Lider Evinde Takıldı: 3-3

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Tartışmasız, Günay Tolga'dan daha iyi kaleci. Tolga, Trabzonspor'da da torpilli oynuyordu. Hayatımda gördüğüm hiçbir özelliği olmayan sıradan bir kaleci, yan top yok, içeri yapılan ortalar çıkamaz, sert bir şut çekildiğinde çıkardığı görülmemiş, üstüne gelen toplarda geriye doğru kaçar. Kalecilerde olması gereken ayaklardan hiçbirine sahip değil, aut atışı yapacak dağlara taşlara vurur, ruhsuz maç biticek 9 saniyede ayağından topu çıkaramıyor, sanki 3-2 biz öndeyiz. Ayda yıl da bir pozisyon çıkarsa onda da 2 saat yerde yatıyor.
Siz kaleci alacaktınız ama hoca istemedi diye biliyorum doğru mudur?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Şenol Güneş düzeltirim dedi herhalde kalecileri yıldız yapıyor ya. Miloseviç'de gidici birdaha oynatmaz.
Yerden yere vurduğum Ersan oynasa biz bu maç da puan kaybetmezdik. Çünkü Milosevic sezon başından beri süre almayı bırak, 18 kişilik kadroda bile çoğu maç da kendisine yer bulamadı. Sol ayaklı değil bir kere, orda oynayan futbolcunun solak olmasa bile en azından 2 ayağını da kullanması gerekiyor. Ayrıca, sol stoper oynayan kişi rakip takım oyuncusunu karşılayan ilk defans futbolcusudur, geriye dönüşlerde de hızlı olması gerekiyor. Milo, hızlı bir stoper değil Ersan'dan da yavaş. Zaten Milo kadroda Rodolfo'nun yedeği olarak tutuluyor. Sonuç olarak Milo'nun yerinde Sırbistan milli takımında sol stoper oynayan Tosic'in oynaması gerekiyordu. Ama hocaya da suç bulmuyorum, İsveç milli takıma kadar yükselen Milosevic'in ben dahil herkes oynamasını istiyorduk. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Süleyman Sosa sezonu geçen yıl değil miydi? Son dakikada Beşiktaş yenilmesin diye verdiler penaltıyı.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sen demiyon ama Uefa diyor adama Ş.lgi finali verdiler utan yahu ))))))

He hataları varmı yok mu var tabi hatasız demiyorum.)
Şu yolsuzluk skandaliyla uğraşan UEFA mi Cüneyte hakem demiş bir de bjkliler)))) Allah birlekteliginizi ayırmasın tencere tava))))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ospina demişsin ilk mesajlarda alabiliyorsanız alın keşke biz alsaydık sezon başında. :)
Ospina'yı zamanında 1,5 milyon Euro'ya Kolombiya'dan alıyorduk, Fikret Orman 1 milyon Euro'dan yukarıya çıkmayınca elimizden kaçırdık. Kolombiya'dan ülkemize gelen Cordoba ve Mondragon efsane oldular, adamlar çok iyi kaleci yetiştiriyorlar, aynen Jamaika'nın atlet yetiştirdiği gibi. :) Şimdi Arsenal'den almaya kalksan 10 isterlerde 5 milyon Euro'dan aşağıya bırakmazlar, Fiko'da o parayı vermez. Neden dersen? Zamanında 1,5 milyon Euro'ya almadığın adama 5 milyon Euro'mu veriyorsun diye basın dalga geçecek, bizimki de burnu düşse yerden almayacağı için bu transfer gerçekleşmez de bizimki yine bir umut dünyası. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Şu yolsuzluk skandaliyla uğraşan UEFA mi Cüneyte hakem demiş bir de bjkliler)))) Allah birlekteliginizi ayırmasın tencere tava))))
Ya bırak bu laf kalabalığını hakeme sardınız bir penaltı verdi diye size verilen penaltıları söylesek biz ne yapalım ))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ospina'yı zamanında 1,5 milyon Euro'ya Kolombiya'dan alıyorduk, Fikret Orman 1 milyon Euro'dan yukarıya çıkmayınca elimizden kaçırdık. Kolombiya'dan ülkemize gelen Cordoba ve Mondragon efsane oldular, adamlar çok iyi kaleci yetiştiriyorlar, aynen Jamaika'nın atlet yetiştirdiği gibi. :) Şimdi Arsenal'den almaya kalksan 10 isterlerde 5 milyon Euro'dan aşağıya bırakmazlar, Fiko'da o parayı vermez. Neden dersen? Zamanında 1,5 milyon Euro'ya almadığın adama 5 milyon Euro'mu veriyorsun diye basın dalga geçecek, bizimki de burnu düşse yerden almayacağı için bu transfer gerçekleşmez de bizimki yine bir umut dünyası. :)
Allah'tan Musleramiz var kapı gibi 5 senedir bizde :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Bir kez de haksızlığa haksızlık de ya))
Penaltı penaltı olmayabilir ama öyle teker teker bakarsak işin içinden çıkmayız anlamıyomusun yoksa anlamak işine mi gelmiyor bende sana bunu demek istiyorum bir penaltı verince hemen başlamışsın hakem sizi bilmem ne yaptı safsatalarına.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Siz kaleci alacaktınız ama hoca istemedi diye biliyorum doğru mudur?
Aynen hacı, Şenol hoca'ya Mustafa Pektemek'i oynatmadığı için şükranlarımızı sunuyoruz ama bu torpilli hemşerisi ile sezon sonunu getiremeyecek farkında değil. Bilmiyorum devre arasına kadar belki de bir şans vermek istedi ama ak koyun kara koyun bu maç ile ortaya çıktı. Kasımpaşa'nın kaleyi bulan 3 şutu var üçü de gol oldu. Muslera olsaydı rahatlıkla bunların 2'sini çıkarabilirdi. Biz Muslera'nın neleri çıkardığını gördük, şampiyon olacak bir takımın kalecisi 3-4 maç rahatlıkla kurtarabilmeli. Bizim Tolga'da sene de en az 3-4 maç veriyor, yani hep cepten yiyoruz. Bugünden yazıyorum biz bu Tolga ile ligi yine 3. sıarada tamamlarız. Kaleci sağ veya sol beke benzemez takımın %30'u demek. Kalecin kötüyse şampiyon falan olmazsın, bir sonraki maçta da Beşiktaş seyircisi Tolga'yı ıslıklar her bahsine de varım.