MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Sonuçları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
Gökhan Türkmen son yıllarda bu ülkenin yetiştirdiği en kaliteli sanatçılardandır, çekemeyenler anten taksın :A
benim o yorum gözluk haketmiyorduki? yani senin gözlukler baska manada diye söyluyorum biliyorsun.
galiba anlamadin neyden söz ettigimi neyse ama uygulayacagini dusunuyorum yinede

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yukarda Umut Çiğdem dilediğini yapsın demiş yani sen oyunu bana at, o halkın hepsini etkileyecekmiş :A

Çiğdem yalnız şunu bilsin. Final konusuna uğramam ve oyları başka konulardan toplarım bunu sa söylim.:A

@Bully beni işaret ederek mağdurum diye diye milletin oylarını topluyor resmen duygu sömürüsü yapıyor :)

bu hafta türbüşonu destekleyeyim bu taktiği @sokak sanati uygulasın belki dikiş tutturabilir :)

Arada 20 puan fark var neyi mağdur.:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bana ve bir çok kaliteden anlayan, sanattan anlayan insana göre değil ama. :A Hele bu kadar usta isimlerin olduğu bir yarışmada objektif bakınca finalde olması komik geliyor. :A
Kaliteden anlayan insanlar Gökhan Türkmen'i sever zaten, senin kaliteli anlayışın değişikse biz napalım :A

Ustalarsa napalım yani demek ki sahipleri kötü strateji yapmış ve elenmişler :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
Bana ve bir çok kaliteden anlayan, sanattan anlayan insana göre değil ama. :A Hele bu kadar usta isimlerin olduğu bir yarışmada objektif bakınca finalde olması komik geliyor. :A
Okadar usta arasinda Arinin finalde olmasi mantiklimi peki ? :D
yoksa bende isterdim Neset Ertas, Ferdi tayfur, Cem Karaca olsun finalde

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
la @destere duygusaldır sen niye olmamış atıyorsun adamın mesajına. :A Neyse çözeriz onu bakma bu lafına o ne yapması gerektiğini bilir. :A
aynen ben ters pandiklere gözlüklere gelemem:) her ters pandiğin kırk yıl kötü hatrı vardır bende ve puanlama yaparkende ona göre pandiklerim :))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully beni işaret ederek mağdurum diye diye milletin oylarını topluyor resmen duygu sömürüsü yapıyor :)

bu hafta türbüşonu destekleyeyim bu taktiği @sokak sanati uygulasın belki dikiş tutturabilir :)
Çok ayıp arkadaş sana ters pandik atmış, ben sana yaptım hiç öyle bir şey bugüne kadar :A Sırf bu yüzden finalde oyunu bana verirsin umarım. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Okadar usta arasinda Arinin finalde olmasi mantiklimi peki ? :D
yoksa bende isterdim Neset Ertas, Ferdi tayfur, Cem Karaca olsun finalde

dediğine katılmıyorum neşet ertaş a ne kadar saygı duysakta bu tarz yarışmalarda yarışmamalı çünkü eserlerinin bir çoğu türk halk müziğine giriyor türk halk müziği popla aynı yerde olamaz onun için farklı bir yarışma düzenlenir zaten nasıl karadeniz müzikleri diye ayrı bir yarışma yapılıyorsa türk halk müziğinede ayrı bir yarışma yapılır böyle araya neşet ertaş girince elmalarla armutlar aynı kefede garip duruyor ? :)