Survivor 2016 - 101. Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Semih haber olmuş
Atakan bile böyle haber olmamişti
http://www.ntv.com.tr/yasam/survivor-semihin-parmagi-kirildi,7tVD-CazWE2uyfy5ynxlfg

d295b19be1fa312f00d0493561a5a9a1.jpg

Görüldüğü üzere serkay semihi sağ aline hafifçe dokunmuş semihi sol el pamagi sakatlandı yani semih serkaya vuracqgim diye kendi elini kırmış

@Forumdash
Burda ben serkayın yada semihin vuruş hızlarını göremiyorum. Sen anı durdurup bana al ispat diyorsun:F güneşli bir havada yanan bir ateşin dumanın gölgesini hayalet diye mi yutturayım:F

İbo serkaya daha güçlü olduğu pozisyonu söyledi @beyazsoy... Al montajın kurgusu alttan işleniyor;)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
5ba0b13382e0968d788f160fd5b1d0f2.jpg

NTV kafa bulmuş semihle . O parmağı salarsan iki de bir kırılır tabi demiş )))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
5ba0b13382e0968d788f160fd5b1d0f2.jpg

NTV kafa bulmuş semihle . O parmağı salarsan iki de bir kırılır tabi demiş )))
Geçen nagihanla da dalga geçtin yok ben öyle demedim günahımı alıyorsun dedin durdun. Bak yine aynısı yapıyorsun;) Evet sen forumun semihisin :F

Yüze vurmak var mı? Habire yüze çalişiyor sanki ibo:F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Geçen nagihanla da dalga geçtin yok ben öyle demedim günahımı alıyorsun dedin durdun. Bak yine aynısı yapıyorsun;) Evet sen forumun semihisin :F
Burda ben dalga gecmiyorum NTV geçiyor kafa yapmış. ayrıca semihin parmağı kırılmış ne ki Allah aşkına herkesin kırılıyor bir tek atakanin olayı ciddiydi onun disindakilere uzukmedin zaten hepsi geçti abartmayalim olur böyle ufak şeyler sizi goren semih ölüm tehlikesi atlattı sanacak

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Burda ben dalga gecmiyorum NTV geçiyor kafa yapmış. ayrıca semihin parmağı kırılmış ne ki Allah aşkına herkesin kırılıyor bir tek atakanin olayı ciddiydi onun disindakilere uzukmedin zaten hepsi geçti abartmayalim olur böyle ufak şeyler sizi goren semih ölüm tehlikesi atlattı sanacak
Nesi kafa yapmiş? Bence atakana sevinmiştirsin. Nagihanla dalga geçmedim diyip bi ton çene çalip şimdi itiraf eder gibi konuşuyorsun. Bi dediğinde dur daaa:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Nagihan - Damla mücadelesi harikaydı. :X

Damla'nın bacaklar kaslı baya kolay kolay, yıkılmıyor haliyle. :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Nesi kafa yapmiş? Bence atakana sevinmiştirsin. Nagihanla dalga geçmedim diyip bi ton çene çalip şimdi itiraf eder gibi konuşuyorsun. Bi dediğinde dur daaa:F
O zaman da yazdım nagihana uzulmedin(sevinmedim de) diye hatta sana yazdım ne çabuk unutuyorsun işine gekmeyenler olunca çabuk unutuyorsun)) Bu kazalar ölüm tehlikesi olmadıkça uzukecek bir şey yok (ha seda da kötü dustu) atakanin olayında icim kaldırmadı hamam giren terler parmağı uf olmuş semihin abartmamak lazim

Parmağı kırılan bir adamın fotoğrafı olarak paak sallarlenki halini koyarsan bu dalga geçmektir bence semihciler tt yapması lazım ntvyi kinamasi lazım

Dediğim gibi forumun semihi bana hakaret. Zaten sende hakaret maksadıyla söyleyerek itirafta da bulunuyorsun)))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Atakan İbrahim'i de yıktı. :Z

Semih hadi 1 puan al gitmeden. :D

Semih kazandı sonunda, 6-5 öne geçtik. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O zaman da yazdım nagihana uzulmedin(sevinmedim de) diye hatta sana yazdım ne çabuk unutuyorsun işine gekmeyenler olunca çabuk unutuyorsun)) Bu kazalar ölüm tehlikesi olmadıkça uzukecek bir şey yok (ha seda da kötü dustu) atakanin olayında icim kaldırmadı hamam giren terler parmağı uf olmuş semihin abartmamak lazim

Parmağı kırılan bir adamın fotoğrafı olarak paak sallarlenki halini koyarsan bu dalga geçmektir bence semihciler tt yapması lazım ntvyi kinamasi lazım

Dediğim gibi forumun semihi bana hakaret. Zaten sende hakaret maksadıyla söyleyerek itirafta da bulunuyorsun)))
Ben sana Nagihan dalga geçtin diyorum. O gün o yazdiğin posttu itiraz ettin durdun. Bilinmeyen bir olayda ne resmi kullanılmasını bekliyordun? Sedyedeki fotosunu da koysalar yine kulp takardın. Kandırmayalım birbirimizi. Olay başlıcak birazdan Serkay Semihe yenildi. Birazdan hırslanır.