Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
İsim zannettim :A Daha üsteleyecen mi:F
tabisi de faruk a ölüm :A al sana :A
CsKbJmFWgAAhSpK.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Blue Mountain State 1x1 1x2

@cevaa'nın meşhur dizisini sonunda izleyebildim ve neden sevdiğini hemen anladım. :A Sanki @cevaa için özel yapılmış bir dizi gibi. :D

Yani fena değil dizi ama devam etme isteği uyandırmadı. Belki arada tek tük takılırım bu ay Netflix bedavası varken. :D

Karakterleri pek sevmedim ama yer yer güldürüyorlar. İki bölümün de sonu iğrenç ötesi bitti. İnşallah iğrençlikler her bölüm yoktur. :(

6/10 6/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Speechless 1x1

Gayet başarılı bir dizi olmuş bence. Karakterler son derece eğlenceli yazılmış. Aynı güzellikte devam etmesi dileğiyle! :)

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911

@cevaa'nın meşhur dizisini sonunda izleyebildim ve neden sevdiğini hemen anladım. :A Sanki @cevaa için özel yapılmış bir dizi gibi. :D

Yani fena değil dizi ama devam etme isteği uyandırmadı. Belki arada tek tük takılırım bu ay Netflix bedavası varken. :D

Karakterleri pek sevmedim ama yer yer güldürüyorlar. İki bölümün de sonu iğrenç ötesi bitti. İnşallah iğrençlikler her bölüm yoktur. :(

6/10 6/10

İlk sezonu tamamla bari :D Genelde her bölümün sonu iğrenç bitiyordu :D

Thad reyiz favorim ama Alex Moran idolüm :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061

6/10 6/10
İlk sezonu tamamla bari :D Genelde her bölümün sonu iğrenç bitiyordu :D

Thad reyiz favorim ama Alex Moran idolüm :D
admin de doğru yolu bulmuş ponpon kızları izliyor neydi öyle tatsız tutsuz diziler :A @Harunnn60 @Forumdash

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
An Idiot Abroad 1x1

Ricky Gervais ve Stephen Merchant ikilisinin yapımcılığını yaptığı ve içinde de yer aldıkları belgesel-komedi dizisi.

Adından da anlaşılabileceği gibi biraz idiot bir arkadaşın yurtdışına yaptığı gezileri izliyoruz. Bence iyi fikir.

İlk bölüm Çin'de geçti ve bazı kısımları ilgi çekiciydi. Arada sırada izlemeye devam ederim. :):)

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Rome 1x1 1x2

İzlemek isteyip hiç bakmadığım önemli büyük dizilerdendi ama ne yazık ki sevemedim.

Bence o dönem büyük ilgi görmesinde Game of Thrones'un olmadığı karanlık dönemde yayınlanmış olması büyük etken. Game of Thrones, Spartacus görmüş gözler için sıradan geldi dizi.

İlerleyen bölümlerde karakterlere alıştıkça sevebilmem olası ama şimdilik hiç devam edesim gelmedi. Belki 3-5 yıl sonra yeniden bir şans veririm. :)

7/10 6/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Lethal Weapon 1x1

Mel Gibson'lı Cehennem Silahı filminden uyarlama, Rectify dizisinden Ted, Chuck ve Hızlı ve Öfkeli serisinde oynayan Jordana Brewster bulunuyor oyuncu kadrosunda.

Beklediğimden çok daha iyi bir dizi buldum karşımda, ben bunu izlerim. Tüm karakterler oldukça eğlenceli. İzlemeye devam edicem kesinlikle. :)

8/10

@Forumdash @OzaN @destere

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
This Is Us

Aslında dün gece @OzaN linki verince izlemiştim ama bugun yazmak nasip oldu. Etkisi de geçmedi:X

S01B01

Acayip pozitif , acayip umut dolu bir dizi. Sevgi bariş aşk ne ararsan var:X Nefrete yer yok:A

Dizi gerek oyunculukları gerek senaryosuyla güzeldi. Ama haftalık takip edilesi dizi değil. Kendinizi boşlukta hissetiğiniz bir anda oturup 4-5 bölüm üst üste izlenecek dizi.
Şeyi çok beğendim;
Dizide oyuncu olan Mann-ny dizisinin başrolü oğlanı habire soyarak dizi sektörüne güzel gönderme yapmişlar:X @xemrexxx kesin orda bi zıtlık yapacaksındır :A

Dizide en etkilendiğim sahne şişko kadının kilosunu ölçerken küpesini bile çıkarması ve üçüz babanın zenci yetim bebeği de evlatlık alması:(

Dizi o kadar pozitif ki mutluluktan göz yaşarması olur:X Neyse yukarda dediğim gibi en sinirli/depresif anımda izleyeceğim güzel sıcak bir diziymiş:X

8/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
This Is Us

Aslında dün gece @OzaN linki verince izlemiştim ama bugun yazmak nasip oldu. Etkisi de geçmedi:X

S01B01

Acayip pozitif , acayip umut dolu bir dizi. Sevgi bariş aşk ne ararsan var:X Nefrete yer yok:A

Dizi gerek oyunculukları gerek senaryosuyla güzeldi. Ama haftalık takip edilesi dizi değil. Kendinizi boşlukta hissetiğiniz bir anda oturup 4-5 bölüm üst üste izlenecek dizi.
Şeyi çok beğendim;
Dizide oyuncu olan Mann-ny dizisinin başrolü oğlanı habire soyarak dizi sektörüne güzel gönderme yapmişlar:X @xemrexxx kesin orda bi zıtlık yapacaksındır :A

Dizide en etkilendiğim sahne şişko kadının kilosunu ölçerken küpesini bile çıkarması ve üçüz babanın zenci yetim bebeği de evlatlık alması:(

Dizi o kadar pozitif ki mutluluktan göz yaşarması olur:X Neyse yukarda dediğim gibi en sinirli/depresif anımda izleyeceğim güzel sıcak bir diziymiş:X

8/10
bence güzel dizi gideri var ilk 2 bölümü izledim bu arada yorumu unutmuşum :D o şişman kızla adamın aşkı @mrt-06 yı man-ny de @Çiğdem- le @Yiğitt i çeker diziye:A bu arada yamuk ağzını kapamak için sakal-bıyık bırakmış sonunda:F
ııljhljk.png

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bence güzel dizi gideri var ilk 2 bölümü izledim bu arada yorumu unutmuşum :D o şişman kızla adamın aşkı @mrt-06 yı man-ny de @Çiğdem- le @Yiğitt i çeker diziye:A bu arada yamuk ağzını kapamak için sakal-bıyık bırakmış sonunda:F
Ekli dosyayı görüntüle 52136
Oğlum bu adamı heroestan öncede mi takşp ediyordun :A Bu resmini nerden buldun :A Whispers dizisinde de sakallıydı.burdaki rolünde sakallı olmak zorunda değil. Dediğin olabilir:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060