Survivor 2016 - 5. Bölüm Yorumları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aga Semih kışkırtmıyor adam ilk kamyonette ssaldırdılar ben seni eğitecem gibi laflar edildi.Dünde.ruh hastası falann dediler bugün hepsi adamın üstüne çullandılar.Adamın tahtasını kırıp omuzlarına hızlı hızlı vurup itelediler böyle durumda beni.mağdur olayın?

Acun Bile semihin seçtiği kelimelere mudehale etti.. Araya soktuğu kelimelerle insanları kışkırtıyor ama şerkay o kadar izlemiş semihi nasıl bu tuzağa düştü hayret Allah boy vermiş ama))
Hepsi adama cullaniyor herkes haksız bir Semih haklı. Utopyoda öyle içerden çıktı yine herkes haksız Semih hakkı (murati dilayi ailesi haksız) şimdi buradakiler.

Bunlar tesadüfi değil Semih aşırı egosuyla hep hakli olamaz ya

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Acun Bile semihin seçtiği kelimelere mudehale etti.. Araya soktuğu kelimelerle insanları kışkırtıyor ama şerkay o kadar izlemiş semihi nasıl bu tuzağa düştü hayret Allah boy vermiş ama))
Hepsi adama cullaniyor herkes haksız bir Semih haklı. Utopyoda öyle içerden çıktı yine herkes haksız Semih hakkı (murati dilayi ailesi haksız) şimdi buradakiler.

Bunlar tesadüfi değil Semih aşırı egosuyla hep hakli olamaz ya
Aga Semih onları dövemeyecegine göre tabi laflarla saldiracaklar adamı iteliyorlar üstüne yürüyorlar Semih haklıdır veya haksız dır ama.burda haklı adamı orda yalnizlaştiriyor

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aga Semih onları dövemeyecegine göre tabi laflarla saldiracaklar adamı iteliyorlar üstüne yürüyorlar Semih haklıdır veya haksız dır ama.burda haklı adamı orda yalnizlaştiriyor

Bak işte asil kurnazlığa geldik))

Semih biliyor kendisine vuramayacaklar ne kadar laf sokarsam o kadar sinirlenecekler bir şey de yapamayacaklar hata yapacaklar.. Olayın özeti bu Semih dışarıda bunu yapsa iyi sopa yer)))

Neye yanizlastiriyorlar kendi demedi mi geçen hafta ben bireysellim diye sürekli gidip ağaç tepelerinde tunuyor.. Bak Nihal yemek getirdi mağdura yatmak konseyde bana yemek vermediler demek için yemeği almadı)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aç nihal bari sorsaydın! Semih ütopyada da susus kalmişlardı tujciklerden su bile istememişlerdi. Bu yönunu takdir etmiştim:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Orda haksız dır veya survivor tarafında açık ara haklı
İnsan psikolojisi devamlılık arz eder her yerde aynı sorunu yaşıyorsa insan demek ki o kişinin kişilik tavrında sorun var..

Özetledim durumu Semih yüksek egosuyla karşı tarafı sinirlendiriyor sonra karşı taraf hata yapıyor Semih madur oluyor

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bak işte asil kurnazlığa geldik))

Semih biliyor kendisine vuramayacaklar ne kadar laf sokarsam o kadar sinirlenecekler bir şey de yapamayacaklar hata yapacaklar.. Olayın özeti bu Semih dışarıda bunu yapsa iyi sopa yer)))

Neye yanizlastiriyorlar kendi demedi mi geçen hafta ben bireysellim diye sürekli gidip ağaç tepelerinde tunuyor.. Bak Nihal yemek getirdi mağdura yatmak konseyde bana yemek vermediler demek için yemeği almadı)))
Yahu adam bu takıma karşı ne desin kamyonetete Efecan seni eeğitecem dedi ssaldırdı Serkay gidip adama yemek yemeyeceksin dedi yemeği yere dökeriz falan dedi ttahtayı tekmeledi diğeri sırtına vuruyordu itelediler ruh hastası dediler ?