9.Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Çok beğendim güzeldi. :Z

Oy: 2 25.0%
  • Yer yer sıkılsam da güzel bir bölümdü. :)

Oy: 4 50.0%
  • Ehh işte. :/

Oy: 1 12.5%
  • Kötü bir bölümdü.:(

Oy: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İyide Turhan, Kösem'i öldürürken 23 yaşındaymış. O resim nerden baksan 35 yaştan fazla gösteriyor onu bakma yani. :D Benim dediğim kız gelse diyeceğim ama olmaz.

hammaddesi sağlam olanın yıllar geçsede tilkiye dönüşme şansı yoktur :))

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
tilki suratlı dedimde serenay sarıkayayı çağrıştırdı bir an @xemrexxx @Almila @Harunnn60 @Çiğdem- sizcede nasıl olur? güzel olmazmı yakışır bence turhan sutan rolüne:)
Güzel olur ama Turhan Sultan ne kadar önemli bir isimde olsa dizide mutlaka 2.kadın olur. Serenay da hazır uçuşa geçmişken gelmez bence.

hammaddesi sağlam olanın yıllar geçsede tilkiye dönüşme şansı yoktur :))
Turhan Sultan'ın güzel ve akıllı olduğunu düşünüyorum. Yoksa Deli İbrahimi çabuk etkileyemez sonra Kösem'i alt edemezdi. :D Rus'muş birde @xemrexxx :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Güzel olur ama Turhan Sultan ne kadar önemli bir isimde olsa dizide mutlaka 2.kadın olur. Serenay da hazır uçuşa geçmişken gelmez bence.

Turhan Sultan'ın güzel ve akıllı olduğunu düşünüyorum. Yoksa Deli İbrahimi çabuk etkileyemez sonra Kösem'i alt edemezdi. :D Rus'muş birde @xemrexxx :A

ismi üstünde deli ibrahim akıllı bişey olsa etkilemezde deli adama kadın diye yastık verseler ömür boyu yastığa çalışırdı öyle birinden akıllı hareket beklenmezki zaten :) hanı desen zeki kadınmış anlarımda güzellikle etkilememiştir bizim boncukluyu ? :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ismi üstünde deli ibrahim akıllı bişey olsa etkilemezde deli adama kadın diye yastık verseler ömür boyu yastığa çalışırdı öyle birinden akıllı hareket beklenmezki zaten :) hanı desen zeki kadınmış anlarımda güzellikle etkilememiştir bizim boncukluyu ? :)
O resim temsili yahu. :D Ona bakarsan Kösem için de en çok bu resim kullanılıyor. :D
31441786_122683875824.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,658
Puanı
1,061
Hahahah :F Meryem daha Hürrem'i taşıyamadı tükendi gitti Kösem'i nasıl taşısın :X @xemrexxx

Neyse ben kaçar. 17 sayfalık mükemmel bir sohbet oldu. Yarın reyting sonuçlarında görüşmek üzere herkese iyi geceler :)

tilki suratlı dedimde serenay sarıkayayı çağrıştırdı bir an @xemrexxx @Almila @Harunnn60 @Çiğdem- sizcede nasıl olur? güzel olmazmı yakışır bence turhan sutan rolüne:)

