Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
228
Puanı
164
How i get away with murder 3×2 bu son sahne uzun sure merakla her bolum gosterilecek sanirim. Cok heyecanli bir iki bolumle giris yaptilar yeni sezona.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Merlin 5x13
İte kaka sezonu bitirdim sonunda.Tatmin edici bir sondu diyebilirim.Bütün sezon finalleri mutlu sonla biterken final hüzünlü bitti:(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The IT Crowd 3x1

Berbat başladı sezon. Komik olan neredeyse hiçbir şey yoktu ama her sahneyi gülme efekti doldurmuşlar. :(

5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The IT Crowd 3x2'den 3x6'ya

Önceki bölüm çok gömmüştüm ama sezonun geri kalanı daha iyiydi. :D Özellikle 4 ve 5. bölümler baya komikti. :D

Sırasıyla puanlarım: 6/10 7/10 8/10 8/10 7/10

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Blindspot 2x1

Az takip ediliyor ama gerçekten kaliteli. Konusu çok ilgi çekici.Polisiye için şu an günceller arasında iyilerden

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Leyla ile Mecnun 51

Bu kadar gönderme dolu bir dizi bir daha zor gelir. 51.bölümde adamlar Dogville'ye selam çakmış. :D

@OzaN @MEnes
5Lo9QR.png

52.Bölüm

Artık net olarak söyleyebilirim ki Leyla ile Mecnun gelmiş geçmiş en iyi Türk dizisidir. Komedi olarak zaten rakibi yok, Avrupa Yakası imiş, Geniş Aile imiş, Tatlı Hayat ımış, 7 Tepe İstanbulmuş, İşler Güçlermiş vb. ezer geçer. Fakat drama olarak da üstüne yok! Ezel'den bile üstün. Bu bölümde paralel evrenler olayı işlendi, Leyla ile Mecnun un en iyi bölümlerinden.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Leyla ile Mecnun 51

Bu kadar gönderme dolu bir dizi bir daha zor gelir. 51.bölümde adamlar Dogville'ye selam çakmış. :D

@OzaN @MEnes
5Lo9QR.png

52.Bölüm

Artık net olarak söyleyebilirim ki Leyla ile Mecnun gelmiş geçmiş en iyi Türk dizisidir. Komedi olarak zaten rakibi yok, Avrupa Yakası imiş, Geniş Aile imiş, Tatlı Hayat ımış, 7 Tepe İstanbulmuş, İşler Güçlermiş vb. ezer geçer. Fakat drama olarak da üstüne yok! Ezel'den bile üstün. Bu bölümde paralel evrenler olayı işlendi, Leyla ile Mecnun un en iyi bölümlerinden.
Aynen o göndermeyi sonradan ben de fark etmiştim. :D Adamlar göndermede uzaya çıkmışlar. Yanlarına yaklaşabilecek herhangi bir dizi yok yani olabilemez. :A

Dediğin gibi dramın da komedinin de NET kralıdır. Herhangi bir diziyle kıyaslayamıyorum. Her zaman 1 numaram olarak kalacak. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Leyla ile Mecnun 51

@OzaN @MEnes
5Lo9QR.png

52.Bölüm

Hatırladım o sahneyi de o zaman anlam vermemiştik. :A

Tatlı Hayat ve Geniş Aile'yi hiçbir dizi ezemez de bir daha benzeri gelmeyecek efsane olduğu doğru tabii. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

1. BÖLÜM

benlik bir dizi ararken tesadüfen rastladım ama iyiki rastlamışım:) hikayenin işlenişide bayağı hoşuma gitti..vikings in flokisi Gustaf Skarsgård ın babası Stellan Skarsgård başrolde, aynı zamanda ray donovan dizisinde terry donovan karakterine hayat veren Eddie Marsan da oyuncu olarak yer alıyor

dizinin konusu polisiye ama farklı bir açıdan ele alınmış? hikayenin işlenişi ilk başta kendimizi diziye kaptırmamıza sebep oluyor geriside geliyor bir şekilde :)

birinci bölüm yorumum
emeklilik günleri yaklaşan john river ın, ortağı Jackie ‘Stevie’ Stevenson öldürüldükten sonra kafayı yiyerek devamlı
onun hayaliyle sohbet edişi güzel diyaloğlar ortaya çıkarmış,
john river ın psikoloğu rosa fallows (georgina rich ) ile sohbetleride bayağı güzeldi,(psikoloğ rosa çok sempatik geldi bana kanım ısındı kadına karşı :) )
bu arada john river ın öldürülen kızın nasıl öldürüldüğünü anladığı sahnelerde dikkat çekiciydi, john river ın yanına verilen ira king adlı yahudi filistinli karışımı kökene sahip yeni yardımcısıyla diyaloğlarıda ilginçti , konusuna bakıp diziye soğuk bakabilecek arkadaşları önceden uyarayım ilk bölümünü izleyip öyle karar verin izleyip izlemeyeceğinize? :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,056
Puanı
1,061
designated survivor 1x10 ay şimdi kim vuruldu bekle dur :( abd deki paralel yapı çalışıyor @Maskeli Fedai duymasın :A @Forumdash @mrt-06

