Survivor 2016 - 99. Bölüm Yorumları

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aga geç bu işleri Semihten bahsediyoruz hatırlatırım. Farkındaysan adamın davranışını savunamıyorsun bile [emoji2] yanlışları yapılan yanlışlar üzerinden meşrulaştırmaya çalışıyorsun [emoji2]
Semihin yaptığı yanlış birşey ama karşı tarafın laf atmadığı ve efendi olmadığı bir an yok.İbo ile Serkay öyle küçümseyici ve rahatsız edici cümleler kurduktan sonra Semihte dayanamayıp onlara laf
attı.Eleştiri yapılacaksa iki tarafta eleştirilmeli :A

Ayrıca Serkaylar Semihin fiziksel özellikleriyle dalga geçerken Atakan dalga geçerken İbrahim gülüyordu Gizem Kerimoğlunun diş yapısıyla dalga geçiyordu.Bunlarda gerçekler :A

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Semihin yaptığı yanlış birşey ama karşı tarafın laf atmadığı ve efendi olmadığı bir an yok.İbo ile Serkay öyle küçümseyici ve rahatsız edici cümleler kurduktan sonra Semihte dayanamayıp onlara laf
attı.Eleştiri yapılacaksa iki tarafta eleştirilmeli :A

Ayrıca Serkaylar Semihin fiziksel özellikleriyle dalga geçerken Atakan dalga geçerken İbrahim gülüyordu Gizem Kerimoğlunun diş yapısıyla dalga geçiyordu.Bunlarda gerçekler :A

Semihin hatalı olduğunu kabul ediyorsan sıkıntı yok aga [emoji2] adam bir kere her haliyle ofsayt [emoji2]

Ben her bölümü izleyemediğim için izlediğim bölümler için konuşuyorum yoksa onlar yaptıysa onlarda hatalıdır.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Semihin hatalı olduğunu kabul ediyorsan sıkıntı yok aga [emoji2] adam bir kere her haliyle ofsayt [emoji2]

Ben her bölümü izleyemediğim için izlediğim bölümler için konuşuyorum yoksa onlar yaptıysa onlarda hatalıdır.
Aga onların yaptığı aşağılamaları görsen hak verirsin Semihe :A

Yemeğini yerden yalarsin olayını biliyor musun :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Aga onların yaptığı aşağılamaları görsen hak verirsin Semihe :A

Yemeğini yerden yalarsin olayını biliyor musun :D
Evet aga o olayın olduğu bölümü izledim. Zaten Semih gereken cevabı vermişti. Yiğidi öldür hakkını yeme ama Semih de az buz değil hani. İşi gücü karşı tarafa laf atmak.

Bu sene çok üzülme aga şampiyon belli [emoji2] ATAKAN

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Evet aga o olayın olduğu bölümü izledim. Zaten Semih gereken cevabı vermişti. Yiğidi öldür hakkını yeme ama Semih de az buz değil hani. İşi gücü karşı tarafa laf atmak.

Bu sene çok üzülme aga şampiyon belli [emoji2] ATAKAN
Semih şampiyon olamaz zaten :A

Karşı taraf laf atmasa Semih hiç birşey demiyor :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yarışma başından beri Semihin boyuyla dalga geçerlerken yürüyüşüyle konuşmasıyla tipiyle dalga geçen yine bu gönüllü takımıydı.

Hani o İbrahim diyordu ya benle dalga geçti diye aynı İbrahim Gizem Kerimoğlunun ağız yapısıyla dalga geçiyordu.Serkay Nagihanı terbiyesizce taklit ederken İbo gülüyordu :)

Semih hiç birşey olamamışmış adam kendisini yüksek görüyor Semihten.Bunlara az bile yapıyor Semih
Bunların hepsi yapılırken o hatalarında yanlış olduğunu söyledik ama şimdi Semih'te Nagihanda sütten çıkma ak kaşık değil ikisi de saçma sapan konuşup gülüyorlardı.serkay nagihanı taklit etti diyorsun ama Nagihan baştan beri onlara sataşıyor..kibrin çok fazlası Nagihanda bulunuyor..Semih tartıştığında ibolarla Nagihanda çaktırmadan seviniyor saçma sapan bakışlar yapıyor.

Son düzenleme: