Merhaba arkadaşlar.. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kime ayak uydurursan kimin suyuna gidersen ,o gruba dahil oluyon )) Kimileri ortak bir dizi izliyor oluyor sana grup,kimileri bir ünlüyü seviyor oluyor sana bir grup ,neyse ben başka birşey demiyeyim yolun açık olsun ,hayırlı kişilerle tanışabilmen dileklerimle...Zamanla çözersin herşeyi...

İlk cümlen haricinde geri kalanını paketliyip kargoya verirsek tamamdır ))
hepside doğru bence sen yine hassas dönemindesin galiba :-):-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olabilirde olmayabilirde bence tek sorun forumda burnunu büyütenlerde ;)
biliyorsun yeni üye olduğum dönemde en çok çeken bendim galiba 4 y sürdü belirli sıkıntılarım ama şimdi çok rahatım yanı yeni üyeler bir süre sıkıntı çekiyor malesef ama diğerleri seni tamamen tanıyınca bu sıkıntı ortadan kayboluyor ben iyiki sabır etmişim diyorum :-):-)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
biliyorsun yeni üye olduğum dönemde en çok çeken bendim galiba 4 y sürdü belirli sıkıntılarım ama şimdi çok rahatım yanı yeni üyeler bir süre sıkıntı çekiyor malesef ama diğerleri seni tamamen tanıyınca bu sıkıntı ortadan kayboluyor ben iyiki sabır etmişim diyorum :-):-)
Pardon ,sen sabır ettinde biz ne ettik :D

Evet haklıısn sen baya baya çekmiştin ama atlattın, ne bileyimben atlamadım bir türlü burada yuvarlanıp çürüyoruz işte...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Hoşgeldin foruma adaşım. :D
1-2 haftadır yorumlarınla görüyorum seni forumda umuyorum kısa sürede favori üye olup konu açarsın. :)
@Bully benide foruma kaynaştıran bir isim saolsun. :) :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pardon ,sen sabır ettinde biz ne ettik :D

Evet haklıısn sen baya baya çekmiştin ama atlattın, ne bileyimben atlamadım bir türlü burada yuvarlanıp çürüyoruz işte...
sende atlattın bence ayoll herkes çığlıks enaryona bayıla bayıla oluyor sen durduk yere bitirmek istiyorsun sonra forudma çoğu kişi seni seviyor ilgisiz kalıyorum diye sıkıntı yapıyorsun kendine yanı bence kendi kendine braz sıkıyorsun kendini :-):-):-)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
sende atlattın bence ayoll herkes çığlıks enaryona bayıla bayıla oluyor sen durduk yere bitirmek istiyorsun sonra forudma çoğu kişi seni seviyor ilgisiz kalıyorum diye sıkıntı yapıyorsun kendine yanı bence kendi kendine braz sıkıyorsun kendini :-):-):-)
Haa dur bir dakika orda ,İlgisizlikle tamamen alakası yok bu durumun ,tamam sevdiğim kişiler var forumda ama inan sevmediklerim kat be kat fazla... hayır herkesin yorumu kendine ama birileri gerçekten kendini forumda birşey zannediyor ,yorum yazdıklarında bile bariz belli oluyor herşey..