Merhaba arkadaşlar.. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haa dur bir dakika orda ,İlgisizlikle tamamen alakası yok bu durumun ,tamam sevdiğim kişiler var forumda ama inan sevmediklerim kat be kat fazla... hayır herkesin yorumu kendine ama birileri gerçekten kendini forumda birşey zannediyor ,yorum yazdıklarında bile bariz belli oluyor herşey..
biliyorum en çok çeken benim zaten bazı kişilerden ama baktım beni sevenler daha çok oyüzden beni sevenler için o sevmeyen az olan topluluğa hiç kafayı takmıyorum artık cnm seninlede nlaşamayan kişiler elbet vardır ama sevenin daha çok bence sende sevenlerine kulak ver ;););)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Haha aynen. :F

@gözlemci seni Yakamoz-Asi'ye yönlendirelim o zaman problem çözmekte, tavsiye vermekte insanın içini rahatlatmakta üstüne yoktur. :D

Adam cidden psikolog. :D
Benim derdim çözülecek tarzdan değil :)
Gerçek hayatta bir ton kişiyle uğraşıyorum bağrış çağrış ,birde buraya gel aynı selereotipler burada da var ...

Yakmam kolay kolay :A

biliyorum en çok çeken benim zaten bazı kişilerden ama baktım beni sevenler daha çok oyüzden beni sevenler için o sevmeyen az olan topluluğa hiç kafayı takmıyorum artık cnm seninlede nlaşamayan kişiler elbet vardır ama sevenin daha çok bence sende sevenlerine kulak ver ;););)
Benim bir kulağım zaten hep onlarda ... Tabiki de çekemeyenlere inat kalıcam lakin bayıyorlar artık, Neyse bu böyle devam eder orta yolu bulup dağılalım ;) Gülü seven dikenine katlanır...

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
:hosgeldin: senin yaşıtların var forumda uyum sorunu yaşamazsın zaten yaşın hiçte önemi yok
herkes birbiriyle kolayca kaynaşabiliyor bu forumda kalıcı ol yeter bence ;););)
Şimdiden size uyum sağladım zaten sorun yok :)

Hoşbulduk :)

Hoşgeldin. :) Smiler mısın? :X
Evet. 4EVER Smiler :D :D

Hoşgeldin foruma adaşım. :D
1-2 haftadır yorumlarınla görüyorum seni forumda umuyorum kısa sürede favori üye olup konu açarsın. :)
@Bully benide foruma kaynaştıran bir isim saolsun. :) :A

Hoşbulduk :D
Umarım favori üye olurum kısa zamanda :) İlk geldiğimde niye konu açamıyorum diyordum ama dün olayı çözdüm :)

Hoşgeldin kardeşim.

Hoşgeldin ben Gül. Yaşım 25, 2 tane çocuk annesiyim. Forumun ablasıyım :D :D

@OzaN

Memnun oldum :D :D

Hoş geldin kardeş :) umarım forumda kalıcı olursun :)

Hoşbulduk :) Umarım.. :)

Benim derdim çözülecek tarzdan değil :)
Gerçek hayatta bir ton kişiyle uğraşıyorum bağrış çağrış ,birde buraya gel aynı selereotipler burada da var ...

Yakmam kolay kolay :A

Benim bir kulağım zaten hep onlarda ... Tabiki de çekemeyenlere inat kalıcam lakin bayıyorlar artık, Neyse bu böyle devam eder orta yolu bulup dağılalım ;) Gülü seven dikenine katlanır...
Boşveer. Miley'den bir alıntı yapayım hemen :D
"Senden nefret edenleri unut, çünkü seni seven birileri var."

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Şimdiden size uyum sağladım zaten sorun yok :)

Evet. 4EVER Smiler :D :D

Umarım favori üye olurum kısa zamanda :) İlk geldiğimde niye konu açamıyorum diyordum ama dün olayı çözdüm :)

Memnun oldum :D :D

Hoşbulduk :) Umarım.. :)

Boşveer. Miley'den bir alıntı yapayım hemen :D
"Senden nefret edenleri unut, çünkü seni seven birileri var."
Çok iyi demiş,bende öyle yapıyorum )) Lakin bir zaman gelicek sende takılıcaksın ;)) herneyse hayat boş eğlen coş ...

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
İnsan ister istemez takılıyor. Sende haklısın. Ama takılmamak lazım. Bir de kendimden bir alıntı yapayım:
"Her şeye takılırsan hayatını yaşayamazsın. Boşveer."

Ayne kardeşim lakin ben duygusal karakteri baskın olan kişilerdenim ,takmam dediğimi bile takarım ,gerçi birazda sosyal yaşamda etki ediyor ,proje yapıyoruz ünide bir ton kişiyle uğraşıyorum birde buraya girip gereksiz kişilerle muhabbet ediyorum ..hata bizde..

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Ayne kardeşim lakin ben duygusal karakteri baskın olan kişilerdenim ,takmam dediğimi bile takarım ,gerçi birazda sosyal yaşamda etki ediyor ,proje yapıyoruz ünide bir ton kişiyle uğraşıyorum birde buraya girip gereksiz kişilerle muhabbet ediyorum ..hata bizde..
İkiz gibiyiz :) Burcun ne?
Bende her zaman boşveer takma derim ama takarım :( Ah şu duygusallık :(

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
O zaman bendensin ;)

Beni bilen bilir kimsenin arkasından dönme dolaplar kurmam,bana kurulduğunda feci takarım böyleyim işte..
Ben gerekirse bazı kişilere oyun oynarım.
Zaten kendim oyuncu olmak istiyorum. Bir ajansım da vardı. Ama ajansla bağımı kopardım.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hoşgeldin.:D Umarım kalıcı olursun.:D Yaşıt arıyorsan @Cengo kardeşimde senle yaşıt.:D @Reytinger 'de var 1-2 yaş oynar bizde yaş ayrımı yapmıyoruz zaten.:D