Survivor 2016 - 5. Bölüm Yorumları

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
12742259_943609095758811_6537851066926580410_n.jpg

Ütopya'dan kalma kin dürtmeler...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kendi dedi ben bireyselim diye ilk hafta izlemedin sanırım, Bastan beri yalnız kalmaya çalışıyor.. Birtane oyuncu vardı onun taktiğini yapıyor)))
Aga ne Semihin psikolojik taktigi adamlar ütopyadan kalma hınçları var ilk kamyonette saldirdilar biz seni egitecez bilmem ne bugun yaptiklari ortada bireyseleim demiş iyi demiş bu takimla nereye gidilir ki bunlar icin mi oynayacak vs vs

Nihal direk mideye indirdi o tabaği Serkay biz yere dokeriz elle yersin gibi seyler de dedi yani adami zorla magdur yapiyorlar Semihe karişmasalar adam orda birşey demeyecek ki devamli arkasindan yazariz planlar kulisler ütopyadan kinliler bunlar

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aga ne Semihin psikolojik taktigi adamlar ütopyadan kalma hınçları var ilk kamyonette saldirdilar biz seni egitecez bilmem ne bugun yaptiklari ortada bireyseleim demiş iyi demiş bu takimla nereye gidilir ki bunlar icin mi oynayacak vs vs

Nihal direk mideye indirdi o tabaği Serkay biz yere dokeriz elle yersin gibi seyler de dedi yani adami zorla magdur yapiyorlar Semihe karişmasalar adam orda birşey demeyecek ki devamli arkasindan yazariz planlar kulisler ütopyadan kinliler bunlar
Nihal bu Semih yemeyince yedi acu kızın rrytinginden yaralanmak için götürmüş kızının survivorluk tarafı yok. Zaten tabağı o götürdü o kadar kavgaya rağmen.

Adam açıkladı eğitme mevzunu adam düşünce gülmüş ona demiş.. Önceden bilememe yok.. Semih kendini dislandirma politikasıyla gerilimi artırıyor.

Acun bile psikolojik harbine nudehale etti(hangi kelime etti şuan hatırlamıyorum) sonra yılmaz Morgul y çarşaf etti sizi gibi kelimelerle lakap takmalar bunlar. Hep psikolojik harp lakap karşı tarafı küçümsemedir. Küçümsendiğini düşünen insan saldırmaya geçer kötü insan Ruh hastası der kötü insan olur. Ama Semih masumene lakap takmıştır.. İşte psikolojik harp bu insanların sınır noktalarını biliyor oraya hücum ediyor.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Nihal bu Semih yemeyince yedi acu kızın rrytinginden yaralanmak için götürmüş kızının survivorluk tarafı yok. Zaten tabağı o götürdü o kadar kavgaya rağmen.

Adam açıkladı eğitme mevzunu adam düşünce gülmüş ona demiş.. Önceden bilememe yok.. Semih kendini dislandirma politikasıyla gerilimi artırıyor.

Acun bile psikolojik harbine nudehale etti(hangi kelime etti şuan hatırlamıyorum) sonra yılmaz Morgul y çarşaf etti sizi gibi kelimelerle lakap takmalar bunlar. Hep psikolojik harp lakap karşı tarafı küçümsemedir. Küçümsendiğini düşünen insan saldırmaya geçer kötü insan Ruh hastası der kötü insan olur. Ama Semih masumene lakap takmıştır.. İşte psikolojik harp bu insanların sınır noktalarını biliyor oraya hücum ediyor.
Aga orda kim olsa güler istemsizce orda kininj acikca ilan etti geçenlerde sonradan izledim Semihe Yılmaza kaybetti diye dalga geçiyordular Semihe yarismadin falan diyorlardi.Acun Semihin artist kelimesine kızdı Semih dayak atamayacagi icin agzini kullanarak onlara laf atiyor ama madem karsi taraf cok masum bir adama 3-4 kisi saldirmak tahtayi parçalamak yemeği dökeriz bilmem ne demek hangi erkekliğe sığar madem Semih kötü kötüyse muhattap alma saldırma adamlar devamlı dedikodu kulis benzeri seyler.Ütopyadan ön yargı vardı diyor

Herneyse Semih haklidir bana göre survivor kurallari içerisinde ve kimse ondan iyi laf yapamiyor orda

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Kavgada Efecan ve Serkay haksızdı takım ruhu taşıyan kişi öyle şeyler söylemez kesinlikle arkadaşına :T: Serkanın elenmesine de üzüldüm keşke böyle olmasaydı ama maalesef ki sağlığı müsait değilmiş umarım iyileşir en kıza zamanda

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ruh hastası demeleri tahtayı kırmaları hep hata işte.. Semihin psikolojik harp taktiklerine böyle cevap veriyorlar.. Yanlış olan bu.. Semihin. Çıkın barakadan demesine anında barakadan çıkarak cevap vereceklerdi hiç karşılık vermeyeceklerdi yok yemek vermeyeceğiz yerine senin malzemeni yana bırakıyoruz sen yap yemeğini denmeli...

