Survivor 2016 - 99. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Laa en guzel maçlar mıllı maçlardir. Gs/fb/bjk tutmak Atakan/semih/serkay tutmak gibi bişey:F
Iyyy yaptiğim benzetmeyle survivor birincisini buldum sanki:F

Hande yener 26 haziran kısmetse olurdaymiş:Z izleyecemmmmm:cool:
Hande Yener'in 26 Haziran'da orada ne işi var la? :D

Sanırsam büyük finaline katılacak?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Semih ve bağı gayretullaha dokundu ibo en sakin en efendi adamı gönüllerin ona bunu yapmacaklardi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Semih ve bağı hgayretullaha dokundu ibo en sakin en efendi adamı gönüllerin ona bunu yapmacaklardi
Semih iboya Şişko diyor.sumo güreşçisinin survivorda işi yok diyor.bu kadarda olmaz ya.bir insanla alay etmek tam acizlik bir hareket..bu aralar sayı alamadığı için bunların moralini bozayım deyip çirkefliğe başladı yazık.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
bu arada demeden geçemicem Atakan a koca bir aferim diycem
sayı alıp geldikten sonra serkaya dönüp sağlık olsıun kardeşim
demesi süperdi aferim ona:clapping:;)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Semih bu gün çok çirkefleşti. İnsanların dış görünüşleriyle yargılamak kadar daha kötü bir şey yoktur. Bunu yapan benim için adam değildir.

Survivorı o ada da en çok hak eden kesinlikle Atakandır. Hem kişiliği, hemde oyunlardaki hırsı ile diğer oyunculardan çok ama çok iyi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Semih bu gün çok çirkefleşti. İnsanların dış görünüşleriyle yargılamak kadar daha kötü bir şey yoktur. Bunu yapan benim için adam değildir.

Survivorı o ada da en çok hak eden kesinlikle Atakandır. Hem kişiliği, hemde oyunlardaki hırsı ile diğer oyunculardan çok ama çok iyi.

Ben bu bölüm Atakanı daha çok sevdim sayı aldı oyunu kazanı serkay
sağlık olsun dedi babası ile konuşma çok saygıylıydı

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Semih iboya Şişko diyor.sumo güreşçisinin survivorda işi yok diyor.bu kadarda olmaz ya.bir insanla alay etmek tam acizlik bir hareket..bu aralar sayı alamadığı için bunların moralini bozayım deyip çirkefliğe başladı yazık.

Yarışma başından beri Semihin boyuyla dalga geçerlerken yürüyüşüyle konuşmasıyla tipiyle dalga geçen yine bu gönüllü takımıydı.

Hani o İbrahim diyordu ya benle dalga geçti diye aynı İbrahim Gizem Kerimoğlunun ağız yapısıyla dalga geçiyordu.Serkay Nagihanı terbiyesizce taklit ederken İbo gülüyordu :)

Semih hiç birşey olamamışmış adam kendisini yüksek görüyor Semihten.Bunlara az bile yapıyor Semih

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Yarışma başından beri Semihin boyuyla dalga geçerlerken yürüyüşüyle konuşmasıyla tipiyle dalga geçen yine bu gönüllü takımıydı.

Hani o İbrahim diyordu ya benle dalga geçti diye aynı İbrahim Gizem Kerimoğlunun ağız yapısıyla dalga geçiyordu.Serkay Nagihanı terbiyesizce taklit ederken İbo gülüyordu :)

Semih hiç birşey olamamışmış adam kendisini yüksek görüyor Semihten.Bunlara az bile yapıyor Semih
Aga geç bu işleri Semihten bahsediyoruz hatırlatırım. Farkındaysan adamın davranışını savunamıyorsun bile [emoji2] yanlışları yapılan yanlışlar üzerinden meşrulaştırmaya çalışıyorsun [emoji2]