hain aron çıktı @Çiğdem- ve @vadikızı türünü memeleriyle kandırmıştı :A
Adan-Canto-in-Mixology-Episode-1.05-07.jpg

ama emilyciğim olayı çözdü son sahnede umarım vurulan o değildir:( zaten bu komployu çökertecek şeyi var kızın @destere @sürgünüm ve @MEnes kızdaki zekayı zınk diye anlayacaktır eminim şu pozdan:A
man_file_1051318_3-1.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
designated survivor 1x10 ay şimdi kim vuruldu bekle dur :( abd deki paralel yapı çalışıyor @Maskeli Fedai duymasın :A @Forumdash @mrt-06

hain aron çıktı @Çiğdem- ve @vadikızı türünü memeleriyle kandırmıştı :A Ekli dosyayı görüntüle 53196

ama emilyciğim olayı çözdü son sahnede umarım vurulan o değildir:( zaten bu komployu çökertecek şeyi var kızın @destere @sürgünüm ve @MEnes kızdaki zekayı zınk diye anlayacaktır eminim şu pozdan:A
Ekli dosyayı görüntüle 53197

outsiders denen diziye başladım izledinmi bilmem tam senlik ve @Çiğdem- lik parlaklar fingirdeşiyor dizide :)) benlik bir kız var ama daha netleştiremedim hangisini alayım çünkü zenci kızda bayağı hoş duruyor :))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,417
Puanı
1,060

hain aron çıktı @Çiğdem- ve @vadikızı türünü memeleriyle kandırmıştı :A Ekli dosyayı görüntüle 53196

Ekli dosyayı görüntüle 53197

:F:Fallahımm bu herif kim ayol tanımıyorum herifi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,056
Puanı
1,061
yeni bir dizi daha buldum hemde tanıdık simalar var :)
@xemrexxx sende yakinden tanırsın downton abbey in derindondurucusu lady mary crawley bu dizide başrollerde dolanıyormuş :)

dizibox da bölümleri yayınlanıyor
la sense8 bir yılbaşı özel bölümü yayınladı görmen lazım özellikle bir sahne var dur anlatayım @Çiğdem- @MEnes @vadikızı @sürgünüm @Forumdash da duymalı bu sahneyi neyse şimdi şu kızımız balayındaydı yeni evlendiği tipsiz kocasıyla
images.jpg

sonra tam şaparlarken şu oğlan beliriverdi tabi dizinin konusu gereği 8 kişi birbiriyle bağlı sadece onalr görebiliyor kocası göremedi
fvfbgf.jpg

oğlanı kızın dikkati dağıldı adamın üstünden bir anda ayrıldı ama artık nasıl bir pozisyonsa adam da kızla birlikte hareket etti şeysi yukarı bakarkene yere düştü şeysi çatladı adamın kullanması yasaklandı birkaç hafta bu sahne seni çeker bence diziye:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
la sense8 bir yılbaşı özel bölümü yayınladı görmen lazım özellikle bir sahne var dur anlatayım @Çiğdem- @MEnes @vadikızı @sürgünüm @Forumdash da duymalı bu sahneyi neyse şimdi şu kızımız balayındaydı yeni evlendiği tipsiz kocasıyla Ekli dosyayı görüntüle 53233

sonra tam şaparlarken şu oğlan beliriverdi tabi dizinin konusu gereği 8 kişi birbiriyle bağlı sadece onalr görebiliyor kocası göremedi
Ekli dosyayı görüntüle 53234
oğlanı kızın dikkati dağıldı adamın üstünden bir anda ayrıldı ama artık nasıl bir pozisyonsa adam da kızla birlikte hareket etti şeysi yukarı bakarkene yere düştü şeysi çatladı adamın kullanması yasaklandı birkaç hafta bu sahne seni çeker bence diziye:A
yeni bir dizi daha buldum hemde tanıdık simalar var :)
@xemrexxx sende yakinden tanırsın downton abbey in derindondurucusu lady mary crawley bu dizide başrollerde dolanıyormuş :)

dizibox da bölümleri yayınlanıyor
hhahaah aa çok yoğunum ayoll günler kısaldıya hemen akşam oluyor ev yemeğine baslıyoruz yani hiçbirdiziye bakamadım şuan şu çocuk dizisine bakıcam ama teen wolf bile 2 bölümüne bakamadım hala kurt adam dizisine :F :F :F