Lider Evinde Takıldı: 3-3

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Bı gecenin süprizi oldu bu maç..asıl soru şu: Kasımpaşa'nın 3 gol birden bjk ye atması baya bir sürpriz oldu

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Arkadaş ben bu Fenerbahçelileri anlamıyorum sanki kendileri hakem hatalarıyla hiç puan almamışlar gibi mesaj yazıyorlar :D?

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ne zaman basında Beşiktaş harika, Beşiktaş mükemmel diye methiyeler düzülüyor, puan kaybediyoruz maçtan önce ikimizin de korktuğu başına geldi. Ben Tolga'nın kaleci olmadığı bir kez daha ortaya çıktığı için seviniyorum. Keşke 4-5 yeseydi de kovsaydık.
Günay kaleye gçsin Tolgadan daha iyi performans sergiler. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Arkadaş ben bu Fenerbahçelileri anlamıyorum sanki kendileri hakem hatalarıyla hiç puan almamışlar gibi mesaj yazıyorlar :D?
Ne alaka kardeşim gördüğümüzü yazmak da mı yasak? :) Dün elimizi vermediler bi kişi çıkıp yazdı mı hakem katletti bizi diye. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Beşiktaş hakemle kazanıyor bir laf yok senden Trabzonun açık penaltisini vermeyen adam Beşiktaş'ın olmayan penaltisini son saniyede görüyor)))))))))))))))))((((((
O HOOO verilen verilmeyen pozisyonları ortaya koyarsak siz zararlı çıkarsınız.))

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Arkadaşlar Atiba'nın pozisyonunu tartışmak varken neden eski defterleri açıyoruz günlük yaşasak. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Ne zaman basında Beşiktaş harika, Beşiktaş mükemmel diye methiyeler düzülüyor, puan kaybediyoruz maçtan önce ikimizin de korktuğu başına geldi. Ben Tolga'nın kaleci olmadığı bir kez daha ortaya çıktığı için seviniyorum. Keşke 4-5 yeseydi de kovsaydık.
Şenol Güneş düzeltirim dedi herhalde kalecileri yıldız yapıyor ya. Miloseviç'de gidici birdaha oynatmaz.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Arkadaşlar Atiba'nın pozisyonunu tartışmak varken neden eski defterleri açıyoruz günlük yaşasak. :)
Pozisyon penaltı olmayabilirde bu Cüneyt maçı katletti demek gerekir kaç pozisyonumuzu es geçti onların lehine hatalı kararlar verdi kırmızıyı vermedi, bu tam bir Gsli. :) Katılıyorum sana. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Ne alaka kardeşim gördüğümüzü yazmak da mı yasak? :) Dün elimizi vermediler bi kişi çıkıp yazdı mı hakem katletti bizi diye. :)
Öyle yorum yapanlardan bahsediyorum , sen öyle yapmış olabilirsin ki ben senin yorumlarını okumadım ne yazdığınıda bilmiyorum .Ülkemizde hakem hataları çok oluyor ama sadece bir takıma olmuyor onu anlatmak istiyorum .

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Pozisyon penaltı olmayabilirde bu Cüneyt maçı katletti demek gerekir kaç pozisyonumuzu es geçti onların lehine hatalı kararlar verdi kırmızıyı vermedi, bu tam bir Gsli. :) Katılıyorum sana. :)
Ben maçın son 25 dakikasını izledim. Pozisyon penaltısı çok zor dediğim gibi hakeme kızamıyorum.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Öyle yorum yapanlardan bahsediyorum , sen öyle yapmış olabilirsin ki ben senin yorumlarını okumadım ne yazdığınıda bilmiyorum .Ülkemizde hakem hataları çok oluyor ama sadece bir takıma olmuyor onu anlatmak istiyorum .
Doğrudur maalesef hakemlerimiz rezalet maç yönetiyorlar. Olaysız hatasız bir maç geçmiyor.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Günay kaleye gçsin Tolgadan daha iyi performans sergiler. :)
Tartışmasız, Günay Tolga'dan daha iyi kaleci. Tolga, Trabzonspor'da da torpilli oynuyordu. Hayatımda gördüğüm hiçbir özelliği olmayan sıradan bir kaleci, yan top yok, içeri yapılan ortalar çıkamaz, sert bir şut çekildiğinde çıkardığı görülmemiş, üstüne gelen toplarda geriye doğru kaçar. Kalecilerde olması gereken ayaklardan hiçbirine sahip değil, aut atışı yapacak dağlara taşlara vurur, ruhsuz maç biticek 9 saniyede ayağından topu çıkaramıyor, sanki 3-2 biz öndeyiz. Ayda yıl da bir pozisyon çıkarsa onda da 2 saat yerde yatıyor.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Tartışmasız, Günay Tolga'dan daha iyi kaleci. Tolga, Trabzonspor'da da torpilli oynuyordu. Hayatımda gördüğüm hiçbir özelliği olmayan sıradan bir kaleci, yan top yok, içeri yapılan ortalar çıkamaz, sert bir şut çekildiğinde çıkardığı görülmemiş, üstüne gelen toplarda geriye doğru kaçar. Kalecilerde olması gereken ayaklardan hiçbirine sahip değil, aut atışı yapacak dağlara taşlara vurur, ruhsuz maç biticek 9 saniyede ayağından topu çıkaramıyor, sanki 3-2 biz öndeyiz. Ayda yıl da bir pozisyon çıkarsa onda da 2 saat yerde yatıyor.
Ospina demişsin ilk mesajlarda alabiliyorsanız alın keşke biz alsaydık sezon başında. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Brugge faciası onun yüüzndendi unutamıyorum. :( Günay kalecimiz olmalı Tolga aut.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Ospina'yı almaya kalsak şimdi fener bizden önce davranıp 3-4 euro verip alır kesin.)))))