9.Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Çok beğendim güzeldi. :Z

Oy: 2 25.0%
  • Yer yer sıkılsam da güzel bir bölümdü. :)

Oy: 4 50.0%
  • Ehh işte. :/

Oy: 1 12.5%
  • Kötü bir bölümdü.:(

Oy: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Tuba olursa asla desteklemem Tuba dışında herkes kabulümüz :F

Ben Hazal Kaya yada Aslı Enver olabilir diye düşünüyorum :bhr:
kösemin bülbül üzerindeki etkisi ile berenin @destere üzrindeki etkisi ayn ı bence bülbül de destere de harekete geçmek için bir işaret bekliyor anında berenin dizinin dibinde otururlar:A

dizideki en büyük saçmalık bu hadi 1-2 şehzadesi olsa neyse bu ne böyle kösem herkese posta koyuyor hürrem bile 30 lu bölümlerde başladı bu tarz laf atmalara:D

turhan sultan geldiğinde beroş olmaz:D
önce dizden başlarız işe :)) sonra devamı gelir artık :)
Bu kızı tekrardan ikna etseler keşke. :(
5004645317_d5c02cbb0f_b.jpg

_GLN0522.jpg

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

kösem döneminde senin hürrem öleli 200 yıl olmuş hala torununun torununun eşine rakip görüyorsun kadını :) bırak rahat uyusun kemiklerini sızlatma kadının:)

ince suratlı tilkiye benzer bişey lazımki orjinaline az buçuk benzesin :) senin gösterdiğin kadın tombiş yanaklı insanın soyası geliyor biz itici tipler seçmeye çalışıyoruz sen sempatik bişey buluyorsun ? :))

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
kösem döneminde senin hürrem öleli 200 yıl olmuş hala torununun torununun eşine rakip görüyorsun kadını :) bırak rahat uyusun kemiklerini sızlatma kadının:)
Hahahah :F Meryem daha Hürrem'i taşıyamadı tükendi gitti Kösem'i nasıl taşısın :X @xemrexxx

Neyse ben kaçar. 17 sayfalık mükemmel bir sohbet oldu. Yarın reyting sonuçlarında görüşmek üzere herkese iyi geceler :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

ince suratlı tilkiye benzer bişey lazımki orjinaline az buçuk benzesin :) senin gösterdiğin kadın tombiş yanaklı insanın soyası geliyor biz itici tipler seçmeye çalışıyoruz sen sempatik bişey buluyorsun ? :))
İyide Turhan, Kösem'i öldürürken 23 yaşındaymış. O resim nerden baksan 35 yaştan fazla gösteriyor onu bakma yani. :D Benim dediğim kız gelse diyeceğim ama olmaz.

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
İyide Turhan, Kösem'i öldürürken 23 yaşındaymış. O resim nerden baksan 35 yaştan fazla gösteriyor onu bakma yani. :D Benim dediğim kız gelse diyeceğim ama olmaz.
Ama Kösem ve Turhan'ın 3-4 yıllık bir savaşı var son sezonun 2. yarısı bu savaşa harcanacağı için oyuncu seçimi çok önemli :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahahah :F Meryem daha Hürrem'i taşıyamadı tükendi gitti Kösem'i nasıl taşısın :X @xemrexxx

Neyse ben kaçar. 17 sayfalık mükemmel bir sohbet oldu. Yarın reyting sonuçlarında görüşmek üzere herkese iyi geceler :)

özletme kendini sık sık yani on yılda bir tekrar uğra mutlaka :))