Netflix Dizisi Marvel's Iron Fist İptal Edildi!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Marvel kültürüm olsa ne olur olmasa ne olur :A
öyle deme geçen yıl ben tanıştım marvel serileriyle gözüm gönlüm açıldı :) daha önceki boş geçen kültürsüz yıllarıma lanet ettim sende jessicaya başla kültür fiziğin artsın :)
hah fiziğede iyi geliyor:) sadece kültür olsa neyse her türlü kazançlısın yani :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Habere sevindim ancak dizinin Disneyin platformunda devam edecek olması beni üzüyor.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
öyle deme geçen yıl ben tanıştım marvel serileriyle gözüm gönlüm açıldı :) daha önceki boş geçen kültürsüz yıllarıma lanet ettim sende jessicaya başla kültür fiziğin artsın :)
hah fiziğede iyi geliyor:) sadece kültür olsa neyse her türlü kazançlısın yani :)
Evet güzel kadınmış. :A

images

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet güzel kadınmış. :A

images
jessicanın güzelliği sadece beden ve fizik güzelliği değil onun karanlık ruhuna hayranım ben o ruh ki kadına ayrı bir karizma katıyor :)
@Çiğdem- le birlikte jessicaya aşıktık zaten hogatham bile ecünnü mecünnü demeden jessicaya övgüler yağdırıyordu :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
jessicanın güzelliği sadece beden ve fizik güzelliği değil onun karanlık ruhuna hayranım ben o ruh ki kadına ayrı bir karizma katıyor :)
@Çiğdem- le birlikte jessicaya aşıktık zaten hogatham bile ecünnü mecünnü demeden jessicaya övgüler yağdırıyordu :)
Son sezonu sapıtmışlardı erkek kadın kimi bulursalar şey yapıyorlardı :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Son sezonu sapıtmışlardı erkek kadın kimi bulursalar şey yapıyorlardı :A :A :A
olsun ama jessicanın öyle sapkınlıkları yoktu yanındaki elemanlar bozuktu kız napsın :)

neyse ben çıkıyorum sana cicli bicili boncuklu moncuklu geceler hogatha :))