Nihat Doğan'ın Özrünü Kabul Etmiyorum!

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Umarım daha beter olursun Nihat. Ünlüler dahil tüm Türkiye'nin nefretini kazandın...

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Ben şunu da anlamıyorum bizim ülkede geçen de dedim maalesef bir unutkanlık var. Ben kısa bir zaman içinde unutulur gider dedim bizim millet şimdiden unutup gitmiş maalesef :(

Ulan nihat doğan ve ahu sungur denen kadın maalesef özgecandan daha çok konuşuldu daha çok tartışıldı hiçbir allahın kuluda meclis bununla ilgili bir şey yapıyor mu demedi onu geçtim nihat doğan varsa survivor boykot ismi bile twiterde türkiye gündemi oluşturdu ancak bunun yerine icraata geçilse en azından başka kızlarımız ogullarımız bu şekilde ölmez :( kim söyleye bilir ki özgecan nihat doğandan daha çok konuşuldu kim kim :( bu zihniyetimiz böyle oldukça kişiler değişir yıllar değişir isimler değişir ancak ölümler hep aynı kalır.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,446
Puanı
1,060
ahu hanıma bravo güzel cevaplar vermiş nihat doğan karşısında
bir bayan olduğunu unutuyor konuşurken

aslında o lafları ahu sungura söyledi ama herkes özgecan olayından dolayı özgecana söylemiş gibi anladılar , nihat orada ahu sungurdan da özür dilemesi lazımdı ama özrü dilemeyi bırak orada da kadına hakaret etti :)
harun ahu sungurda bayan öyle değilmi dememesi lazımdı

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Nihat Dogan'ın Ahu Sungura "Gevezelik yapma" lafından sonra Selin'e olan mesajı
Bu adamın kadına saygısı yok gerçekten !
bd4c44ef1940bebbf986e9310c810bd9.jpg

@beyazsoy @Çiğdem- @xemrexxx @sürgünüm @aserat54 @Bully @sokak sanati @ABAY_06 @yatutarsa @takas @papuleoo @destere @denizz19 @vadikızı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Evet turabi Duygu'yu çok Sever ve hep ona saygılı davrandı :) ama turabi de Samantha ve sahra ya kötü davrandi​

Sahra ya saygısızlık yapmadı. Sadece konuşmadı o kadar. Kötü davranma yok yani. Sen hic aralarinda bir sox dalasinin yasandigini hatirliyormusun. Samanth ile olanları net hatırlamıyorum ama ordada her yerde olduğu gibi sucsuzdur.:X

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Evet turabi Duygu'yu çok Sever ve hep ona saygılı davrandı :) ama turabi de Samantha ve sahra ya kötü davrandi​

Sahra ya saygısızlık yapmadı. Sadece konuşmadı o kadar. Kötü davranma yok yani. Sen hic aralarinda bir sox dalasinin yasandigini hatirliyormusun. Samanth ile olanları net hatırlamıyorum ama ordada her yerde olduğu gibi sucsuzdur.:X
Sende olmasan Turabi'yi kim koruyacak acaba :X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059