Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Enteresan olsa da @destere sıvacısı haklı :A İskoç sıvacıların bu rahatlığı onları bir adım önde tutmuş bilim bunu öngörüyor :A Elimde birtakım belgeler var :A
İlk paylaştığın link başkaydı diyorum ne alaka. :A İki saat olayla bağdaştırmaya çalıştım. :F

O zaman yarın eteğimi giyiyorum aga adamlar harbi işi biliyormuş doğal yoldan. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İlk paylaştığın link başkaydı diyorum ne alaka. :A İki saat olayla bağdaştırmaya çalıştım. :F

O zaman yarın eteğimi giyiyorum aga adamlar harbi işi biliyormuş doğal yoldan. :A
Yanlış oldu ilk baştaki :A Ben de şaşırdım aklım gitti bir an :A

demiştim haklıyım diye :) önünü kesersen dal uzamaz tabi? engel olmamak lazım :))
Öyle de, dal uzaması gerekirse bütün olay meydanda olur sünnet olmuş gibi eteğin önünü tutup üfleye üfleye gitmen lazım :A Aksi takdirde ablalar dalı budar :A :A Bilmem anlatabildim mi? :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yanlış oldu ilk baştaki :A Ben de şaşırdım aklım gitti bir an :A

Öyle de, dal uzaması gerekirse bütün olay meydanda olur sünnet olmuş gibi eteğin önünü tutup üfleye üfleye gitmen lazım :A Aksi takdirde ablalar dalı budar :A :A Bilmem anlatabildim mi? :A
kolayı var :) fazla kısmı bacağına dolarsın :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
kolayı var :) fazla kısmı bacağına dolarsın :)
Fazla kısım derken? Yaradan bunu portatif yapmamış ki takıp çıkarasın? :A Aman diyim sen sakın fazla kısmı gizlemeye uğraşma mazallah organı deforme edersin sonra geri dönüşü olmayan noktaya gider :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hogathayı temsilen şuraya bir oklava resmi koyalım:) @Çiğdem- in yokluğunu aratmaz :)
oklava.jpeg
Özledik valla bütün gün yoktu hasret kaldık. :)
oklavamın çakması gibi olmuş :A bu ama tşşk @destere :bhr:

@mrt-06 çok tşşk cnm sen zaten beni 1 gün görmezsen hemen telaşlanırsın oyüzden sen olunca konu şaşırmıyorum :bhr::bhr::bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
7x12

Bölüm yine harikaydı Marlene hanım yine uçurmuş. :F

Bu dizinin en güzel yani sürekli diyalogların olması bir saniye durmuyor sürekli konuşma halindeler, bu da diziyi roman okurmuşcasına izlettiriyor canım dizim. :love1:

Aria yine fındık kıracak gibi, oğlanla sürtüyor. :F

Birde Addison çıktı başımıza kız ne entrikalar çevirdi bu bölüm. :A Olan yine Hanna'ya oldu her bölüm dayak yiyor kızcağız. .ss

9/10

@xemrexxx @destere @DiziTutkunu

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
7x12

Bu dizinin en güzel yani sürekli diyalogların olması bir saniye durmuyor sürekli konuşma halindeler, bu da diziyi roman okurmuşcasına izlettiriyor canım dizim. :love1:

Birde Addison çıktı başımıza kız ne entrikalar çevirdi bu bölüm. :A Olan yine Hanna'ya oldu her bölüm dayak yiyor kızcağız. .ss

9/10

izleyeyim hemen yazacağım bakalım ya bu gece ya da yarı n gün içeri sin de. :cry:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Tamamdır, bekliyorum. :D
Bölümle ilgili yorumlarım:
1- Aria çok tuhaf cidden A.D. çıkarsa hiç şaşırmam ama olur da aslında (olmalı da neden olmasın süper olabilir çok da mantıklı olabilir) :fearscream:
2- Kızlar ne olursa olsun hep birlikteler süperler canlarım ya. :bhr:

3- Addison A.D. falan olamaz ama maşası küçük bir ihtimal. :D Sara gibi bir ara onu A sanmıştık baş yani lider ama değildi bu da aynısının bir değişiği sizce? (b)
4- Paige falan da A.D. değil net yardımcısı falan da değil bence bu bölüm daha iyi anladım. :blush:
5- Jenna A.D.'den değilse bile bu zamana kadar, artık kesin onla. Ama o A olmalıydı mesela. Cece çok şaşırttı evet bizi ama hemen bitti hikayesi. Hemen bahsedilmedi hiç geçiştirildi gibi oldu. A hemen unutulmamalıydı mesela. :coldsweat: Senarist Marlene bu yönden kötüsün biraz!
6- Hanna'ya çok yapıldı A.D. zamanında ve hemen şu soru aklımıza geliyor bu yüzden: A.D. Lucas mı? Lucas ona çok aşıktı ama Hanna ona pas vermemişti hiç!
7- Aria - Holden tutku aşk mı geliyor? :D :D :D :F:eek::p
8- Bir harita yol yani mekana gidecekler neler olacak orada acaba? Wren mi orada acaba? Birine götürüyor A.D. ?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
7x12

9/10

AyAynen katiliyorum diyip uzun uzun yprumdan kurtulayim:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bölümle ilgili yorumlarım:
1- Aria çok tuhaf cidden A.D. çıkarsa hiç şaşırmam ama olur da aslında (olmalı da neden olmasın süper olabilir çok da mantıklı olabilir) :fearscream:
2- Kızlar ne olursa olsun hep birlikteler süperler canlarım ya. :bhr:

3- Addison A.D. falan olamaz ama maşası küçük bir ihtimal. :D Sara gibi bir ara onu A sanmıştık baş yani lider ama değildi bu da aynısının bir değişiği sizce? (b)
4- Paige falan da A.D. değil net yardımcısı falan da değil bence bu bölüm daha iyi anladım. :blush:
5- Jenna A.D.'den değilse bile bu zamana kadar, artık kesin onla. Ama o A olmalıydı mesela. Cece çok şaşırttı evet bizi ama hemen bitti hikayesi. Hemen bahsedilmedi hiç geçiştirildi gibi oldu. A hemen unutulmamalıydı mesela. :coldsweat: Senarist Marlene bu yönden kötüsün biraz!
6- Hanna'ya çok yapıldı A.D. zamanında ve hemen şu soru aklımıza geliyor bu yüzden: A.D. Lucas mı? Lucas ona çok aşıktı ama Hanna ona pas vermemişti hiç!
7- Aria - Holden tutku aşk mı geliyor? :D :D :D :F:eek::p
8- Bir harita yol yani mekana gidecekler neler olacak orada acaba? Wren mi orada acaba? Birine götürüyor A.D. ?
Harita bence A.D'ye götürüyor adı üstünde oyunun sonu. :A

AyAynen katiliyorum diyip uzun uzun yprumdan kurtulayim:A
Gerçek bize katılmadan edemiyorsun. :A