Survivor 2016 - 5. Bölüm Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,426
Puanı
1,060
@vadikızı o gerçek değil ya inanma her şeye :X Ya adamın biri eskiden tweet atmış sonra Serkay açıklanınca hesap adı değiştirmiş Serkay attı gibi gözükmüş.Serkay Müslüman

Madem yazan Serkay değil hesabı niye değiştiriyor o zaman serkay attı gibi gözükürmü allah aşkına:D

@vadikızı ablam beğeniyorsa komiktir :bhr: hadi çık git şimdi konudan başka yerde reklamını yap :A

:FAblan neyi beğenmiş bakım

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen utopyodaki senaryonun aynısını oynuyor Semih rakipleri kışkırtıp üstüne saldırtip madura yatıp Anadolu değerlerini katip oy almayı planlıyor.. Semihin utopyodaki yükselişi böyle oldu zaten
Kesinlikle ama orda daha doğaldı. Şimdi dışardaki gücü görünce Acun'un karşısında bile "ben" diyebiliyor. Oysa benci değildibişey yapsa biz derdi.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aynen utopyodaki senaryonun aynısını oynuyor Semih rakipleri kışkırtıp üstüne saldırtip madura yatıp Anadolu değerlerini katip oy almayı planlıyor.. Semihin utopyodaki yükselişi böyle oldu zaten
Aga Semih kışkırtmıyor adam ilk kamyonette ssaldırdılar ben seni eğitecem gibi laflar edildi.Dünde.ruh hastası falann dediler bugün hepsi adamın üstüne çullandılar.Adamın tahtasını kırıp omuzlarına hızlı hızlı vurup itelediler böyle durumda beni.mağdur olayın?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@vadikızı o gerçek değil ya inanma her şeye :X Ya adamın biri eskiden tweet atmış sonra Serkay açıklanınca hesap adı değiştirmiş Serkay attı gibi gözükmüş.Serkay Müslüman
Semihciler de Semih tiyniyetinde adamı aşağı çekmek için neler yapıyorlar. Bu cümle kurulacak cümle değil.. Ne yani ser kay 23yasina kadar anlamamış mi ezanı sevmediğini)))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,426
Puanı
1,060
Gönüllüler oyun kaybettiğinde geçen gün Acun Semih'e söz hakkı verdi.semih konuşurkende efecan gülüyordu.işin özü kimse masum değil.

Bakın ben efecanı yada serkayı savunuyor adına demiyorum onlardada var
bu görünüyor zaten ama semih davranışları hoş değil yani

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kesinlikle ama orda daha doğaldı. Şimdi dışardaki gücü görünce Acun'un karşısında bile "ben" diyebiliyor. Oysa benci değildibişey yapsa biz derdi.
Aga bu takıma karşı mı biz diyecek adam kkendisini düşünecek tabi ordakiler onu nasıl postalarız diye düşünüyor şşimdiden