Kurtlar Vadisi Pusu 256.Bölüm Yorumları

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@takas aga kesinlikle haklısın yusuf bomba gibi geliyor ;adamda ışık var
gerisi senaristlerle kendisine kalmış bu arada adam yetenekli leylam türküsünü söyleyende kendisiymiş
türküyü güzel söyledi diye oyunculuk yetenegi mi var diyecez :)))))))

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Bölümü yarım yamalak izledim Pusat ve Baltazarın kapışması iyiydi.

En güzel yeri bence son sahneydi. Müzikle birlikte çok duygulsadı.:(

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Bölümü yarım yamalak izledim Pusat ve Baltazarın kapışması iyiydi.

En güzel yeri bence son sahneydi. Müzikle birlikte çok duygulsadı.:(
O sahne bana kurtlar vadisinin ilk serisindeki polatın elifi görmek için hastanede ağar çekimle yürüdüğü sahneyi anımsattı :))) orada da tanrıdan diledim türküsü çalmıştı:)))

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
O sahne bana kurtlar vadisinin ilk serisindeki polatın elifi görmek için hastanede ağar çekimle yürüdüğü sahneyi anımsattı :))) orada da tanrıdan diledim türküsü çalmıştı:)))
Aynen abi o sahne başkaydı ama deflarca izledim müzükle yarılı halde gelip kan damlarken içeri giriyordu efsaneydi ya unutulmaz

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Aynen abi o sahne başkaydı ama deflarca izledim müzükle yarılı halde gelip kan damlarken içeri giriyordu efsaneydi ya unutulmaz
kesinlikle başkaydı.:)) o zamanlar polat hem türk polisi hemde tapınakçılar tarafından aranıyordu :))) hastaneye gizlice girip yürümeye başladığından herkesin polatı görüp geri çekilmesi efsaneydi:))))

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kesinlikle başkaydı.:)) o zamanlar polat hem türk polisi hemde tapınakçılar tarafından aranıyordu :))) hastaneye gizlice girip yürümeye başladığından herkesin polatı görüp geri çekilmesi efsaneydi:))))
aaa şunu diyorsun abişkom vadinin efane sahnelerinde ilk 3 kesinlikle girer bence ve bu bölümlerde kanal d yayınlanmıştı demekki sen isteyince kanalı kanal d de olsa böyle bölümler yayınlatabiliyormuşsun şuankı pembe dizi senaristlerimiz şu sahneyi kanal d çekilmiş şu bölümleri izlesinlerde bahadırlardan ders alsınlar kanal d kanalında bölüm nasıl yazılırmış görsünler :-):-):-)

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,476
Puanı
1,060
@china_shangai sadece beğeniyosun yine cevap yok diğer
arkadaşlara cevaplar verilip konuşulmaya devam ediliyor canın
sağolsun ne diyim evet anlıyorum @Çiğdem- le benden önce
tanışıklığınız var samimizliğiniz var evet cevaplar alıyorum senden
ama her zaman değil mesajlarımı beğeniyosun başlıktaki tüm arkadaşlarla
her zaman konuşulunuyor ama bana gelince mesajlarım beğenilip iki yada
3 mesajıma cevap yazılınıyor sanırım @takas haklı sanırım kızmayın falan
diye sürekli demem canınızı sıkıyor bir daha demicem onuda
canın sağolsun ne olursa olsun azda cevap alsam mesajalrımı beğenmen bile yeter ben chinamı çok sevdim sevmeye devam edecem içimde tutamadım söyleyim dedim sadece;);)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
son sahne güzeldi ancak ne yalan söylim o türküyü pek beğenmedim tanrıdan diledimin falan yanından geçemez
kerpiç kerpiç üstüne veya şiire gazele olmalıydı

türküyü güzel söyledi diye oyunculuk yetenegi mi var diyecez :)))))))
abi adam gayet iyi oynuyor ne bekliyosunuz ki

şöyle bi algı var sanırım iyi oyuncu denilmesi için şaklabanlıklar yapması gerek adam sessiz sakin abdüle benziyor biraz rolüne kendini veren oyuncu baştacımızdır yusuf karakteri de öyle adam kendini vererek oynuyor bunu hissettiriyor

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
son sahne güzeldi ancak ne yalan söylim o türküyü pek beğenmedim tanrıdan diledimin falan yanından geçemez
kerpiç kerpiç üstüne veya şiire gazele olmalıydı

abi adam gayet iyi oynuyor ne bekliyosunuz ki

şöyle bi algı var sanırım iyi oyuncu denilmesi için şaklabanlıklar yapması gerek adam sessiz sakin abdüle benziyor biraz rolüne kendini veren oyuncu baştacımızdır yusuf karakteri de öyle adam kendini vererek oynuyor bunu hissettiriyor
valla takas bu tercih meselesidir :))) bırak yusufu sen cahiti beğeniyorsun ben asla ve asla beğenmiyorum :))))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
valla takas bu tercih meselesidir :))) bırak yusufu sen cahiti beğeniyorsun ben asla ve asla beğenmiyorum :))))
yusuf cahitten daha iyi oynuyo bence
cahitte kötü değil kendini geliştirdi eleştirilerimiz ona yazılan senaryolarda oluyor genellikle
mesela ali buharayı da beğeniyorum oyunculuğu gayet iyi

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
akifi beğenmek gerçekten enteresan :))))) son iki sezondur vadiyi batıran iki arkadaşa oyuncu demek bile oyunculara hakarettir:))))) @takas

