Merhaba arkadaşlar.. :)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Hoşgeldin. :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ben gerekirse bazı kişilere oyun oynarım.
Zaten kendim oyuncu olmak istiyorum. Bir ajansım da vardı. Ama ajansla bağımı kopardım.
Gerektiği kişilere oynamalısın kardeşim,bazıları hakediyor ama kimseye de durduk yere bulaşma derim , ayrıca neden bağlarını ayırdın devam etseydin belki birşeyler olabilirdi bu arada ben 3.üniversite olarak radyo sinema ve televizyonculuk okumayı düşünüyorum bakalım ne olacak :-)

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Gerektiği kişilere oynamalısın kardeşim,bazıları hakediyor ama kimseye de durduk yere bulaşma derim , ayrıca neden bağlarını ayırdın devam etseydin belki birşeyler olabilirdi bu arada ben 3.üniversite olarak radyo sinema ve televizyonculuk okumayı düşünüyorum bakalım ne olacak :-)
Durup dururken de oyun oynamam zaten. Hakederse oynarım tabii ki.
Ajansı pek beğenmedim. Bu aralar düşndüğüm başka bi ajans var. Ona başvurmayı düşünüyorum.
Umarm başarılı olursun :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Durup dururken de oyun oynamam zaten. Hakederse oynarım tabii ki.
Ajansı pek beğenmedim. Bu aralar düşndüğüm başka bi ajans var. Ona başvurmayı düşünüyorum.
Umarm başarılı olursun :D
Teşekkürler ))

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205