Gülse Birsel'den 'Beni Gözünüzde Büyütmeyin!' Geliyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,506
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GODNhbJXQAAixr1

Gülse Birsel'den 'Beni Gözünüzde Büyütmeyin!' geliyor!

'Avrupa Yakası', 'Yalan Dünya', ve 'Jet Sosyete' gibi ses getiren dizilerin başrolünü ve senaristliğini üstlenen Birsel, 9 yıl sonra 'Beni Gözünüzde Büyütmeyin!' adlı yeni kitabını okuyucuları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Birsel, kitabının satışa çıkış tarihi ile kapak fotoğrafını sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım ile duyurdu:

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,379
Puanı
561
İyi dönerin artık bulunmaması mı? O ne biçim konu öyle ne biçim kitap tanıtımı. Muhtemelen kendini tartma anlamında çıkardığı kitap. Piyasasını ölçüyor.
------

Konusu ne kitabın acaba ?
Biraz komedi biraz ülke durumu felan alakalı yazdıklarına bakılırsa ve hatta arabesk rapciler böyle dusunmese bile hayat yaşamaya değer mis. Arabesk rapci mi kaldı hepsi Trap :)

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,765
Puanı
410
İyi dönerin artık bulunmaması mı? O ne biçim konu öyle ne biçim kitap tanıtımı. Muhtemelen kendini tartma anlamında çıkardığı kitap. Piyasasını ölçüyor.
------

Biraz komedi biraz ülke durumu felan alakalı yazdıklarına bakılırsa ve hatta arabesk rapciler böyle dusunmese bile hayat yaşamaya değer mis. Arabesk rapci mi kaldı hepsi Trap :)
O zaman alınmaz 😂😂

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,139
Puanı
560
kitap yaz onda bir behis yok ama türk televizyonunun sana ihtiyacı var bir avrupa yakası - yalan dünya vari bir sitcom'a ihtiyacı var.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Mükemmel haber. :Z Üstelik önceki kitapları gazetelerde yazdığı köşe yazılarının toplanmış haliydi ama şimdi tamamen hiçbir yerde görülmemiş yeni yazılar olacak yani daha da merak uyandırıcı. :Z