Survivor 2016 - 101. Bölüm Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hadi be Atakan risk aldı ama yıkılmadı İbo.

Bakalım konseyde neler olacak, Semih otomatikman dokunulmaz olur herhalde, o zaman da Atakan ve Nagihan otomatikman aday olur (b)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben Atakan yerinde olsam bırakırım bireyseli. Garanti olsun. Nagihan gitmesin durduk yere.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Çok karışık yazmışsın nasıl anlayım ben bunu? :)
Bu haftadan sonra bireysele dönecek. Atakan gönüller safinda yer alacak. Bu durumda nagihan ve semih potaya girecek. Ama semih - Atakan veya semih-serkay potası olursa bu potalardan semih galip çıkamaz ve kibrisa gidemez. Semih de karşında nagiyi almak isteyecek oyunu boşa kullanacak

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bu haftadan sonra bireysele dönecek. Atakan gönüller safinda yer alacak. Bu durumda nagihan ve semih potaya girecek. Ama semih - Atakan veya semih-serkay potası olursa bu potalardan semih galip çıkamaz ve kibrisa gidemez. Semih de karşında nagiyi almak isteyecek oyunu boşa kullanacak
Semih Serkayı mı geçemez güldürme Atakan neyse tmda olabilir.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bu yılki survivoru kırgın çiçekler gibi her hafta biri hastanede)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sen inandın mı cidden geçtiğine herşeyi o planlıyor istediğine oy attırıyor zaten adalet yok.
Acun sadece kimin gitmesi gerektiğinde sms desteğiyle karar veriyor birinciyi manipüle etmesi imkansız öyle ufak oylar atılmıyor ki ben survivoru başından beri diyorum semih bu kafayla kaybetme gidiyor diye niye inanmqyayim . Eğer tewitteri ciddiye aliyorsan chp tek başına iktidar olur pkk ülkeyi işgal ederdi)))

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Acun sadece kimin gitmesi gerektiğinde sms desteğiyle karar veriyor birinciyi manipüle etmesi imkansız öyle ufak oylar atılmıyor ki ben survivoru başından beri diyorum semih bu kafayla kaybetme gidiyor diye niye inanmqyayim . Eğer tewitteri ciddiye aliyorsan chp tek başına iktidar olur pkk ülkeyi işgal ederdi)))
Ben sadece sosyal medyaya bakmıyorum dışarıyada bakıyorum kime sorduysam ya Semih ya Atakanı destekliyor Serkayı destekleyen yok.Acun istediği yapar aga onun yarışması.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ben sadece sosyal medyaya bakmıyorum dışarıyada bakıyorum kime sorduysam ya Semih ya Atakanı destekliyor Serkayı destekleyen yok.Acun istediği yapar aga onun yarışması.
Cevrene bakarsan aynı CHpliler gibi bu akpye kim oy veriyor demesi gibi olur. Kültürel olarak senin cevrene tabiki Erdoğani taklit eden semihi tutacak ama oy atmayacak . Serkayi kitlesi chp ağırlıklı zengin kesim doğal olarak daha fazla oy kulanacaklar. Serkay yada damladan biri direk finale giderse semih ve Atakan finali goremez çünkü Atakan ve semihin dayandigi sosyolojik taban aynı

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Cevrene bakarsan aynı CHpliler gibi bu akpye kim oy veriyor demesi gibi olur. Kültürel olarak senin cevrene tabiki Erdoğani taklit eden semihi tutacak ama oy atmayacak . Serkayi kitlesi chp ağırlıklı zengin kesim doğal olarak daha fazla oy kulanacaklar. Serkay yada damladan biri direk finale giderse semih ve Atakan finali goremez çünkü Atakan ve semihin dayandigi sosyolojik taban aynı
Ama aga reytingde önemli çok iyi reyting istiyorsa finalde Semih ve Atakan finali olmalı.