Netflix Dizisi Marvel's Iron Fist İptal Edildi!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
361865.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Bazı Marvel karakterlerinin serilerinin Netflix'te beklenen etkiyi yaratamadığı söyleniyordu, bu söylentiler doğru çıktı ve ilk iptal edilen seri Marvel's Iron Fist oldu.

2 sezon boyunca yayınlanan dizi, beklenen ilgiyi göremedi ve Netflix tarafından iptal edildi.

Dizinin iptal edildiğini açıklayan iki şirket "İki sezonu da izleyen hayranlara minnettarız" ifadelerini kullandı.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Netflix’in en kötü dizisiydi. Hak etti

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Dün haberini gördüm de konusunu açmaya üşendim. Yazık olmuş, 3 sezonu görüp öyle bitseydi bari.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere in favori süper herifiydi :eek::eek::eek:

Destere ile Serhat kapışacak gibi:A

Bu adamın sonu ne olmuştu patlamada ölmüşdü galiba :A

bu dizi sayesinde diğer marvel dizilerine bulaşmıştım ama bu dizi ilk sezonun ilk dört bölümünde çok iyiydi sonrası vasatlaştı zaten o yüzden bitmesine üzülmedim ikinci sezonunuda izlemeyi düşünmüyorum :)
marvel serilerinde bana jessica jones yeterde artar bile ona son vermesinler diğerleri gereksiz :)
haa birde daradevilde karen vardı onuda kaybetmek istemem :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu dizi sayesinde diğer marvel dizilerine bulaşmıştım ama bu dizi ilk sezonun ilk dört bölümünde çok iyiydi sonrası vasatlaştı zaten o yüzden bitmesine üzülmedim ikinci sezonunuda izlemeyi düşünmüyorum :)
marvel serilerinde bana jessica jones yeterde artar bile ona son vermesinler diğerleri gereksiz :)
haa birde daradevilde karen vardı onuda kaybetmek istemem :)
Ortak dizileri var bunların orada oynamaya devam eder işte :A :A :A @xemrexxx