Survivor 2016 - 101. Bölüm Yorumları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ben sana Nagihan dalga geçtin diyorum. O gün o yazdiğin posttu itiraz ettin durdun. Bilinmeyen bir olayda ne resmi kullanılmasını bekliyordun? Sedyedeki fotosunu da koysalar yine kulp takardın. Kandırmayalım birbirimizi. Olay başlıcak birazdan Serkay Semihe yenildi. Birazdan hırslanır.
Sakat parmağını gisterseler anlarım başka foto mu yok parmak sallarkenki fotoyu koymuş

Nagihana olayda dalga gecmedim sadece ilahi adalet temalı bir mesaj attım kadın damlaya gecilmedim egosunu göstermek için yaralandı bu da ilahi adalet yada dengedir. Kendini sürekli bir numara girmeyeceksin

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sakat parmağını gisterseler anlarım başka foto mu yok parmak sallarkenki fotoyu koymuş

Nagihana olayda dalga gecmedim sadece ilahi adalet temalı bir mesaj attım kadın damlaya gecilmedim egosunu göstermek için yaralandı bu da ilahi adalet yada dengedir. Kendini sürekli bir numara girmeyeceksin
Sakat parmağının net fotosu mu var? Haberin az daha aşağısında tedavi edildiği fotosu var.

İlahi adaletle ilgili sözler ne zaman söylenir hangi ruh hallerinde söylenir diye soru sormucam bu sabaha kadar sürer...

Abla sık takip edemiyorum ben de son zamanlarda ama büyük sms bitti zaten herkes oylandı, bugünkü konseyde biri gider herhalde. :D Dimi @Forumdash yanlış mi biliyorum (b)
Aynen sms bitti neyi beklicez:X önceki günlerde salı oluyordu elemeler ama geçen 2.konseyde yolladılar yunusu(b)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sakat parmağının net fotosu mu var? Haberin az daha aşağısında tedavi edildiği fotosu var.

İlahi adaletle ilgili sözler ne zaman söylenir hangi ruh hallerinde söylenir diye soru sormucam bu sabaha kadar sürer...
İlihi adelt değil ilahi hayat kuralı bu sen içkili araba kullanırsan kaza geçirsin bu bir tesbit .nagihan olayi da sadece tespit dalga geçme yok asla dalga sevinirsen olur kackez dedim sevinmedim diye bu yarışmada taraf tutamıyorum ki sevineyim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlihi adelt değil ilahi hayat kuralı bu sen içkili araba kullanırsan kaza geçirsin bu bir tesbit .nagihan olayi da sadece tespit dalga geçme yok asla dalga sevinirsen olur kackez dedim sevinmedim diye bu yarışmada taraf tutamıyorum ki sevineyim
Taraf tut tutma olay bu değil ki. Ben de taraf tutmuyorum ama Serkaya gıcığım. Sen de kimseyi tutmuyorsundur ama nagihanla semihe gıcık oluyorsundur. Dediğim gibi şu ilahı adaletti falan fıstık hiç buralara girme... olay başlıyor.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Üzüldüm ya :T: Cerrahi müdahale gerekiyor herhalde. Allahın dominiğinde kim yapacak dönsün Türkiye'ye.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Taraf tut tutma olay bu değil ki. Ben de taraf tutmuyorum ama Serkaya gıcığım. Sen de kimseyi tutmuyorsundur ama nagihanla semihe gıcık oluyorsundur. Dediğim gibi şu ilahı adaletti falan fıstık hiç buralara girme... olay başlıyor.
Kendi kendini sakatladı daha nasıl açıklayacağız hem nagi hem de semih aynı şekilde sakatlandı tesadüf mü diyelim yani