9.Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Çok beğendim güzeldi. :Z

Oy: 2 25.0%
  • Yer yer sıkılsam da güzel bir bölümdü. :)

Oy: 4 50.0%
  • Ehh işte. :/

Oy: 1 12.5%
  • Kötü bir bölümdü.:(

Oy: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
289zYd.jpg

Türkiye'nin en büyük starı Beren Saat'in Mahpeyker Kösem Sultan karakterini canlandırdığı Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam özeti ile berabet saat 20:00'da Star TV'de.

Yeni bölüm ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

9.Bölüm Fragmanı İçin Tıkla
9.Bölüm Özeti ve Fotoğrafları İçin Tıkla
L1n5oV.jpg

@destere @Çiğdem- @xemrexxx @vadikızı @cookies @Bully @sokak sanati @GunesinOglu @ozgur2113

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
neyse zaten biz görevimizi yaptık gecenin kraliçesi haftanın en hittirik konusu oldu bu akşam vadi yorum konusunda tayyip amcanın torunlarından robert downey juniora kadar pek çok konu konuşulacaktır:D
Hahahahah :F

Aman şimdi bir şey derdim de ceza alırsam yorum yapamam falan :F Kendi hallerine bırak :X

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
neyse sence bize krşı gelen hatuncuk babasını kurtarabilecek mi:D
Hahahaha aynı anda başlamışız :F Ben twitter dan kopya çektim ama olsun :X

Başlarda kendini zeki zannederek başka yollarla kurtulmaya çalışsada Safişimin zekasının karşısında kim durabilmiş ? Elinde panzehir ile gidecek ama yetişemeyecek :X

Ayy bi zahmet artık Kösem'i de zalim yapsınlar kadın kendi evlatlarına kıyıyor hala melek gösterilme peşinde. Masumiyet bitsin artık Yılmaz Şahin :kizgin::mad:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
Hahahaha aynı anda başlamışız :F Ben twitter dan kopya çektim ama olsun :X

Başlarda kendini zeki zannederek başka yollarla kurtulmaya çalışsada Safişimin zekasının karşısında kim durabilmiş ? Elinde panzehir ile gidecek ama yetişemeyecek :X

Ayy bi zahmet artık Kösem'i de zalim yapsınlar kadın kendi evlatlarına kıyıyor hala melek gösterilme peşinde. Masumiyet bitsin artık Yılmaz Şahin :kizgin::mad:
yılmaz şahin totoşuna belli olmaz sanırım giray kardeşleri kahramana yapacak.ss

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
yılmaz şahin totoşuna belli olmaz sanırım giray kardeşleri kahramana yapacak.ss
Doğru söylüyorsun valla ona belli olmaz herkesi memnun edeyim derken eline yüzüne bulaştırdı herşeyi. Baştan düşünseydin ya bunları :bağır:

Onu bunu bilmem Handan biran önce ölsün haremin yönetimi Safiye'ye geçsin. Çok gereksiz gelmeye başladı Handan sahneleri Tülin Özen de olmasa çekilmez :T:

@xemrexxx @Harunnn60

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
Doğru söylüyorsun valla ona belli olmaz herkesi memnun edeyim derken eline yüzüne bulaştırdı herşeyi. Baştan düşünseydin ya bunları :bağır:

Onu bunu bilmem Handan biran önce ölsün haremin yönetimi Safiye'ye geçsin. Çok gereksiz gelmeye başladı Handan sahneleri Tülin Özen de olmasa çekilmez :T:

@xemrexxx @Harunnn60
handan ve derviş 13.bölüm gibi mefta inşallah kuyucu murat paşayı bekliyoruz şöyle ünlü bir oyuncu olur umarım :D

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
handan ve derviş 13.bölüm gibi mefta inşallah kuyucu murat paşayı bekliyoruz şöyle ünlü bir oyuncu olur umarım :D
Handan'ı 10-11 gibi yollasak Dervişi birkaç bölüm Safişin yanında görmek isteriz :bhr:

Umarım ya Timurcuğum MY ile 7 nesline yetecek parayı kazandın biraz daha MY Kösem için harcar umarım ):: Yarında reytingler kötü gelirse intihar ederim kalite yoksunu izleyici yüzünden reyting korkusuyla rahat rahat izleyemiyoruz bile:ppp:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
Handan'ı 10-11 gibi yollasak Dervişi birkaç bölüm Safişin yanında görmek isteriz :bhr:

Umarım ya Timurcuğum MY ile 7 nesline yetecek parayı kazandın biraz daha MY Kösem için harcar umarım ):: Yarında reytingler kötü gelirse intihar ederim kalite yoksunu izleyici yüzünden reyting korkusuyla rahat rahat izleyemiyoruz bile:ppp:
handan 1605 te derviş 1606 da ölüyor :D bu bölüm 1604 kasım ayında olucaz:D