Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hannoşun annesi o sahneden sonra kayboldu sanırım :) sapıkta işini biliyor diğerlerini bırakmış hannoşun annesini orda kendisine ayırmış fantazi yapıyor kadınla :)
Mantıklı. :) Ama sen Aria'nın annesini seviyordun fikrin mi değişti. :)

Zaten Hanna'nın annesinin kahve içmekten başka bir şeyi yoktu dizide. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Özledik valla bütün gün yoktu hasret kaldık. :)
hogathayı temsilen şuraya bir oklava resmi koyalım:) @Çiğdem- in yokluğunu aratmaz :)
oklava.jpeg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onun oklavası daha farklıydı sanki. :) Düşün işte sen aylarca kayboluyorsun senin yokluğuna nasıl dayandığımızı anla..
kaybolmadan önce yavaş yavaş forumdan el etek çekmek lazımki alışsın arkadaşlar :) kimse aniden şok olmasın? taktiği bundan sonra böyle geliştireceğim :))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
görümcek sen bu işleri bilmiyon işte :) etek daha bir havadardır bamya terlemez sıklıkla giymek lazım hem evde ne giydiğini kim bilecek öyle oturuyorum püfür püfür :))
Gece gece güldürdün. :F

Geçen @Doğu don atlet diyordu bak destere daha modern bir rahatlık bulmuş etek atlet. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
iskoçlar niye etek giyiyor sanıyordun safmı onlar tabiki değil :) malzemeyi koruyorlar rutubetten :))
Şimdi her şeyi daha iyi anlıyorum çakralarımı açtın elticim sağol. :)

Fakat evde etekle dolaşırsam abim beni bıçağın ters tarafıyla kıtır kıtır keser açıklayamadan katledilirim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdi her şeyi daha iyi anlıyorum çakralarımı açtın elticim sağol. :)

Fakat evde etekle dolaşırsam abim beni bıçağın ters tarafıyla kıtır kıtır keser açıklayamadan katledilirim. :)
herşeyi açıklamaya gerek yok sadece dersin bu kızlarla empati kurmaya çalışıyorum dersin :) yutmaz ama yinede bir denemek lazım bu savunma şeklini :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
iskoçlar niye etek giyiyor sanıyordun safmı onlar tabiki değil :) malzemeyi koruyorlar rutubetten :))
Gece gece güldürdün. :F

Geçen @Doğu don atlet diyordu bak destere daha modern bir rahatlık bulmuş etek atlet. :F
Enteresan olsa da @destere sıvacısı haklı :A İskoç sıvacıların bu rahatlığı onları bir adım önde tutmuş bilim bunu öngörüyor :A Elimde birtakım belgeler var :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059