Nihat Doğan'ın Özrünü Kabul Etmiyorum!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
27901562.jpg

Kanaltürk kanalında yayınlanan 2.sayfa programına telefonla bağlanan Ahu Sungur , Nihat Doğan'ın özrünü kabul etmedi.

İşte o açıklamalar..

''48 saattir tansiyonum çok yükselmiş vaziyette yaşıyorum. Özgecan’ın başına gelenler beni hem bir anne hem de bir kadın olarak çok derinden sarstı. Gerçekten çok acı çektim.
Bir anda yine ana sayfama bir tweet düştü. Ben önce o tweetin Nihat Doğan’dan olduğunu farketmedim bile. O kadar içimi acıttı ki. O kişi Ahmet de olsaydı, Mehmet de olsaydı, Fatma da olsaydı, Ayşe de olsaydı aynı tepkiyi verecektim. Dün gece özel bir kanaldaki spor programına canlı telefon bağlantısıyla bağlandı bu arkadaş.Bu arkadaşaın özrünü kabul etmiyorum.''

Peki bu olay nasıl gerçekleşti ?
Herşey Ahu Sungur'un bu twitti atmasıyla başladı.

Bu twitten sonra Nihat Doğan'ın Ahu Sungur ile karşılıklı twettleri

ahu-sungur-tweet1.jpg

B945ZHMIgAAyF86.jpg

@xemrexxx @Çiğdem- @papuleoo @takas @Bully @denizz19 @vadikızı @cookies @Yiğitt @hayret bi şey @sokak sanati @china_shangai @orxan954 @*YıldırıM* @beyazsoy @destere @Cengo

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,088
Puanı
1,061
Helal olsun. Zaten affetmeyeceği belliydi. Umarım dava falan açar ve kazanır. Kendisini sonuna kadar destekliyorum. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy zaten özür falan dilemedi utanmaz herif bu kadından özür dilemediki ben özgecana söylemedim başka bir kadına söyledim diye kendisini savundu bu kadından özür falan dilemedi tam aksine bu kadına söylediğini doğrulayıp kendini savundu özürü özgecana söylemedim diye etti allahın belası kime söylediğinin ne önemi var bir kadına söyledikten sonra bu adamı kapıda kim görüyorsa bir zahmet güzelce bir dövsün öyle bir haber bekliyorum ben :F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayy zaten özür falan dilemedi utanmaz herif bu kadından özür dilemediki ben özgecana söylemedim başka bir kadına söyledim diye kendisini savundu bu kadından özür falan dilemedi tam aksine bu kadına söylediğini doğrulayıp kendini savundu özürü özgecana söylemedim diye etti allahın belası kime söylediğinin ne önemi var bir kadına söyledikten sonra bu adamı kapıda kim görüyorsa bir zahmet güzelce bir dövsün öyle bir haber bekliyorum ben :F:F:F
aslında o lafları ahu sungura söyledi ama herkes özgecan olayından dolayı özgecana söylemiş gibi anladılar , nihat orada ahu sungurdan da özür dilemesi lazımdı ama özrü dilemeyi bırak orada da kadına hakaret etti :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sokak sanati @china_shangai @orxan954 @*YıldırıM*

aslında o lafları ahu sungura söyledi ama herkes özgecan olayından dolayı özgecana söylemiş gibi anladılar , nihat orada ahu sungurdan da özür dilemesi lazımdı ama özrü dilemeyi bırak orada da kadına hakaret etti :)
cnm bende onu diyorum nihat bu kadından özür falan dilemedi özgecana söylemedim dedi sadece bu kadına dediklerine özür dilemedi ayrıca özgecana ayşeye fatmaya kime dediğinin bir önemi yok bir kadına etek giyersen bunları yapmaları haktır demek kime dediğinin bir önemi yok kesinlikle :kizgin::kizgin::kizgin:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şu Selin Sekerci'nin cevabına oku oku doyamiyorum.:bhr:
en güzel cevabı ahu sungur vermiş , fav ve rt sayısından bile anlaşılıyor

cnm bende onu diyorum nihat bu kadından özür falan dilemedi özgecana söylemedim dedi sadece bu kadına dediklerine özür dilemedi ayrıca özgecana ayşeye fatmaya kime dediğinin bir önemi yok bir kadına etek giyersen bunları yapmaları haktır demek kime dediğinin bir önemi yok kesinlikle :kizgin::kizgin::kizgin:

