MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Sonuçları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Hayırdır:pala:

Geri alıyorum ama orada turboşona oy ver demişsin. Hakettin.:))
Menes diyorya Gökhan ustalar arasinda haketmiyor
ozaman bende diyorumki aynisi Ari icinde gecerli.
benim gözumde Neset Ferdi Cem finali hakediyordu.
ve sana 100 kere dedim zaten Ariana degil sen hakediyorsun diye
bunu hep belirttim zaten

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
dediğine katılmıyorum neşet ertaş a ne kadar saygı duysakta bu tarz yarışmalarda yarışmamalı çünkü eserlerinin bir çoğu türk halk müziğine giriyor türk halk müziği popla aynı yerde olamaz onun için farklı bir yarışma düzenlenir zaten nasıl karadeniz müzikleri diye ayrı bir yarışma yapılıyorsa türk halk müziğinede ayrı bir yarışma yapılır böyle araya neşet ertaş girince elmalarla armutlar aynı kefede garip duruyor ? :)
Senin menesin dedi ama ustalar arasinda olmadi diye.
sen önce onla görus

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati o olmamisla sansini teptin sen.
en sevmedigim seydir o .
Ikna kabiliyetini görmus olduk

Ariana 10 yaşından beri piyasada olan biri. Kendi çektiği coverlar ile kendi yolunu kendi çizmiş biri. Küçük yaşına rağmen hem ünlü olmayı bilmiş hem ünlü olmayı kaldırmış biri hemde şarkılarıni kendi yazıp okuyor. Eğer yaşı küçük diye küçümsenirse tepki veririm. Zaten bana puan vermeyeceğin açık orada geyik yaptığımız ortada..

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Menes diyorya Gökhan ustalar arasinda haketmiyor
ozaman bende diyorumki aynisi Ari icinde gecerli.
benim gözumde Neset Ferdi Cem finali hakediyordu.
ve sana 100 kere dedim zaten Ariana degil sen hakediyorsun diye
bunu hep belirttim zaten

Tamam ben olmamış geri alıyorum o zaman çünkü olayın geçmişini bilmiyordum direk Ariana haketmedi diye okuyunca sistem gitti. Olay çözüldü tamam.:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Ariana 10 yaşından beri piyasada olan biri. Kendi çektiği coverlar ile kendi yolunu kendi çizmiş biri. Küçük yaşına rağmen hem ünlü olmayı bilmiş hem ünlü olmayı kaldırmış biri hemde şarkılarıni kendi yazıp okuyor. Eğer yaşı küçük diye küçümsenirse tepki veririm. Zaten bana puan vermeyeceğin açık orada geyik yaptığımız ortada..
kucuk diye kucumseme yok.
neyse tartismayada gerek yok.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zaten oyunu bana vermezsin sen, boşuna yorduk kendimizi :A

yok boşuna yormadında hafızamı yokladın :) bende fil hafızası var benim mesajlara atılan ters pandikleri kırk yıl geçsede unutmam ki senin mesajıma attığın ters pandik hala sıcaklığını koruyor :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çiğdem yalnız şunu bilsin. Final konusuna uğramam ve oyları başka konulardan toplarım bunu sa söylim.:A

Arada 20 puan fark var neyi mağdur.:A
Zaten oyları başka konulardan topluyon, görüyoruz. :F

Güya finale çıkmak yetecekti sana, şimdi gelmiş fark bahanesiyle karşımıza çıkıyorsun. ss Zaten finale çıktığında benim farkla önde olacağımı biliyordun.

yok boşuna yormadında hafızamı yokladın :) bende fil hafızası var benim mesajlara atılan ters pandikleri kırk yıl geçsede unutmam ki senin mesajıma attığın ters pandik hala sıcaklığını koruyor :)
Güzel verdiğinde harikaları da attık ama, kötü puanına haksızlık yapamazdım üzgünüm :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Güya finale çıkmak yetecekti sana, şimdi gelmiş fark bahanesiyle karşımıza çıkıyorsun. ss Zaten finale çıktığında benim farkla önde olacağımı biliyordun.

Demek fark ediliyorum.:F

Her şey adım adım olacak kanka.:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@denizz19 Allah seni napmasın göre göre o mesajı mı gördüm Sıla ilk sezon Rihanna'yı perişan etti demiştim halbuki. ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Güzel verdiğinde harikaları da attık ama, kötü puanına haksızlık yapamazdım üzgünüm :A
ben bana küfredenede harika atıyorum aynı şeyi karşıdanda beklerim :))

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 Allah seni napmasın göre göre o mesajı mı gördüm Sıla ilk sezon Rihanna'yı perişan etti demiştim halbuki. ss
Sırayla bakıyordum da onu ilk gördüm :A

Yarışmandan çekilirim bana destek olmazsan.:A
Bu direk bana köstek ol manası taşıyor şantaj yaptığın İçin - puanı kaptın şimdiden toparla pirincin taşını :A

Yalnız aramızdaki fark şu ki sen kavga etmekten haz alıyorsun ben ciddileşirsem hiç güzel şeyler olmaz :D
Onun dilinden ben anlarım :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Önce vaatleri görmeliyim :A
vaatlere kanma hiçbiri yerine getirilmiyor :) @sokak sanati yarışma başlarken ariana finale çıksın seni bir geceliğine arianayla lüks bir otelde ağırlayacaklar demişti sence sözünü tutarmı tutmaz ? ama kanmış gibi yaptık hep bu arina sevgimizden yoksa kanacak kadar salak değildim bende :)