Netflix Dizisi Marvel's Iron Fist İptal Edildi!

f10caner

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Gerçekten kötü dizi. İlk 10 dakikada kapattım.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
bu dizi sayesinde diğer marvel dizilerine bulaşmıştım ama bu dizi ilk sezonun ilk dört bölümünde çok iyiydi sonrası vasatlaştı zaten o yüzden bitmesine üzülmedim ikinci sezonunuda izlemeyi düşünmüyorum :)
marvel serilerinde bana jessica jones yeterde artar bile ona son vermesinler diğerleri gereksiz :)
haa birde daradevilde karen vardı onuda kaybetmek istemem :)
Ben de Marvel serilerinden Daredevil, Luke Cage, Gotham’ın ilk bölümlerini izleyip bıraktım benlik değil. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
@destere in favori süper herifiydi :eek::eek::eek:

bu dizi sayesinde diğer marvel dizilerine bulaşmıştım ama bu dizi ilk sezonun ilk dört bölümünde çok iyiydi sonrası vasatlaştı zaten o yüzden bitmesine üzülmedim ikinci sezonunuda izlemeyi düşünmüyorum :)
marvel serilerinde bana jessica jones yeterde artar bile ona son vermesinler diğerleri gereksiz :)
haa birde daradevilde karen vardı onuda kaybetmek istemem :)
Dizi, Disney'in kendi kuracağı platformda devam edecekmiş diye duydum. :A Yani hakları zaten disney'e aitti. Zamanında da Netfix'e satmıştı. Beklenen etkiyi veremeyince tekrar geri verdiler. :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizi, Disney'in kendi kuracağı platformda devam edecekmiş diye duydum. :A Yani hakları zaten disney'e aitti. Zamanında da Netfix'e satmıştı. Beklenen etkiyi veremeyince tekrar geri verdiler. :X
disneyde milyonlarca senaryo var raflarda önemli olan onları yayınlayacaklarmı :) gerçi yayaınlasalarda izlenmez başlangıcı iyi sonu kötü olmuştu dizinin :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tutulmayan diziyi tekrar yayınlamak bilmiyorum Disney napar acaba. :A
Senin beğeneceğin işte bu kadarmış gördük. :A @Çiğdem-
ben ilk beş altı bölümünü çok sevmiştim oğlan gizemli bir çıkış yapmıştı ilk bölümler sonra işi karateye dökünce döküldü dizi :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
oğlana baktım tam @serhatt lıkmış benlik değilmiş vazgeçtim izlemekten :) direk soluğu jessica jones un kollarında aldım :)
fin-jones-5-things-to-know-ftr.jpg