şimdi hangi takımı tutacağıma karar vermedim. (b)

Ünlülerdeki Seda çok tatlı ama Tuğçe Melis Demir...

Burçak'ta tam Sahra Işık tipi var o kız elenmez adayı o karıştıracak emin olun ve Volkan denen keltoşla takılır muhtemelen :F Ama ben desteklerim onu ya. Senin Berna'yı pek sevemedim ama Erdi'den ilk görüşte nefret ettim onlar anlaşamıyormuş galiba o yüzden Berna'yıda tutabilirim. :A

Takımda olmayan kişiler var :A

Sende kadın düşmanlığı var ama dur Serenay'la yarıştın sen.ss

Bak benim desteklediklerimi Seda,Sabriye,Pınar,Şahika'yı destekleme. :A
Favorilerim belli Şahika, Adem ve İlhan kesin değişiklik olur :A

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
bu sene erken basliyor umarim acun cilkini cikarmaz yazin basinda bitirirde temmuzada sarkmaz

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Oyunlu fragman nerde.ss
Yarın O Ses yayınlanırken çıkar bence bende sabırsızlanıyorum :D
Yok Berna ile Erdi çok iyi anlaşır aslında Göz6'da ara ara tartıştıkları oluyodu ama finalde Öykü Serter Bernaya kimi desteklediğini sorunca Erdi demişti :D

Acun 1 saat önce instagramda Şeyma Subaşı ile çekilmiş foto ekledi oyun alanında :D

Son düzenleme:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bu sene izlemicem. Acunun 18.30 da başlatıp ta 24.00 da bitirdiği 5.5 saat insanları ekrana bağladığı program ancak zamanımı öldürür. Netten izlerim ancak. O da yaz ayında. Sıcaktan dışarı cikamayacagim zamanlarda.