Nihalin. Getirdiği yemek tabağını almaması. Ve yememesi (çok aç olmasına rağmen) aslında her şeyi anlatıyor.. Madura yatmak ve yemek mevzunu konseye getirerek hakli çıkma çabası.. Bu o kadar açık ki
Onlar barakadan cıksaydı bu sefer Semih derdi:"yürü yürüüüü" gibi şeylerle:F
Nihal yemeği yiyerek Semihi mağdur göstermede başarılı oldu. Yemeseydi biz verdik yemeği diye daha sağlam diyebileceklerdi. Kötü pis adam demeye akılları yetiyor böyle hesapları neden yapamıyorlar(b) açlığa bağlımıcam sonuçta hepsi aç Semih de aç... o nasıl düşünüyor da onlar düşünemiyor?

Bu arada Semih hala tt:X ünlülerin coğu destek veriyor fenomenler ve sanatçı fan sayfaları:A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Onlar barakadan cıksaydı bu sefer Semih derdi:"yürü yürüüüü" gibi şeylerle:F
Nihal yemeği yiyerek Semihi mağdur göstermede başarılı oldu. Yemeseydi biz verdik yemeği diye daha sağlam diyebileceklerdi. Kötü pis adam demeye akılları yetiyor böyle hesapları neden yapamıyorlar(b) açlığa bağlımıcam sonuçta hepsi aç Semih de aç... o nasıl düşünüyor da onlar düşünemiyor?
Semih tecrübeli sen dedin utupyoda aynı şey başına gelmiş.. Tunciklerle bu serkaylar aynı sosyolojik yapıdan geliyor.. Bu yapının eksiklikleri biliniyor.. Anadoluda ne yaparsa yapsın aç bırakılmaz ama tuncikin sosyolojik kökleri yemek konuşsa hep bunu yapar karşı tarafa yemek vermem der. Ve hep kaybederler. Nihal survivora en hazırliksiz gelen kişi dayanamıyor oraya

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Semih tecrübeli sen dedin utupyoda aynı şey başına gelmiş.. Tunciklerle bu serkaylar aynı sosyolojik yapıdan geliyor.. Bu yapının eksiklikleri biliniyor.. Anadoluda ne yaparsa yapsın aç bırakılmaz ama tuncikin sosyolojik kökleri yemek konuşsa hep bunu yapar karşı tarafa yemek vermem der. Ve hep kaybederler. Nihal survivora en hazırliksiz gelen kişi dayanamıyor oraya
Dur ütopya ile yemeğe elmişken ...paylaşmadan edemicem. Senaryolar aynı. İlerleyen gunlerde Semih kötu gösterilcek zaten yarişma yeni başladiği için böyle mağdur:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aga orda kim olsa güler istemsizce orda kininj acikca ilan etti geçenlerde sonradan izledim Semihe Yılmaza kaybetti diye dalga geçiyordular Semihe yarismadin falan diyorlardi.Acun Semihin artist kelimesine kızdı Semih dayak atamayacagi icin agzini kullanarak onlara laf atiyor ama madem karsi taraf cok masum bir adama 3-4 kisi saldirmak tahtayi parçalamak yemeği dökeriz bilmem ne demek hangi erkekliğe sığar madem Semih kötü kötüyse muhattap alma saldırma adamlar devamlı dedikodu kulis benzeri seyler.Ütopyadan ön yargı vardı diyor

Herneyse Semih haklidir bana göre survivor kurallari içerisinde ve kimse ondan iyi laf yapamiyor orda

Düşen birine günlersen o da sana eğitirim der kimse kızmayacak bunu koz olarak kullanmayacak

Sen yarışmaları eksik izliyorsun.. Semih ilk başta serkaya kaybedince atar yaptı(ilk bölümlerde)sonra serkay bilendi.. Semih de kaybedince serkay öç aldı.

Karşı tarafa masum dedim mi hiç.. Karşı taraf çok toy hiç hazırlanmamış kafaları hiç ama hiç basmiyor. Semihin bütün tuzaklarına bir bir düştüler ve hata yaptılar.

Semih psikojik harp yapınca bunlarda dedim ya hakaret ediyor yemek vermem diyor arkadan kulis yapıyor vs.. Bunlar onların hataları.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Düşen birine günlersen o da sana eğitirim der kimse kızmayacak bunu koz olarak kullanmayacak

Sen yarışmaları eksik izliyorsun.. Semih ilk başta serkaya kaybedince atar yaptı(ilk bölümlerde)sonra serkay bilendi.. Semih de kaybedince serkay öç aldı.