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,476
Puanı
1,060
akifi beğenmek gerçekten enteresan :))))) son iki sezondur vadiyi batıran iki arkadaşa oyuncu demek bile oyunculara hakarettir:))))) @takas
bana yorum yapmadım beğenmedinde mesajımı

yusuf cahitten daha iyi oynuyo bence
cahitte kötü değil kendini geliştirdi eleştirilerimiz ona yazılan senaryolarda oluyor genellikle
mesela ali buharayı da beğeniyorum oyunculuğu gayet iyi
takasım bencede yusuf cahitten iyi

@china_shangai sadece beğeniyosun yine cevap yok diğer
arkadaşlara cevaplar verilip konuşulmaya devam ediliyor canın
sağolsun ne diyim evet anlıyorum @Çiğdem- le benden önce
tanışıklığınız var samimizliğiniz var evet cevaplar alıyorum senden
ama her zaman değil mesajlarımı beğeniyosun başlıktaki tüm arkadaşlarla
her zaman konuşulunuyor ama bana gelince mesajlarım beğenilip iki yada
3 mesajıma cevap yazılınıyor sanırım @takas haklı sanırım kızmayın falan
diye sürekli demem canınızı sıkıyor bir daha demicem onuda
canın sağolsun ne olursa olsun azda cevap alsam mesajalrımı beğenmen bile yeter ben chinamı çok sevdim sevmeye devam edecem içimde tutamadım söyleyim dedim sadece;);)
bu yoruma dedim @china_shangai

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
adam bildiğin yontulmamış donuk kalas :)))))))
abişkom çok haklısın bende polatın yanına oyuncu alınmasını her bölümde söylüyorum ama tahmin ettiğim gibi yine tecrübeli yıldız bir oyuncu yerin tecrübesiz bir oyuncu olan yusufu başrollerden birisi yapıcaklar bu seferde evet yusufta yetersiz ama vadi olmuş oyuncu getirmiyor malesef başrole yanı necati şaşmaz bile iş adamıyken geldi vadiye oyuncu bile değildi kenan çoban set ışıkçısıydı erhan tecrübesizdi memati tecrübesizdi içlerinden en tecrübeli olan oktay kayanrca bile tecrübesiz sayılırdı çakır rolune gelene kadar tam patlamayı orda yaptı bunların hepsi tuttu ama hepsini sevdik ama akif ve cahit te tutmadı bu sefer tutmadı akifle cahiti çoğunluk sevemedi bu sefer bari kumar oynamadan olmuş bir oyuncu alınsaydı polatın yanına ama yine tecrübesiz bir oyuncu seçtiler yusufu abişkom ya abdülhey gibi tutucak yada akif gibi tutmayacak iki seçenekte %50 eşit bence ya bu sefer tutturucaklar yada yine ellerinde patlayacak ama şurası kesin yine olmuş bir oyuncu alınmayacak polatın yanına o kapı yine kapandı :-):-):-)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
abişkom çok haklısın bende polatın yanına oyuncu alınmasını her bölümde söylüyorum ama tahmin ettiğim gibi yine tecrübeli yıldız bir oyuncu yerin tecrübesiz bir oyuncu olan yusufu başrollerden birisi yapıcaklar bu seferde evet yusufta yetersiz ama vadi olmuş oyuncu getirmiyor malesef başrole yanı necati şaşmaz bile iş adamıyken geldi vadiye oyuncu bile değildi kenan çoban set ışıkçısıydı erhan tecrübesizdi memati tecrübesizdi içlerinden en tecrübeli olan oktay kayanrca bile tecrübesiz sayılırdı çakır rolune gelene kadar tam patlamayı orda yaptı bunların hepsi tuttu ama hepsini sevdik ama akif ve cahit te tutmadı bu sefer tutmadı akifle cahiti çoğunluk sevemedi bu sefer bari kumar oynamadan olmuş bir oyuncu alınsaydı polatın yanına ama yine tecrübesiz bir oyuncu seçtiler yusufu abişkom ya abdülhey gibi tutucak yada akif gibi tutmayacak iki seçenekte %50 eşit bence ya bu sefer tutturucaklar yada yine ellerinde patlayacak ama şurası kesin yine olmuş bir oyuncu alınmayacak polatın yanına o kapı yine kapandı :-):-):-)
Belki ikinci bir suleyman cakir vakaasi yasamak istemiyorlardir:)))))))) biliyon cakirin olumunu polatin onune gectigi icin yaptiklari dedikodulari cikmisti ;)))))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Belki ikinci bir suleyman cakir vakaasi yasamak istemiyorlardir:)))))))) biliyon cakirin olumunu polatin onune gectigi icin yaptiklari dedikodulari cikmisti ;)))))
aaa evet belki tamam oktay beyde vadide tam ünlü oldu ama polatların içinden en tecrübeli olan oktay beydi ben zaten bayanlar baylar dizisinden seviyordum oktay beyi vadiden önce oktayda tecrübesini çok iyi kullandı diğerleri alışma süresi yaşarken oktay şow yapıyordu:A şöyle birşeyde var abişkom polat 10.yılımızıda buna katalım son 3 sezondur ortada yok akif ve cahit beceriksiz oldukları için polatın önüne geçemediler ama saruhan hünel mehmet akif alakurt gibi önce karizmatik sonrada ilgi çekebilicek tecrübeli bir oyuncu olsaydı polat konuk oyuncu takılırken tecrübeli bir oyuncu ön pilanda olsaydı gerçekten süleyman çakır vakası yaşanma durumu vardı 3 sezondan bahsediyoruz sonucta ama pana akıllık edip beceriksiz isimleri öne sürüyor polat olmasa bile bizlerin polat demesini sağlıyor yerlerine olan oyuncular dikkat çekmiyor çünkü:F