Ahu Sungur dava açarsa kazanır kesin , umarım dava açar :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@Harunnn60 Nihat olayi minietege kendi getirmis. Ahu sungurla alakasi yok. Sonra ahu sungur araya girimce daha net mini etekli lafini ediyor. beyaz futbolda siyasi konulara daldi demisti ahu sungurun tartismanin oncesi yoksa nihat Özurde bile yalan soyluyor. Adamin sakat kafali oldugu benim olmasan taciz ederim diye sarki yaptiginda belliydi aslinda

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Harunnn60 Nihat olayi minietege kendi getirmis. Ahu sungurla alakasi yok. Sonra ahu sungur araya girimce daha net mini etekli lafini ediyor. beyaz futbolda siyasi konulara daldi demisti ahu sungurun tartismanin oncesi yoksa nihat Özurde bile yalan soyluyor. Adamin sakat kafali oldugu benim olmasan taciz ederim diye sarki yaptiginda belliydi aslinda
anladım ama karşılıklı twetleri var nihat ile ahu sungurun
senin dediğin gibi aslında olayı başlatan nihat :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Şu an okudum aga çok haklısın adam özgecana herhangi bir şey dememiş. Sadece bu kadına demiş konunun ozgecana bağlanması bilmiyorum ama yinede dedikleri çok yanlış keşke bu diyaloga girmeseydi çünkü sevip saydığım bir insandı yazık etti kendine ve sevdiklerine :(

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Ahu Sungur'u takip ettiğim için tartışmayı görmüştüm Twitter'da. Nihat Doğan denen kişiliksize Survivor konusunda iyi laf etmiş. :D Dün gece Beyaz Futbol ekibi de baya çıkışmış galiba Nihat Doğan'a. Selin Şekerci'nin cevabını da beğendim, karambole gitmiş ama olsun.

Ahu Sungur dava açmalı, açarsa da kazanır. Daha bir kadınla nasıl konuşacağını bilmeyen Nihat'ın yanına kalmasın yaptıkları.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şu an okudum aga çok haklısın adam özgecana herhangi bir şey dememiş. Sadece bu kadına demiş konunun ozgecana bağlanması bilmiyorum ama yinede dedikleri çok yanlış keşke bu diyaloga girmeseydi çünkü sevip saydığım bir insandı yazık etti kendine ve sevdiklerine :(
Bu konu çok hahsas bir konu Nihat, Özgecana birsey demediği halde konu oraya çekildi yani bu Tür olaylarda dediklerimize dikkat etmek lazım sen başkasına dediğin lafı insanlar hemen başka yere çekiyor :) Nihat ta ne diye bu tür polemiklere giriyor anlamadım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
nihat gündeme gelme çabası yüzünden kendini bitirdi sussa hiçbişey olmayacak aslında incelediğimiz zaman burdan kendine bir pay çıkarma amacı olduğunu görüyoruz ama yazdığı twitin nerelere gideceğini görmeden yazmış sonuç ortada
ee nihat efendi sen bi ara Necati Şaşmaz a laf etmiştin o melek gibi adam gibi adama laf etmiştin gün gelir devran döner işte şimdi ne kadar pişmansındır ellerimin kırılsaydı da o twiti atmasaydın diyosundur ama iş işten geçti :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
"Boş gevezelik yapma" ne demektir ya bu nasıl bir saygısızlıktır. Allah'ından bulsun.