Lider Evinde Takıldı: 3-3

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Lider Evinde Takıldı: 3-3

bjkkasimpasa9_8QTSO-150x150.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasının kapanış maçında Beşiktaş, Fatih Terim Stadı'nda ağırladığı Kasımpaşa ile 3-3 berabere kaldı.

Büyük savunma hatalarıyla oynadığı ve toplam 6 golün olduğu karşılaşmada Kartal uzatmalarda beraberliği kurtardı. Goller Eren Derdiyok (2), Ryan Donk, Rhodoflo, Mario Gomez ve Oğuzhan Özyakup'tan geldi.

Bu sonuçla ligdeki 4 maçlık galibiyet serisi sona eren Beşiktaş, puanını 23'e çıkardı. Kasımpaşa ise 15 puanla 7. sırada kaldı.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Oğuzhan, Kapımpaşa'yı bu gidişle 10 kişi bıraktırır.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tolga'ya 2 top geldi iki de gol oldu. 40 defa söyledim bir sağlam kaleci alınmazsa başarı çok zor diye. Geçtiğimiz sene UEFA'da çok iyi giderken Brugge maçında da yakmıştı bizi Tolga. Daha bir maç kurtardığını hatırlamıyorum, ben ömrümde bu kadar ruhsuz kaleci görmedim. Her maç en az 3 gol atmalıyız ki; maçları kazanalım.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Tolga'ya 2 top geldi iki de gol oldu. 40 defa söyledim bir sağlam kaleci alınmazsa başarı çok zor diye. Geçtiğimiz sene UEFA'da çok iyi giderken Brugge maçında da yakmıştı bizi Tolga. Daha bir maç kurtardığını hatırlamıyorum, ben ömrümde bu kadar ruhsuz kaleci görmedim. Her maç en az 3 gol atmalıyız ki; maçları kazanalım.
Abi nasıl gidiyor ilk yarıyı izleyemedim?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Abi nasıl gidiyor ilk yarıyı izleyemedim?
Ne çektiysek bu sene kendi evlatlarımızdan çektik, Mehmet Özdilek'in takımı Gençlerbirliği'ne de çok sert oynadığı için puan kaybetimiştik, aynı taktiği bugün Rıza Çalımbay uyguluyor. Çok sert futbol oynatıyor takımına. Quaresma ve Olcay çok etkisiz, Gökhan Töre ve Sosa ikinci yarı oyuna girerse maç dönebilir.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ne çektiysek bu sene kendi evlatlarımızdan çektik, Mehmet Özdilek'in takımı Gençlerbirliği'ne de çok sert oynadığı için puan kaybetimiştik, aynı taktiği bugün Rıza Çalımbay uyguluyor. Çok sert futbol oynatıyor takımına. Quaresma ve Olcay çok etkisiz, Gökhan Töre ve Sosa ikinci yarı oyuna girerse maç dönebilir.
Ozi?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Oğuzhan süper de Kasımpaşa çok sert oynuyor, 3-4 tane tekme yedi. Tamam rakip takım 3 tane sarı kart gördü ama Ozi'yi oynatmamak için bariz sakatlamaya çalışıyorlar bu kadar da olmaz. Avrupa'lı bir hakem olsa çoktan kırmızıyı çıkarmıştı. Anlamıyorum ne zaman kırmızıyı çıkaracak hakem, Oğuzhan sakatlanınca mı? Real Madrid'de Ronaldo'ya, Barcelona'da Messi'ye kimse böyle tekme atamaz. Orda hakemler oyunu durmaya çalışan yıldız futbolcuya yapılan sert müdahalelere seyirci kalmıyor.

Tabi yanlış anlaşılmasın, ben ilk yarıda aldığımız yenilgiyi hakeme bağlamıyorum. Bizimkiler gerçek oyununu oynarlarsa hakem falan duramaz karşılarında, gerekirse hakemi de yeneceksin.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Oğuzhan süper de Kasımpaşa çok sert oynuyor, 3-4 tane tekme yedi. Tamam rakip takım 3 tane sarı kart gördü ama Ozi'yi oynatmamak için bariz sakatlamaya çalışıyorlar bu kadar da olmaz. Avrupa'lı bir hakem olsa çoktan kırmızıyı çıkarmıştı. Anlamıyorum ne zaman kırmızıyı çıkaracak hakem, Oğuzhan sakatlanınca mı? Real Madrid'de Ronaldo'ya, Barcelona'da Messi'ye kimse böyle tekme atamaz. Orda hakemler oyunu durmaya çalışan yıldız futbolcuya yapılan sert müdahalelere seyirci kalmıyor.

Tabi yanlış anlaşılmasın, ben ilk yarıda aldığımız yenilgiyi hakeme bağlamıyorum. Bizimkiler gerçek oyununu oynarlarsa hakem falan duramaz karşılarında, gerekirse hakemi de yeneceksin.
Abi Oğuzhan takımımızın geleceği bu sene çok teklfi gelecektir inşallah gitmez. :D