Karşı tarafa masum dedim mi hiç.. Karşı taraf çok toy hiç hazırlanmamış kafaları hiç ama hiç basmiyor. Semihin bütün tuzaklarına bir bir düştüler ve hata yaptılar.

Semih psikojik harp yapınca bunlarda dedim ya hakaret ediyor yemek vermem diyor arkadan kulis yapıyor vs.. Bunlar onların hataları.
Aga öç almayla ilgisi yok Serkay dedi ya yarışmalarda ne olduğunu anlamistik ön yargıyla geldim önyargılarıma çok güvenirim diye.Düşerken gülmüş ne var bunda herkes güler Efecan çok abartti.Kaldı ki Semih birşey yapmadığı halde adamı itelediler sırtına vurdular tahtayı kırdılar yemek yemeyeceksin dediler vs vs Semih 5 haksızsa Serkay 95 haksız

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aga öç almayla ilgisi yok Serkay dedi ya yarışmalarda ne olduğunu anlamistik ön yargıyla geldim önyargılarıma çok güvenirim diye.Düşerken gülmüş ne var bunda herkes güler Efecan çok abartti.Kaldı ki Semih birşey yapmadığı halde adamı itelediler sırtına vurdular tahtayı kırdılar yemek yemeyeceksin dediler vs vs Semih 5 haksızsa Serkay 95 haksız
On yargıyla gelmişler de Semih on yargıları besleyecek şeyler yaptı diyorum. Artistlik yapma çarşaf etiler defol hadi vursana çok bel altı lafları var.. Bunlara aç bir beyin kaldıramaz.. Düşün sana biri sürekli laf soksa sana sürekli Tenin ile alay etse kara çocuk falan dese sen ne terbiyesiz adam mi dersin dalar misin..

Semih doku bulunmayacağını bildiği için böyle sinir uçlarına saldırıyor.. Diğerleri zaten bu saldırılara seviyesizce yaklaşarak seviyelerinin belirtti..

Kısaca iki tarafta aynı haklı kimse kalmadı gönüllülerde

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bakın ben efecanı yada serkayı savunuyor adına demiyorum onlardada var
bu görünüyor zaten ama semih davranışları hoş değil yani
işin özü iki taraftada hata bulunuyor..yarışma esnasında dahi kavga ettiler..sonuç nasıl oldu? yarışmayada yansıdı öbür arkadaşlarıda yarışmaya konsantre olamadı..bu tartışmaları sürdükçe takımlarına zarar olacak.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,215
Puanı
1,060
işin özü iki taraftada hata bulunuyor..yarışma esnasında dahi kavga ettiler..sonuç nasıl oldu? yarışmayada yansıdı öbür arkadaşlarıda yarışmaya konsantre olamadı..bu tartışmaları sürdükçe takımlarına zarar olacak.

Selamlar herkese
Aynen iki taraftada hata var sabah aramızda kalmasında tekrar izledim ben cumartesi olan kavgayı izleyememiştim onu gösterdiler izledim efecan serkay ikilisine sinir oldum özellikle Efecana yahu sen kimsin de Semih için o kötü pis konuşmayın dersin sen ne kendini ne sanıyorsun öyle konuşuyorsun sana dense o sözler ne yaparsın ya Serkay da dünkü tartışmada akşam tam yazamadım bir yandan izledim bir yandan yazdım kafa bin ton oldu.Serkay da karşısında kim olursa olsun sen ateş yakmadın yardım etmedin sana yemek yok diyemez orda bir takımsınız ortak hareket etmeniz lazım Efecan da çocukca hareketler yapamaz elini arkaya koyup vursana vursana diye kışkırtamaz aynı şekilde Semih deben size milletin değerlerini öğretirim burda yatamazsını salça olma diyemez yani bir kez daha izleyince sakin kafayla her iki tarafında haksız olduğunu gördüm birbirlerini kışkırtmasalar daha iyi olacak he birde nagihan var tekrar izleyince onada kızdım resmen
aşağılıyor be
ve benim favorilerim dünden sonra eda seda yılmaz morgül ve atakan bu dördünden biri alır inşallah serkayla efecana çok sinir oldum özellikle efecan kazanmaz diyorum

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kavgayı ve konseyi bende izledim dayanamayıp ama gerçekten sıkıcı bu yıl.:F Semih ne kadar uzun uzun konuşuyor. Aynı Hasan gibi böyle uzun uzun.ss
Konuşurken kullandığı kelimeler tam olay. Hiç haklı insanın kullanacağı kelimeler değil. Sevmedim Semih'i ben.:A Diğer tiplerde tan komedi. şu kısa saçlı çocuk birde Zafer işlevsiz bence. Serkay kendini götürür. Efe Canda çok agresif. Gereksiz bir öz güven var onda.:F Komedi bu sene ki gönüllüler takımi sadece gülüyorum izlerken.:F

Nihalin Semih'in yemeğini yemesi süperdi.:F Kız çok tatlı yaa.:bhr: