MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
karsilikli agizdan cikan sözlerimiz var. Ben sözumu yerine kesinlikle getirecem bilirsin.
umarim sen kendininkini unutmazsin (suan hatirlamiyorda olabilirsin) cok pis tripimi yersin ama öyle böyle degil. gelmis gecmis en buyuk tripi atacagim Cumadan sonra egerki söyledigin seyi uygulamazsan. unutmussanda sorma cunku demem

Finalde bendesin dimi.:Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
İşte orada gaflete geldik.:A

Bende şampiyonluğun değeri artsın diye uğraşıyorum.:A
Eğer Cidden sana verirse oyunu beni kimse durduramaz. Sınacı ekip bende zaten Ahmet mayıs kralı Billy efe eskici ozmoturk derken dosimosi ve deniz dahil herkesi kapabilirim biliyorsun bu potansiyel var.:A
zaten benim bazi isteklerim olacak oylama öncesi :A ben son gune birakacagim bukez.
artik ikna yetenegini kullan kullanabildigin kadar :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İşte orada gaflete geldik.:A

Bende şampiyonluğun değeri artsın diye uğraşıyorum.:A
Eğer Cidden sana verirse oyunu beni kimse durduramaz. Sınacı ekip bende zaten Ahmet mayıs kralı Billy efe eskici ozmoturk derken dosimosi ve deniz dahil herkesi kapabilirim biliyorsun bu potansiyel var.:A
Sonuçta oldu, Sıla seni perişan etti, bir kez daha aynı durum olablir :A Halk sürekli birinci yaptı beni, o final puanlarını boşuna toplamadık yani :D

Valla ben şampiyon olayım da değeri umrumda değil, fark yersen sana da tek bir laf etmem fark yedin diye merak etme :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sonuçta oldu, Sıla seni perişan etti, bir kez daha aynı durum olablir :A Halk sürekli birinci yaptı beni, o final puanlarını boşuna toplamadık yani :D

Valla ben şampiyon olayım da değeri umrumda değil, fark yersen sana da tek bir laf etmem fark yedin diye merak etme :A

Yok valla fark yersem çok başıma kakılıyor ben o farkı kapatırım. Çiğdem dilediğini yapsın.:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kan dondurucu juri kadrosu kurmuşsunuz ne yapsak yetmiyor. :A Zaten gerçek sanattan anlayanlar o kadar ustanın arasından finale Gökhan Türkmen'in çıktığını görünce titremeye başlar kanı çekilir. :A
Gökhan Türkmen son yıllarda bu ülkenin yetiştirdiği en kaliteli sanatçılardandır, çekemeyenler anten taksın :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gökhan Türkmen son yıllarda bu ülkenin yetiştirdiği en kaliteli sanatçılardandır, çekemeyenler anten taksın :A
Bana ve bir çok kaliteden anlayan, sanattan anlayan insana göre değil ama. :A Hele bu kadar usta isimlerin olduğu bir yarışmada objektif bakınca finalde olması komik geliyor. :A