herkes etiketlemiş maşallah neyse bnm en merak ettiğim cinci hoca 1. ibrahim kadınlara ilgi duymayınca kösem bu adamı çağırıyor sonra adam napıyorsa ibrahim otomatik makine gibi çocuk yapıyor :F aman @Çiğdem- duymasın topik oğlanları iyileştirmek için kullanır adamı :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
herkes etiketlemiş maşallah neyse bnm en merak ettiğim cinci hoca 1. ibrahim kadınlara ilgi duymayınca kösem bu adamı çağırıyor sonra adam napıyorsa ibrahim otomatik makine gibi çocuk yapıyor :F aman @Çiğdem- duymasın topik oğlanları iyileştirmek için kullanır adamı :F
Kim olur acaba. :D Off o değilde şimdi Kösem karşıtları bu olayada el atarlar. Yok osmanlı da büyü mü varı muska mı vardı diye.ss :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,658
Puanı
1,061
Kim olur acaba. :D Off o değilde şimdi Kösem karşıtları bu olayada el atarlar. Yok osmanlı da büyü mü varı muska mı vardı diye.ss :(
en renkli karakterlerden biri olur bence:A zaten adam iboşu tedavi ettikten 6 yıl sonra ölüyor :A zaten ibrahimin aynı yıl 3 erkek çocuğu olmuş cinci hoca bu işi biliyor :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
en renkli karakterlerden biri olur bence:A zaten adam iboşu tedavi ettikten 6 yıl sonra ölüyor :A zaten ibrahimin aynı yıl 3 erkek çocuğu olmuş cinci hoca bu işi biliyor :F
Ahaha biliyorum sonra İbrahim bir açlıyormuş durduramıyorlarmış. :F Haremde nüfus sorunları baş göstermiş.:D
Bu adam mı istemiş bilmiyorum ama bir şişko kadın istemiş halvet için. Tövbe yarabbim. Saray dışından şişman kadın aramışlar halvet için. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,658
Puanı
1,061
Ahaha biliyorum sonra İbrahim bir açlıyormuş durduramıyorlarmış. :F Haremde nüfus sorunları baş göstermiş.:D
Bu adam mı istemiş bilmiyorum ama bir şişko kadın istemiş halvet için. Tövbe yarabbim. Saray dışından şişman kadın aramışlar halvet için. :F
işte cinci hocanın ilmi :F bence dizi yapılması gereken dönem safiyenin dönemiydi :D kocası 3.murad 135 çocuk yapmış konu sıkıntısı da olmazdı her bölüm 1 çocuk :F safiş o ka rakibin arasından çocuğunu nasıl tahta çıkarmış görsek iyi olurdu :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
işte cinci hocanın ilmi :F bence dizi yapılması gereken dönem safiyenin dönemiydi :D kocası 3.murad 135 çocuk yapmış konu sıkıntısı da olmazdı her bölüm 1 çocuk :F safiş o ka rakibin arasından çocuğunu nasıl tahta çıkarmış görsek iyi olurdu :D
Safiye ile Nurbanu ile çekişmeleri varmış. Hatta Nurbanunun kızları da Safiye ile uğraşmış. :D Okuduğuma göre Yılmaz Şahin, Safiye'nin hikayesini Hürrem'e uyarlamış. :D Bende açıkçası Hürrem'in dizide ki gibi o kadar ezildiğini düşünmüyorum. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,658
Puanı
1,061
Safiye ile Nurbanu ile çekişmeleri varmış. Hatta Nurbanunun kızları da Safiye ile uğraşmış. :D Okuduğuma göre Yılmaz Şahin, Safiye'nin hikayesini Hürrem'e uyarlamış. :D Bende açıkçası Hürrem'in dizide ki gibi o kadar ezildiğini düşünmüyorum. :D
ah ah dün sıkıldım rahetli meral okayın katıldığı tarihin arka odası progrmaını izledim kadın o ka çalışmış haklit ergençe 1.5 yıl çnceden anlaşmış o sürede jhalit ergenç sülo ile ilgili ne ka metimn varsa yalamış yutmuş aynı şekilde neboşla selma ergeç de 1.5 yıl bir iş kabul etmeden bu role hazırlanmış şimdi köseme bakıyor insan başrolü 5 ay kala belli oldu ondan sonra beroş tatile los angelesa gitti.ss nereden nereye.ss

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kadınsı olmayan rollerde oldukça iyi bence neyse dizinin yorum konusuna bekleriz:A
Eşkıya olmasa Murat Yıldırım için izleyebilirdim. Asi ve Suskunlar'dan dolayı büyük bir hatrı var. Kenan'dan sonra en sevdiğim erkek oyuncuların başında yer alıyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,658
Puanı
1,061
Eşkıya olmasa Murat Yıldırım için izleyebilirdim. Asi ve Suskunlar'dan dolayı büyük bir hatrı var. Kenan'dan sonra en sevdiğim erkek oyuncuların başında yer alıyor.
elemi kederi geçelim bence zamanında destere-forumdash-sen-harun-sokak totoşu-deniz hepiniz için meryem en sevdiğiniz 2.kadın oyuncuydu tek tek söylediniz:A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
elemi kederi geçelim bence zamanında destere-forumdash-sen-harun-sokak totoşu-deniz hepiniz için meryem en sevdiğiniz 2.kadın oyuncuydu tek tek söylediniz:A
Ona bakarsan sen de Binbir Gece'den beri Bergüzar'ı sevdiğini söylüyorsun ama Karadayı için ettiğin elem kederler ortada. :)