Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
la sense8 bir yılbaşı özel bölümü yayınladı görmen lazım özellikle bir sahne var dur anlatayım @Çiğdem- @MEnes @vadikızı @sürgünüm @Forumdash da duymalı bu sahneyi neyse şimdi şu kızımız balayındaydı yeni evlendiği tipsiz kocasıyla Ekli dosyayı görüntüle 53233

sonra tam şaparlarken şu oğlan beliriverdi tabi dizinin konusu gereği 8 kişi birbiriyle bağlı sadece onalr görebiliyor kocası göremedi
Ekli dosyayı görüntüle 53234
oğlanı kızın dikkati dağıldı adamın üstünden bir anda ayrıldı ama artık nasıl bir pozisyonsa adam da kızla birlikte hareket etti şeysi yukarı bakarkene yere düştü şeysi çatladı adamın kullanması yasaklandı birkaç hafta bu sahne seni çeker bence diziye:A
2 haftadır bekleiyordum, sonunda düşmüş :Z Gece izlicem. 2.Sezonla ilgili hiç bi b*k yok ortalıkta:(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

1x1. bölüm
1x2. bölüm
1x3 bölüm
1x4. bölüm

dört bölüm tükettim:) hırsız bir kadınla, kiralık katil bir parlağın oynaşı ilgi alanınıza giriyorsa diziyi kaçırmayın derim :)
@Harunnn60 @MEnes @MasacRE- @Doğu @Çiğdem- @xemrexxx @cookies

@sürgünüm seni bilerek etiktlemedim ne zaman rectify kalitesinde bir dizi bulursam ona etiketleyeceğim :)
Rectify deyince aklıma geldi. Final bölümünü izlemiştim 2 gün önce yorum yapmayı unutmuşum, sen izlemediysen izle yayınlandı bölüm.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

1x1. bölüm
1x2. bölüm
1x3 bölüm
1x4. bölüm

dört bölüm tükettim:) hırsız bir kadınla, kiralık katil bir parlağın oynaşı ilgi alanınıza giriyorsa diziyi kaçırmayın derim :)
@Harunnn60 @MEnes @MasacRE- @Doğu @Çiğdem- @xemrexxx @cookies

@sürgünüm seni bilerek etiktlemedim ne zaman rectify kalitesinde bir dizi bulursam ona etiketleyeceğim :)

Ben de bunu izliyorum. Çok acayip bir dizi, nasıl bir kafadan çıkmışsa artık böyle bir şey. Gerçi romandan uyarlamaymış, romanı yazan adamın kafayı merak ettim daha çok :A Neyse işte birbirinden bağımsız görünen olaylar var başroldeki dedektif abimize göre herşey birbiriyle bağlantılıymış. Zaten 2. bölümden hafiften bağlanmaya başladı ama daha çok boşluk var. Biraz westworld gibi baştan pek bir şey anlaşılmıyor ama bu aynı zamanda komik, eğlenceli bir dizi bakalım tünelin sonu nereye çıkacak :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Ben de bunu izliyorum. Çok acayip bir dizi, nasıl bir kafadan çıkmışsa artık böyle bir şey. Gerçi romandan uyarlamaymış, romanı yazan adamın kafayı merak ettim daha çok :A Neyse işte birbirinden bağımsız görünen olaylar var başroldeki dedektif abimize göre herşey birbiriyle bağlantılıymış. Zaten 2. bölümden hafiften bağlanmaya başladı ama daha çok boşluk var. Biraz westworld gibi baştan pek bir şey anlaşılmıyor ama bu aynı zamanda komik, eğlenceli bir dizi bakalım tünelin sonu nereye çıkacak :A
başroldeki yuvarlaklar haricinde bişey yokmu yani dizide dişi yokmu sapsapamı oynuyorlar :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
başroldeki yuvarlaklar haricinde bişey yokmu yani dizide dişi yokmu sapsapamı oynuyorlar :)

Dişi olarak bu var nasıl ama? :A

dirk-gently-bart-curlish-fiona-dourif.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060